Hlášení chyb na Konoze
Konohu jsme přesunuli na nový server, ale bohužel na novém serveru neběží vše, jak má. Proto nám do komentářů pište, co nyní nefunguje a my se to pokusíme opravit.
Je možné, že narazíte na chybějící obrázky v článcích, chybové hlášky a podobně. Vše nám pište sem. Díky.
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Abych doplnila informace (ale nevyřešila problém), tak připíšu, že jeden uživatel nahrál obrázek, který se nezobrazuje. Netuším, co se s ním stalo. V systému ten obrázek stále figuruje pod svým jménem a jménem autora, smazán není.
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.
Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.
Hmm, zajímavé, až přijdu domů, tak se na to podívám.
Už delší dobu nejde zobrazit seznam FF a FA uživatele
Potrebujem pomôcť so starým účtom, ale nik sa mi neozýva. Čo s tým? Máte nejaké rady pre mňa?
Můžeš napsat soukromou zprávu M4symu, je teď jediný přítomný admin. Zbylí admini jsou do neděle na nějaké akci.
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.
Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.
Ďakujem veľmi pekne hneď to idem spraviť.
Z profilu zmizela kolonka "sledovat".
Už jsem čekal dost! Dvanáct let! Na Konoze!
Což nejspíš souvisí s tím, že nefungují ani poslední příspěvky, dole zmizela aktivní fóra, nepočítají se lidi online... asi se zase admini v něčem hraboší?
Edit: M4sy říká,, že to možná souvisí s ochranou proti přetížení serveru při mnoha uživatelích... že se jako vypnou některé funkce systému. A když se mi naposled zobrazilo počítadlo lidí, tak tu bylo 200 civilistů.
Edit 2: V Posledních příspěvcích se teď po jejich znovuobjevení nezobrazuje nic z toho, co se odehrálo za posledních 8 hodin.
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.
Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.
Počitadlo teď hlásí 325 lidí, tak je to možné. (Zvláštní ovšem, že počitadlo se mi zobrazuje, ale "sledovat" je pořád v trapu.
)
Už jsem čekal dost! Dvanáct let! Na Konoze!
Po dvoch týždňoch má byť dnes večer nový Boruto, tak je jasné, že je to tu plné civilistami.
Nové FF: Ďalšie dieťa, Klietka, CSI KONOHA: Sobášny podvod?, Fajka ; aktuálna séria: Krvavá hmla 01 - 03,
Fan-mangy: To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR
Ahoj, dneska jsem si chtěl mrknout na svoje "věci" a vyskočilo mi toto
Už zas jo.A u komentářů se mi nezobrazuje "profilovka" :D
Teď jsem si všimla, že u všech fanfikcí zmizely hvězdičky, jak to? U obrázků hodnocení funguje.
. • V noci jsou všechny kočky černé.
. ♪ Some days, some nights...
Měl by to být dočasný efekty, krapet si hrajeme se serverem.
)
(Ano, o chybějícím kalendáři vím a o tom, že dole jsou jenom dva panely také vím, kdyby si toho náhodou někdo všiml a chtěl to semka napsat
nahraju tam obrázek a kliknu na náhled nebo poslat a napíše mi to "nenahráli jste obrázek" už jsem zkoušel všechno
Taky mi to hlásilo, nahrávala jsem to tak na 8x
zkus ho zmenšit, měl by mít jen do 3MB, v tom bude nejspís ten háček 
Hate is always foolish… and love, is always wise.
Always try, to be nice and never fail to be kind.
má 2 mb a furt to nejde
Tak prostě nedávejte náhled, ale dejte rovnou poslat... Náhled funguje pouze pro již nahrané obrázky...
Přemýšlím, jestli se nemohlo stát, že by admini při přesunu serveru snížili limit... Je opravdu nutné, aby ten obrázek měl vzhledem k množství detailů takovou velikost? Respektive - zkoušel jsi ho zmenšit ještě více? A co ti to vlastně píše?
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.
Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.
Masátko, nedalo by se něco udělat s těmi strašnými růžovými seznamy hlášení chyb, co mi vyskakují u každého kliknutí na jakoukoliv konožskou stránku?
Než se přes to pokaždé dostanu dolů, tak mě může trefit šlak. Začalo to vyskakovat poté, co jsem chtěla těsne po přesunu Konohy přesunout komentář.
Neskutečně bys mě potěšil
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA
KURZÍK KRESBY
NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE
Fajn, beru na vědomí, připisuji si to na 1855648618648461618634316108618618641864148464684687864864864646848646463168796841321534968431873478641861778364734178138796364861384413743783434131874374. řádek mého to-do listu, který už raději ani nevedu, protože by mi tam vše jenom přibývalo XD
A už jsi ten komentář přesunula, nebo ho máš pořád nachystaný? Něco podobného se mi stalo taky, ale po umístění komentáře to zase zmizlo...
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.
Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.
Nepovedlo se mi ho vložit, protože tam, kam jsem ho chtěla umístit, se nezobrazila ikonka "Vložit". Už ani nevím, co to bylo, nebylo to totiž důležité, myslím, že to byl nějaký můj komentář. Dík, zkusím to třeba na tobě
.
.
Edit: Jéééééé, zmizlo to! Díky, už je to tak dlouho, že mě ani nenapadlo, že by se ta operace neukončila
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA
KURZÍK KRESBY
NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE
Když někomu přidám oprávnění (konkrétně na obrázky), tak to sice proběhne bez komplikací, ale kdovíproč se mi tam zobrazí hláška, kterou zatím neznám.
user warning: Field 'koment' doesn't have a default value query: INSERT INTO `role_log` (`chid`, `uid`, `date`, `by_uid`, `type`, `role`) VALUES (NULL, '67167', CURRENT_TIMESTAMP, 53059, 'add',6); in /var/www/html/includes/database.mysql.inc on line 172.
Jen tak mimochodem, v logu změn oprávnění se nezobrazují žádné změny po přesunu serveru, ačkoli minimálně za sebe vím o dvou případech s obrázky - nevím, jestli to může souviset s onou hláškou.
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.
Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.
Píšu si to na 1855648618648461618634316108618618641864148464684687864864864646848646463168796841321534968431873478641861778364734178138796364861384413743783434131874375. řádek mého to-do listu. A pokusím se s tím něco udělat
trochu pomali nacitava stranku
To se bohužel hned tak neopraví - náš nový server je méně výkonný, než ten předchozí.
Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.
Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.
V kategorii Jutsu pokud kliknu na obrázek znázorňující danou techniku ke zvětšení, zobrazí se mi akorát logo Konoha.cz. Dělá to u všech obrázků, co jsem se díval.
Mal som dlhu odozvu a stranka sa nenačítala. Spadol server a o 5 sekúnd som dal refresh a už to jelo.
24.8.2020 Sasuke is dead. Zomrie Tenten alebo Sasuke ?
https://konoha.cz/files/Externi_titulky187/Boruto/[HorribleSubs]%20Boruto%20-%20Naruto%20Next%20Generations%20-%2059%20[720p].ass
Mně to jde v pohodě. Chyba musí být na tvém přijímači