| Příspěvek do diskuse | Kdyby jste mohli udělat vlastní díl Naruta Shippuuden, o čem by byl?? | Neji-san Hyugy | 168 | před 10 roky 16 týdny |
| FanFiction | Sasuke vráť sa 7 | Lais Uchiha | 2 | před 12 roky 46 týdny |
| FanFiction | Sasuke vráť sa 1 | Lais Uchiha | 4 | před 13 roky 43 týdny |
| FanFiction | Sasuke vráť sa 6 | Lais Uchiha | 1 | před 15 roky 10 týdny |
| FanFiction | Keby Obito prežil namiesto Kakashiho: 1. | NacuHatake | 5 | před 15 roky 17 týdny |
| FanFiction | Sasuke vráť sa 5 | Lais Uchiha | 2 | před 15 roky 18 týdny |
| FanFiction | Sasuke vráť sa 4 | Lais Uchiha | 1 | před 15 roky 19 týdny |
| Obrázek | Sasuke trošku inak. :P | Lais Uchiha | 4 | před 15 roky 21 týdny |
| FanFiction | Sasuke vráť sa 3 | Lais Uchiha | 5 | před 15 roky 23 týdny |
| Obrázek | Sasuke ;) | Lais Uchiha | 5 | před 15 roky 23 týdny |
| FanFiction | Sasuke vráť sa 2 | Lais Uchiha | 2 | před 15 roky 23 týdny |
| Obrázek | Naruto v mojom prevedení ;) | Lais Uchiha | 5 | před 15 roky 23 týdny |