manga_preview
Boruto TBV 09

Sennen Goroshi

Český název: 
Tisíc let bolesti
Název ve znacích: 
千年殺し
Typ (úroveň): 
úroveň E
Kdo ho používá: 
Hatake Kakashi, Uzumaki Naruto
Popis: 

Velmi jednoduchá technika s dramatickým jménem, Tisíc let bolesti, není nic jednoduché než vražení ukazováčku a prostředníčku (podobné pečeti tygra) do zadnice protivníka, způsobujíce zácpu, bolest a/nebo pocit trapnosti. Nemá žádný vliv na protivníky v bezvědomí. Přihlížející, kteří techniku viděli, reagovali odlišně (Temari se červenala, Pakkun se tázal, zdali je to opravdová technika a na Gamakichim bylo znát zklamání), ačkoli ti, kteří techniku zažili, z ní mají nadále velký strach, že bude znovu na ně použita.

Ačkoli z prvního pohledu může vypadat zbytečná, technika může být velice užitečná, když je řádně použita. Během prvního testu o zvonky, Kakashi odhodil Naruta do velké dálky, pravděpodobně s využitím většího množství čakry. Naruto později zjistil, že účelem techniky je nalézt slepé místo protivníka; a pokud by místo prstů použil kunai s výbušným lístkem, útok může být smrtící.

Ruční pečetě: tygr
Překlad od CRWE: Tisíciletá bolest
Debut:
Anime - Naruto 4
Manga - Naruto 5, str. 8

Zajímavosti:
1) Plný název techniky zní Nejvyšší tajná technika Skryté Listové: Tisíc let bolesti (木ノ葉隠れ秘伝体術奥義・千年殺し, Konohagakure Hiden Taijutsu Ōgi: Sennen Goroshi).
2) Správný název techniky je Sennen Goroshi (přesný překlad je Tisíc let smrtí). Nicméně často se technika špatně pojmenovává jako Sennen Gurushi (千年苦し), což je překlad pro využívaný výraz "Tisíc let bolesti".

Obrázek: 
sennengoroshi.jpg

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí