manga_preview
Samurai 8 25

Samurai 8 23

S023.png

Cizí samuraj zjišťuje, že Hachimaruova duše a podpora princezny patří k těm výjimečným. Jenže síla vůle není všechno. Co mladý bojovník potřebuje dál ke splněnému cíli? Pochopí Hachimaru, co je skutečně důležité? A proč je Daruma sám?

Překlad mangy: 
Čištění a překreslování: 
Stažení kapitoly: 
Download RAR (konoha.cz)
Download PDF (konoha.cz)
Chyba v Manze: 
Je třeba být přihlášen, abys mohl informovat o chybách mangy.
Online čtení mangy: 
Manga (jednodušší čítárna)

(Toto je konožský překlad.)

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, So, 2020-06-13 08:53 | Ninja už: 3803 dní, Příspěvků: 5258 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Tokubetsu jounin

Z viac ako 1500 účastníkov turnaja sú iba štyria, čo za niečo stoja? S pravidla ich býva v shounenoch aspoň dvojnásobok, ale tu to berú šupom. A hlavne, na toľko samurajov takmer žiadne princezné.

Obrázek uživatele Sayoko
Vložil Sayoko, So, 2020-06-13 13:11 | Ninja už: 4471 dní, Příspěvků: 2125 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Editor FF, Manga tým, Metař Gaarova písku

Kishimoto to bere hopem, no. Smiling Jsme ve fázi, kdy se už tušilo, že manga nebude mít dlouhého trvání, což může být taky jeden z důvodů. Pokud jsem to ale správně pochopila, tak v tom universu není nedostatek samurajů, ale spíš kombinací samuraj + princezna. A navíc mi přišlo, že tenhle battle royale byl braný tak, že kvůli penězům se tam sejde spíš "spodina samurajů", předpokládám, že si autoři chtěli nechat dostatek prostoru na bosse.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, So, 2020-06-13 18:25 | Ninja už: 3803 dní, Příspěvků: 5258 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Tokubetsu jounin

To s tou spodinou dáva zmysel - aj ten pár, s ktorým bojovali posledne tam bol z iného dôvodu, než turnaj. Že bude nepomer samurajov k princeznám sa dalo tušiť u vtedy, keď Ann objavila s vyhrabala ďalšiu "guľu", hoci už mala svojho osudového samuraja.

Naproti tomu spoločníkov je akosi nadbytok. Daruma mal pôvodne vlka, no teraz je jeho spoločníkom jeho loď a popri tom si privlastnil konského spoločníka, ktorého objavil v tajnej miestnosti. Ryu naproti tomu ako keby spoločníka nemal, no má z neho "rukoväť".