manga_preview
Samurai 8 05

Elite Six - Kapitola 18. - Rika

Eh...jsem v Elite Six nová, tak doufám, že se vám tenhle dílek bude líbit. Je to nejspíš rozdíl od těch minulých...ale tak, změna je život xD

„No, a hned potom zemřel Minato i ty,“ zamračil se. Byla to sestra jeho senseie. Kunoichi, která ale zemřela při útoku devítiocasé lišky na Konohu. A teď se vrátila?
„Prostě znova žiju. Abych vám pomohla,“ usmála se a přelétla pohledem bojiště.
„To teda bude fuška …“

,,Revane! Jak jsi na tom?!‘‘ zařvala Morituri a v zápalu boje si ještě našla čas, aby se na něj ohlédla.
,,V pohodě...ta tvoje medicínka...to je teda věc..‘‘ ušklíbl se a dál bojoval s hromadou mrtvých. Jidus, která si div vesele nepískala, zrovna usekla hlavou dvěma mrtvolám najednou, když to Zetsu nevydržel a vrhnul se do boje také.
,,Zetsu! My nemáme bojovat! Tihle to obstarají za nás!‘‘ křikl na něj Itachi, ale Zetsu jen mávl rukou.
,,Ne! Tuhle chci zabít já osobně!‘‘ odpověděl a prodíral se hromadou nemrtvých směrem k Jidus. Ta se jen usmála, zlikvidovala další čtyři protivníky a směle se postavila proti té pokojové rostlině.
,,Jsi blázen...‘‘ ucedila a lehce se přikrčila. Tentokrát se obě Zetsuovy půlky shodly a obě vyhrkly:
,,Proč?‘‘
,,Máš sebevražedné sklony..Opravdu chceš bojovat se mnou?...Heh...bránit ti nebudu...‘‘ uchechtla se a vyrazila proti němu. Zetsu se nestihl ani pořádně rozkoukat a už byl pod náporem jejích útoků. Pak ale chytil dech a síly byly vyrovnány.

Temný pán tu vřavu znuděně sledoval, ale pak ho něco napadlo. Pozorně se zadíval na bojující pětiocasou a natáhl ruku k mrtvému Hidanovi. Ten, mrtvolne ztuhlý vstal, s křupáním se protáhl a otevřel nevidomé oči.
,,Já jdu taky! Už mě to tu nebaví!‘‘ vykřikl a vmísil se mezi bojujíci.
,,Hidane...!‘‘ ozval se Itachi, ale oživená mrtvolka Hidan ho neslyšel. Řítil se právě ke Kotatko, která ve své démonské podobě měla na účtě snad největší počet poražených nepřátel.
Dívka se k němu prudce otočila a zlostně mávla svými pěti ocasy.
,,Zemřeš!‘‘ zařvala zcela mimo sebe a Hidan se jen ušklíbl.
,,Hahaha...když mě dokážeš zabít, budu ti nesmírně vděčný...‘‘ opáčil nevzrušeně. Kotatko byla zmetená. Jakto, že mluví? Ale neměla čas to dál řešit....
Hidan pomalým, rozvláčným pohybem vytasil svou kosu, knížku a také nějakou barvu. Kotatko na něj zmateně hleděla, nechápala, na co se chystá.
,,Na něco se tě zeptám holčičko...vyznáváš nějakou víru?‘‘ zeptal se Hidan a začal pomalu barvou kreslit na zem nějaký obrazec ve tvaru obráceného trojúhelníku v kruhu.
,,Cože?! Co to sem sakra pleteš?!‘‘ zavyla Kotatko a vztekle máchla ocasy, což mělo za následek další zlikvidované mrtvé, mezi nimiž byl i Kisame.
,,Jen se ptám, jestli v něco věříš ku*va! Já například vyznávám Jashinovo náboženství...a víš co říká Jashin?‘‘ vybuchl Hidan a shodil ze sebe plášť. Kotatko nervózně přešlápla a zavrtěla hlavou.
,,Že ku*va chcípneš!!‘‘ zařval a vrhl se na ní. Kotatko mrštně uhnula a pokusila se ho zasáhnout alespoň jedním ze svých ocasů. Hidan však duchapřítomně uskakoval a stále nebezpečně mával kosou. Kotatko věděla, co je tenhle Akatsuki zač a tudíž se snažila, aby ji ani jednou nezranil. Věděla, že by to byl její konec.

Minata se oháněla svou katanou a hlavy mrtvolek padaly jako hrušky. Poté se však zamotala do chumlu nemrtvých a nebýt Ichigo, který duchapřítomně zničil nepřítele, který se jí pokusil napadnout zezadu, nejspíš by se odebrala na druhou stranu, tentokrát už natrvalo.
,,Uf..díky.‘‘ vydechla s úsměvem a Ichigo kývnul.
,,Není zač..ale příště si dávej pozor, nemůžeme si dovolit další ztráty.‘‘
,,Tak to chápu...fakt že jo.‘‘ usmála se a znovu se se zápalem vrhla do boje.

Jidus se právě snaživě oháněla katanou a několikrát se jí i podařilo Zetsua poranit, sice jen povrchově, ale podařilo, když se náhle prostorem rozlehl nelidský výkřik.
,,Kotatko!‘‘ zařvala Morituri a díky tomu, že obrátila svou pozornost na pětiocasou, schytala celkem bolestivý úder od jednoho mrtvého Zvučňáka.
Kotatko ležela na zemi, na boku nehlubokou ránu, nicméně už teď věděla, že bude smrtelná.
Hidan se podle zasmál, vstoupil do kruhu, pomalým pohybem olízl krev z kosy a na jeho těle se začaly objevovat černé skvrny.
,,Sakra, on s tím už zase začíná!‘‘ vykřikla Morituri, vzlétla do vzduchu a snažila se Hidana vytlačit z kruhu. Jenže to se právě do boje vrhl i Madara a překazil Morituriinu snahu.
Hidan namířil kosu naproti sobě a nadechl se.
,,Jashine...tohle je pro tebe!‘‘ vykřikl a zabodl kosu do svého těla. Kotatko zaječela v bolestné agonii, její ocasy s sebou několikrát škubly a pak zplihly. Dívka se začala proměňovat zpět do své lidské podoby a prudce oddechovala.
,,Tak ty ještě žiješ!‘‘ zařval a znovu se probodl. Následoval další a zřejmě poslední Kotatčin výkřik. Dívka zůstala bezvládně ležet na boku a nehýbala se. Hidan se zašklebil, klekl si a začalse modlit k Jashinovi.
,,Ty zrůdo!‘‘ zaječela Morituri, nicméně Madara ji natolik zaměstnával, že na něj nemohla zaútočit.

Revan to skončil s další protivníkem a už se zase mlsně rozhlížel, s kým by mohl dále bojovat. Pohled mu padl na modlícího se Hidana, ale pak si všiml nehybné Kotatko a došel mu dech. Rozeběhl se k ní, po cestě přeskakoval bezhlavá těla Zvučných i Listových ninjů, dorazil ke Kotatčinu tělu a sesunul se vedle ní na kolena.
,,Hej Kotatko!‘‘ zatřásl s ní a ona potichu zasténala. Ještě žila, ale nejspíš ne na dlouho.
,,Revane?‘‘
,,No?‘‘
,,Jidus...potřebuju tebe a Jidus...přivolám pomoc...‘‘ šeptala a Revan kývnul. Zadíval se na dívku v černém kimonu a spokojeně musel konstatovat, že se Zetsuem bude brzo hotová. Stačilo ještě pár rozmachů mečem....A Zetsu se skácel k zemi přeseknutý podélně na dvě půlky.
,,Jidus!! Hej Jidus!!‘‘ zařval na ní Revan a dívka se rozhlédla. Zaregistrovala ho a hned se k němu rozběhla.
,,Co je?‘‘ vyhrkla a pak se jí pohled stočil ke Kotatko. ,,Sakra! Ten parchant!‘‘
,,Jidus...dojdeš pro ni...Revan ti otevře portál a dojdeš pro ni.‘‘ vydechla namáhavě Kotatko a oči se jí zavřely.
,,Do p***le!‘‘ zaklel Revan. ,,Ani nevíme pro koho!‘‘
,,Ale víme...‘‘ zatvářila se Jidus záhadně a postavila se. ,,Revane, potřebuju otevřít portál do Konohy...ale rychle!‘‘ poručila a Revan ji, sice zmateně, ale poslechl. Téměř nedočkavě do něj vběhla a zmizela.

,,Sice nejsi z našeho světa, ale to neznamená, že nejsem schopný tě zničit!!‘‘ zařval Madara vztekle, v očích svůj Mangekyou Sharingan, kterým se stále a nesmyslně snažil polapit Morituri do iluze. Její přátele se činily, mrtvol stále ubývalo. Ichigo, právě rozsekal na cucky dva mrtvé shinobi, když zaregistroval Hidana, který právě končil s motlitbou a mrtvé tělo Kotatko.
,,Hajzl!‘‘ ucedil zlostně a rozeběhl se na něj. Všiml si také portálu, který otevřel Revan. A uvědomil si, že nikde nevidí Jidus. Změnil směr běhu a zamířil k Revanovi.
,,Co je? Co se děje sakra?!‘‘ zeptal se ho značně neurvale a Revan ho poctil ironickým pohledem.
,,Vím asi tolik jako ty.‘‘ oznámil mu, ale vteřinku na to se v portálu začaly rýsovat dvě siluety. Dvě dívčí siluety.
Nejprve z portálu vylezla Jidus, trochu udýchaná a hned za ní vyskočila modrovlasá dívka s maskou na obličeji. Na sobě měla tradiční ANBU obleček, na zádech tradičně katanu, ale navíc měla u pasu dva saie.
,,Eh?‘‘ vyjádřil se zmateně Ichigo a Revan taktéž nevypadal nijak vyrovnaně.
,,To je Rika. Kotatčina a vlastně i moje známá.‘‘ oznámila jim Jidus a Rika zvedla ruku na pozdrav.
,,Tohle je Revan a tohle Ichigo.‘‘ představila je Jidus.
,,Ciao! Koukám, že Kotatko se odebrala do věčných lovišť...Škoda, byla to dobrá holka...‘‘
řekla a rozhlédla se po bojišti. Zarazila se pohledem na skupince Akatsuki, kteří ještě nebojovali. Neřekla ani slovo a rozešla se k nim.
,,Je dost divná...‘‘ utrousil Revan a Ichigo přikývl. Jidus však zavrtěla hlavou a záhadně se usmála.
,,Nechápu, proč si Kotatko myslela, že by nám mohla pomoct.‘‘
,,Myslím, že se to dozvíte za chvíli.‘‘ Náhle se ozval zvuk tasení katany a dosti nechutně cákavé zvuky.
,,No a taky je to celkem sadistka.‘‘ oznámila jim Jidus, když sledovali, jak několika pohyby rozsekala asi osm mrtvol.
,,Bwahahaha!‘‘ zasmála se Rika při pohledu na kusy zmrzačených těl.
,,Ta holka je magor!‘‘ vyhrkl Ichigo a Jidus se znovu usmála. To už ale Rika došla nebezpečně blízko k Akatsuki a obzvlášť k Painovi.
Morituri, Madara, Minata i ostatní ustali v boji a sledovali co se bude dít.
Rika pomalu sejmula masku a zvedla hlavu.
,,Ona..ona má Rinnegan!‘‘ vyjekla Minata překvapeně.
,,Ráda tě vidím...bráško.‘‘ pronesla směrem k Painovi a ten vykulil oči.
,,Ty?‘‘
,,Tos nečekal co?!‘‘
,,Ty jsi jeho ségra?! Ale vždyť si vůbec nejste podobný!‘‘ vyhrkla Morituri a Rika se ušklíbla.
,,No ještě aby jo...lítat po světě s jeho ksichtem...fakt lákavý.‘‘ uchechtla se, zastrčila katanu a vytáhla saie.
,,Přece jen se mi s nimi bojuje líp.‘‘ konstatovala a pokrčila se v kolenou.
,,Myslím, že ti dnes nakopu p***l Paine.‘‘ oznámila mu klidně a rozeběhla se. Ostatní, jako by se probudili a začali se zase věnovat svým bojům.

5
Průměr: 5 (17 hlasů)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Atreides
Vložil Atreides, So, 2014-03-08 12:54 | Ninja už: 3848 dní, Příspěvků: 273 | Autor je: Student Akademie

Ou další z našich hrdinů mrtý. Doufám že už to brzo skončí.

"War. War never changes..."

Obrázek uživatele mišule
Vložil mišule, Po, 2010-06-14 15:05 | Ninja už: 3848 dní, Příspěvků: 1731 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Tak to se mi líbí, nový auroři, nové zvraty, jen tak dál

Obrázek uživatele Fňu
Vložil Fňu, So, 2008-06-07 13:00 | Ninja už: 4356 dní, Příspěvků: 6030 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

to je teda nástup Rika Smiling skvelé, hehe no ako inak, sadistka Laughing out loud nemá to chybu, smrk, mi bolo Kotatko moooc ľúto....vidno, že ty aj Min ste skvelé spisovateľky, váš vstup do Elite je naozaj prínosom Eye-wink


Autori poviedok čítajte Pravidlá FF!! Smiling
Inak vaše poviedky skončia na našom externom blogu ^^
A takisto čítajte aj Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!
Ak si nie ste istí písaním, nájdite si nejakú betu - Inzertní FF nástěnka.

----
Čiarka, taká maličkosť, ale dokáže úplne zmeniť význam vety.
Nezabúdajte na to.


Obrázek uživatele Cornellia
Vložil Cornellia, Čt, 2008-06-05 11:10 | Ninja už: 4476 dní, Příspěvků: 191 | Autor je: Prostý občan

Perfektní entreé.... už aby tu byl další díl Smiling

Obrázek uživatele hinata-sempai
Vložil hinata-sempai, St, 2008-06-04 23:54 | Ninja už: 4252 dní, Příspěvků: 790 | Autor je: Prostý občan

hah tak to je mazec!!!! Fakt se ti to povedlo! Smiling

Obrázek uživatele naruto uzumaki 2008
Vložil naruto uzumaki 2008, St, 2008-06-04 21:51 | Ninja už: 4202 dní, Příspěvků: 721 | Autor je: Prostý občan

tenhle díl byl prostě bombastickej, fakt že jo! ^^

Obrázek uživatele Minata
Vložil Minata, Čt, 2008-06-05 13:47 | Ninja už: 4214 dní, Příspěvků: 2425 | Autor je: Prostý občan

jako bych to už někde slyšela ... ehm ...

„Kdykoliv se mě ptají, jakou knihu bych si s sebou vzal na opuštěný
ostrov, odpovídám: ‚Telefonní seznam. Je v něm tolik postav! Mohl bych
vymýšlet nekonečné množství příběhů.‘“
U. Eco

Obrázek uživatele Schrödingerova kočka
Vložil Schrödingerova kočka, St, 2008-06-04 21:06 | Ninja už: 4315 dní, Příspěvků: 2956 | Autor je: Prostý občan

Děkuju...jako víte jak jsme se bála, že to bude oproti všem podivný? xDD

“A clear conscience is usually the sign of a bad memory.”

Obrázek uživatele Minata
Vložil Minata, St, 2008-06-04 21:06 | Ninja už: 4214 dní, Příspěvků: 2425 | Autor je: Prostý občan

Moje je o moc podivnější xDDD

„Kdykoliv se mě ptají, jakou knihu bych si s sebou vzal na opuštěný
ostrov, odpovídám: ‚Telefonní seznam. Je v něm tolik postav! Mohl bych
vymýšlet nekonečné množství příběhů.‘“
U. Eco

Obrázek uživatele Schrödingerova kočka
Vložil Schrödingerova kočka, St, 2008-06-04 21:14 | Ninja už: 4315 dní, Příspěvků: 2956 | Autor je: Prostý občan

Má na tohle vůbec cenu odpovídat? Laughing out loud...ty prostě píšeš svým úžasným stylem, kdežto já....radši mlčim xD

“A clear conscience is usually the sign of a bad memory.”

Obrázek uživatele Minata
Vložil Minata, St, 2008-06-04 21:17 | Ninja už: 4214 dní, Příspěvků: 2425 | Autor je: Prostý občan

Jo, radši mlč Laughing out loud
Rikiii, tenhle díl byl prostě bombastickej, fakt že jo! ^^
A neříkej, že ne! Laughing out loud
Kuš!
Huš!
Pšt!
Ok, tak se mi to líbí xDDD

„Kdykoliv se mě ptají, jakou knihu bych si s sebou vzal na opuštěný
ostrov, odpovídám: ‚Telefonní seznam. Je v něm tolik postav! Mohl bych
vymýšlet nekonečné množství příběhů.‘“
U. Eco

Obrázek uživatele Schrödingerova kočka
Vložil Schrödingerova kočka, St, 2008-06-04 21:18 | Ninja už: 4315 dní, Příspěvků: 2956 | Autor je: Prostý občan

Heh...nevím, psala jsem ho v jednu ráno xDD....

“A clear conscience is usually the sign of a bad memory.”

Obrázek uživatele snowfox
Vložil snowfox, St, 2008-06-04 20:58 | Ninja už: 4225 dní, Příspěvků: 1607 | Autor je: Prostý občan

Ha! Tys mi sebrala "nápad" xD (Už "Vyjevený", že xD)
Pěknej nástup, to jo xD Brutáál! xD

Ale... Envy je stále nejlepší Evil
A máme rádi Obita!!
Výlev jednoho ublíženýho třináctiletýho děcka... aneb proč tu nejsem

Obrázek uživatele Minata
Vložil Minata, St, 2008-06-04 15:57 | Ninja už: 4214 dní, Příspěvků: 2425 | Autor je: Prostý občan

Rinnengan! Rinnangan! Jóóó Laughing out loud
Riko, to máš takovou zálibu v sekání? xD Bys mohla být řeznice Laughing out loud
Pěknej nástup, fakt, povedla se kapča ^^

„Kdykoliv se mě ptají, jakou knihu bych si s sebou vzal na opuštěný
ostrov, odpovídám: ‚Telefonní seznam. Je v něm tolik postav! Mohl bych
vymýšlet nekonečné množství příběhů.‘“
U. Eco

Obrázek uživatele Karlos-sama
Vložil Karlos-sama, St, 2008-06-04 15:26 | Ninja už: 4343 dní, Příspěvků: 672 | Autor je: Prostý občan

Brutus Laughing out loud Tomu říkám skvělý nástup Laughing out loud

Obrázek uživatele Jidus-chan
Vložil Jidus-chan, Čt, 2008-06-05 19:31 | Ninja už: 4207 dní, Příspěvků: 452 | Autor je: Prostý občan

Naaaprosto souhlasim Laughing out loud Heh, tak to je fakt super Laughing out loud Sadistko jedna Sticking out tongue Moc pekny a mam pro tebe a Minatu zpravu:
Ani jedna to nemate ani trosku divny!!!!!!!! Kakashi ^_^

Obrázek uživatele Schrödingerova kočka
Vložil Schrödingerova kočka, Čt, 2008-06-05 19:42 | Ninja už: 4315 dní, Příspěvků: 2956 | Autor je: Prostý občan

Arigatoo xDD Joo nejsem divná xD

“A clear conscience is usually the sign of a bad memory.”