manga_preview
Boruto 28

Pokec o jiných anime a dorama

Všeobecný pokec o nejrůznějších anime či dorama.

Dorama = hrané asijské filmy či seriály. Některé z nich jsou založené na anime a manze (= live action) - např. Hana Yori Dango nebo Death Note - či knize: Ringu.

Některá anime mají v této sekci své vlastní fórum, ale neplatí o všech. Sem tedy patří všechny dotazy ohledně ostatních anime či doramat- ať už se jedná o dotazy na stažení, na názory či na cokoliv. Své příspěvky se ovšem snažte formulovat tak, abyste nespoilerovali.
Dále vaše vlastní doporučení. Jaké anime vás zaujalo, na jakou novinku se těšíte - a proč?

Největší českou databází doramy je dorama akihabara - zde najdete i titulky a další informace. Totéž platí pro anime: anime akihabaraVolby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, St, 2018-10-24 23:45 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Nějak nemám čas, tak k podzimní sezóně jen něco málo.
Neviděl jsem skoro žádné první díly.
Takže jen v krátkosti.
Golden Kamuy S2 - pokračovnání japonského westernu. Extrémně divné postavy a dobré souboje. Navíc útok na vězení se blíží a to je alespoň v manze jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy viděl.

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai - Zmetkům se nezdá o dívkách v králicím oblečku. No prostě a jednoduše klasická školní drama-komedie-romance. Už tak dva roky jsme neviděli nic dobrého a tohle vypadá fakt dobře. Podobné jako OreInu, Kokoro connect atd...
Navíc anime, kde v prvním díle se mluví o Schrödingerově kočce nemůže být špané.

Goblin Slayer - fantasy rpg svět, kde skupina dobrodruhů jde zabít pár goblinů a to se zvrtne. Hlavní hrdinku zachrání Goblin Slayer, člověk který zasvětil celý život zabíjení goblinů a dělá to naproto efektivně (včetně ubíjení gobliních dětí, upalovaní celých klanů zaživa atd...)
Je to kruté a docela zábavné.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Kurtalos Ravencrest
Vložil Kurtalos Ravencrest, Ne, 2018-10-21 20:45 | Ninja už: 3279 dní, Příspěvků: 1054 | Autor je: Konohamarova chůva

Radiant - po třech dílech končím kdy mě z hlavního hrdiny bolí hlava a navíc je to idiot. Vidím, že se do animé vkrádají ti ukřičení hrdinové, Black clover jsem kvůli tomu dropnul přidává se další.

hmmm 2345 dní už hmmmm


Obrázek uživatele Lynx120
Vložil Lynx120, Ne, 2018-10-07 18:15 | Ninja už: 44 dní, Příspěvků: 2 | Autor je: Prostý občan

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli budete překládat nový Sword Art Online

Obrázek uživatele Sayoko
Vložil Sayoko, Ne, 2018-10-07 19:30 | Ninja už: 3876 dní, Příspěvků: 1592 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Editor FF, Manga tým, Zatvrzelý šprt

CNT (anime tým) jej velmi pravděpodobně překládat nebude, mají dost práce s Borutem. Třeba se ale objeví nějaký překladatel mimo konohu. Smiling

Obrázek uživatele Lil-chan
Vložil Lil-chan, Pá, 2018-09-07 16:24 | Ninja už: 2521 dní, Příspěvků: 299 | Autor je: Prostý občan

Lidi já se tak těším...

https://news.qoo-app.com/en/post/32516/qoo-news-rising-shield-hero-first...

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Pá, 2018-09-07 16:39 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Pokud se ti líbí tohle, tak Goblin Slayer, který výjde na podzim se ti bude líbit a je rozhodně (alespoň podle mě) lepší.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Lil-chan
Vložil Lil-chan, Pá, 2018-09-07 16:59 | Ninja už: 2521 dní, Příspěvků: 299 | Autor je: Prostý občan

Vím o tom, ale Tate je už delší dobu moje srdcovka Smiling
Novela je taky drobek jiná a trošku lepší než manga.
Nic nezavrhuji. Asi budu sledovat oboje ale ...Smiling

Obrázek uživatele Miko.x
Vložil Miko.x, Po, 2018-07-16 14:26 | Ninja už: 3820 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Prostý občan

Tak jsem konečně koukla na druhou serii Mobile suit Gundam Iron-Blooded Orphans. Jestli první série mě příjemně překvapila, tak do druhé jsem se naprosto zamilovala. Nestáva se mi často, aby mě něco až tak zvedlo ze židle, ale u tohohle anime je hrozná škoda, že tak rychle upadlo v zapomnění.

Zkrátka a jednoduše vřele doporučuji. Já osobně, když jsem na to začala koukat, tak jsem neviděla žádnou starší sérii Mobile Suit, a přesto mi to nijak nechybělo (myslím, že to na ty starší série přímo nenavazuje) Příběh je promyšlený a kvalitně zpracovaný, do postav se zamilujete a ty, které možná na začátku nebudete mít rádi časem začnete. Pro citlivější jedince varuji, občas slzička ukápne, ale na štěstí to není takové to trapné citové vydírání, kdy naprosto plochá postava má zdrcující životní příběh a pořád to všem musí strkat pod nos.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, So, 2018-07-07 09:26 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Léto 2018

Banana Fish - před několika lety jsem narazil na článek, kde si autorka posteskávala, jak se shoujo změnilo a že v 80 letech bylo daleko lepší.
Když jsem potom začal pátrat narazil jsem na Banana Fish. A ano.

O čem to je - ve válce v Iráku (a manze a Vietnamu) voják dostane amok a postříli kolegy. Pak už jen slintá a říká Banana Fish.
V Americe je jeho bratr Ash, hezký mladý chráněnec místního mafiánského bose a šéf vlastního gangu. A do Ameriky se dostane i Eiji, mladý japonský fotograf, který pracuje na článku o Amerických mafiánech.
Takže co tu máme, nasilí (v prvním díle zemře několik lidí), mafii, drogy, podrazy, zneužívání atd... a taky romaci, bez žen.
Každopádně příběhově je to hodně silné.

No a anime je navíc dobře udělané, animace je na dobré úrovni, střihy jsou skvělé, třeba scéna, kde Ash jde za bosem je geniálně vygradovaná právě střihem.
9/10

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Ne, 2018-07-08 10:45 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

A teď horší věci.

Chio-chan no Tsuugakuro - dívka, uplně hloupá jde první den do školy, narazí na uzavřenou cestu a tak to vezme po střechách. Jako fakt? No nic. Jestli to mělo být vtipné, tak nebylo, navíc animace i hudba stojí za houby.
2/10

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu - hráč se dostane do fantasy světa. Je OP a tvoří si harém. Mám pocit, že za poslední tři roky jsem to viděl tak 10 krát. Trochu originality do anime prosím.
3/10

Shichisei no Subaru - jo a tady se tam hlavní hrdina nedostane, jen tu hru hraje. Takže ještě jednou. Trochu originality prosím.
3/10

Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria - Kluk se ocitne ve fantasy světe, má sebou mobil a pomocí něho googlí bojové strategie a stává se z něj geniální vojevůdce. Co na tom, že falanga se používala prakticky od doby co někdo vynalezl kopí a Makedonskou falangu vymyslel Filip Makedonský a ne jeho syn.
No nic.
2/10

Island - holka najde na pláži nahého kluka. Spadne, jak jinak než obličejem na jeho přirození...
Ten kluk si nic nepamatuje. Víc vidět nepotřebuju.
2/10

Satsuriku no Tenshi - psychicky narušená dívka, se ocitne v divném domě/světě, kde se ji v každém patře někdo snaží zabít. Hlavně na začátku to mělo docela dobrou hororovou atmosféru, ale pak... Předvídatelné a podle mě se to bude stále dokola opakovat. Navíc seriálové horory nejsou schopné udržet atmosféru.
5/10

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, So, 2018-06-16 16:56 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Jarní anime sezónu bude končit. Tak co nás čeká.
Krom pokračování Shingeki no Kyojin, Overlord, Free a Gintamy mě toho moc nezaujalo.

Takže pouze tři věci.
Grand Blue - seinen komediální slice of live o životě na pláži podle jedné z nejlépe hodnocených mang. Podle mě jedna z mála komediálních mang, které jsou fakt vtipné i po více než 10 volume.

Banana Fish - shoujo z 80 let. Vlastně naprosto typický zástupce. Takže co budeme mít - hlavní hrdina je zabiják mafie, který potká naivního japonského fotografa. Je to drsnější než některé moderní seineny. A ano je tam docela dost romantiky, zato málo žen. Stejně to stojí za to. A můžete porovnat třeba s některou z moderních shoujo, třeba s Ao Haru Ride.

Angolmois: Genkou Kassenki - samurajské anime z období vpádu Mongolů. No pokud to bude vypadat alespoň z poloviny jako Ghost of Tsushima, tak se nebudu zlobit.
Dobře, vím, že nebude. Není to hra a hlavně to celé bude mít menší rozpočet, než tahle jedna ukázka. Ale vážné historické anime z nepříliš provařené doby (tedy ne Sengoku, Bakumatsu, nebo Druhá světová) zní nadějně. Golden Kamuy mě docela namlsalo.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Ne, 2018-04-29 16:11 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Tahle sezóna je geniální. Tedy alespoň pro mě, který se dívá na anime přes 15 let.
Už hodně dlouho se nestalo, že by v jednu sezónu byli 4 anime, které ve mě vzbuzují pocit, že chci okamžitě vidět další díl (a týden je tak dlouhý).
Takže ty čtyři anime.
Prvně Golden Kamuy - prakticky klasický western, kde všechny postavy jsou zralé do Bohnic a to většinou nějakým záludně sadistickým způsobem. Co taky čekat od bandy uprchlých zločinců, válečných veteránů, špionů a dozorců.
Prakticky ihned po prvním díle jsem přečetl mangu a jediné mínus tohodle anime je málo dílů, takže se nedostaneme k útoku na vězení.

Stein;gate 0 - alternativní pokračování jednoho z nejlepších anime, které je staré už 7 let. No a hned od prvního dílu je to skvělé. Jako originál trochu emočně vydírající, ale jinak...

Full Metal Panic: Invisible Victory - Pokračování jednoho z nejlepších mecha. První řada ještě byla nic moc, Fumoffu komediální vložka, ale Second Raid byla naprosto skvělá akční jízda a Invisible Victory na ní po 13 letech navázalo a pokračuje ještě větší rychlostí. Tohle je prostě klasika.

Megalo Box - Tohle je pro jistotu inspirované Ashita no Joe, což je manga, která určila jak mají vypadat shounen sportovky. A ano tenhle žánr se moc od roku 1970 nezměnil.
Jde o skvělou sportovku v hávu jako z 90 let.

Já jen doufám, že po téhle sezóně se ukáže, že oživení starých sérií má ekonomický smysl a my se dočkáme, třeba další Suzumiye.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Kurtalos Ravencrest
Vložil Kurtalos Ravencrest, So, 2018-04-28 21:08 | Ninja už: 3279 dní, Příspěvků: 1054 | Autor je: Konohamarova chůva

pokud by chtěl vidět někdo nového animovaného Batmana od japonské produkce tak tu https://otakustream.tv/movie/ninja-batman/?utm_source=webpush&utm_medium...

hmmm 2345 dní už hmmmm


Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Po, 2018-04-09 21:41 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Golden Kamuy - Vysloužilí voják se vydá na divoký západ Hokkaidó, aby zde hledal zlato. Doslechne se příběh o velkém pokladu, ke kterému mapa je ukryta v tetování, které na sobě mají uprchlí vězni. Po pokladu, ale pátrá i elitní jednotka armády.
V divočině ho navíc před medvědem zachrání indiánka dívka z kmene původních obyvatel Ainu.

Ano je to western. Ne že by Japonci předtím s tímhle žánrem nekoketovali (Cowboy, El Cazador de la Bruja...) ale nikdy takhle žánrově čistě.
Je to drsné. Je to o přežití v přírodě. Je to o mytologii Ainu.
A první díl je skvělý a manga taky.
Jasný kandidát na anime sezóny a anime, které rozhodně stojí za pozornost.
9/10

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Pá, 2018-04-13 19:37 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru - naprosto generická fantasy o lidech co bojují proti drakům. Prostě další anime o lidech s nadpřirozenými schopnostmi, kteří bojují za lidstvo.
5/10

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Pá, 2018-04-13 17:31 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Full Metal Panic! Invisible Victory - 13 let... Tak dlouho se čekalo na pokrčování Second Raid. Jedno z nejikoničtějších mecha anime má pokračování a hned první díl je pecka.
9/10

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, St, 2018-04-18 15:02 | Ninja už: 1897 dní, Příspěvků: 5162 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Chuunin

Tak jsem na to jukla a je fakt, že to velmi mile překvapilo, navzdory názvu a spojení - pro mě dvou nezkousnutelných žánrů - středoškolské romance a mecha. Má to dobrý děj, má to naprosto super vážné lidské momenty. No jen ta sedmnáctiletá kapitánka vojenských sil je přitažená enormně Laughing out loud.
Dík za dobrý tip na večerníčky!

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY- odkaz na stažení zde:
Album I
Album II

NOVINKA - NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkaz na stažení ZDE

Obrázek uživatele M4sy
Vložil M4sy, Pá, 2018-04-13 18:15 | Ninja už: 823 dní, Příspěvků: 252 | Autor je: Manga tým, Anime tým, Sluha v rezidenci klanu Hyuuga

LOOOOOOOOOOOOOL to si nesmím nechat ujít!!! Teeth První dvě série byly totálně boží!!! Jump!

Obrázek uživatele Meliodas_of_Reim
Vložil Meliodas_of_Reim, Po, 2018-04-09 21:57 | Ninja už: 814 dní, Příspěvků: 362 | Autor je: Editor jutsu, Manga tým, Hasič Amaterasu

Ještě jsem první díl neviděl, ale mangu čtu, takže mě překvapilo, že anime bude mít jenom 12 dílů. Čekal jsem alespoň 24/25 dílů, aby mohli zadaptovat více dějových příběhů. Během 12 dílů mi přijde, že nám postavy a zasazení tolik nepřiblíží. Ale samozřejmě záleží na tempu, kteří tvůrci v anime zvolí. Už se těším, až první díl skouknu a ještě více po tvém lichotivém komentáři.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Ne, 2018-04-08 11:48 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Jaro 2018
Hinamatsuri - vůdce Jakuzy se ujme mimozemské dívčiny (ve věku středoškolačky) a nadpřirozenými schopnostmi. Oba se chovají jak blbci a má to být vtipné. Není.
3/10

Akkun to Kanojo - kluk se chová hnusně ke své přítelkyni a pak ji stalkuje. Ješte že to má jen 4 minuty.
1/10

Tada-kun wa Koi wo Shinai - kluk s foťákem (středoškolák) potká potrhlou cizinku (středoškolačku) a shodou okolností se ten den potkají ještě párkrát. Ona je nejspíše princezna imaginárního království v Evropě. Hlavní hrdiny (tedy střeštěné trdlo a přemýšlivého hodného kliďase) doplní další postavy (mladší sestra, sukničkářský kamarád a tvrdá ochránkyně).
Ano je to klasická shounen školně-romantická komedie. předvídatelná, občas vtipná a neškodná. Docela to jde.
6/10

Megalo box - sportovka, kde hlavní hrdina je dospělý, sarkastický tvrďák, který jakoby vypadl z osmdesátkových filmů. Živý se boxem a to tak, že část zápasů schválně prohrává, klasická sázková mafie.
Vizuálně to vypadá, jakoby jsme se vrátili do 90. let. Tlumené barvy, trochu rozmazané kontury. Vypadá to jako Cowboy, Kenshin, nebo Slam Dunk.
Prostě mé srdce zaplesalo.
9/10

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Miko.x
Vložil Miko.x, Pá, 2018-04-13 22:12 | Ninja už: 3820 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Prostý občan

OMG OMG OMG, Megalo vypadá fakt parádně, Miko bude mít konečně na co koukat *-*

Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, Ne, 2018-04-08 20:36 | Ninja už: 2726 dní, Příspěvků: 2352 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Kankurova kosmetička

Tož když něco vypadá jako Slam Dunk... Ale už jsem si nechtěla na plan-to-watch list nic přidávat. Chjo, ty mě zabiješ. Laughing out loud

Nedá se nic dělat, zkusíme to s poctivou prací.
Bob a Bobek

Obrázek uživatele Miesič
Vložil Miesič, Ne, 2018-04-08 17:55 | Ninja už: 2697 dní, Příspěvků: 989 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Jop, Megalo box je super, zatiaľ sa mi veľmi páči.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Ne, 2018-04-08 15:00 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Devils Line - upíři a jejich lovci. Dívka se seznámí s půlupírem.
1) Scénáristu zabít. Tak zmršený první díl se jen tak nevidí. Naprosto náhodné scény. Zbytečné rozhovory a příšerné tempo, kdy se první půlku nic nestane. Druhá je docela zajímavá.
2) Manga není nic moc. Alespoň podle prvních pěti dílů.
3) Animace je nic moc a kresba (zvláště charakterů) je divná.

Celkově nic moc.
5/10

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Kurtalos Ravencrest
Vložil Kurtalos Ravencrest, Ne, 2018-04-08 15:30 | Ninja už: 3279 dní, Příspěvků: 1054 | Autor je: Konohamarova chůva

každopádně to vidím na opět slabou sezónu, díval jsem se tak nějak dopředu a vypadá to tak že se budu dívat akorád na DxD a možná ještě tak dvě animé a to ještě ani nevím co z toho vyleze. Jinak je to samé Mecha, samá sportovka, hudební a o jídle.

hmmm 2345 dní už hmmmm


Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Ne, 2018-04-08 17:33 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Horší než zima to nebude.

Ono je tady dost pokračování - Tokyo Ghoul, Boku no Hero Academia, SAO, Shokugeki no Souma, High School DxD, Lupin III, Major, Souten no Ken a hlavně Full Metal Panic! a Stein;gate
A spousta předělávek - The Legend of the Galactic Heroes,Captain Tsubasa, Piano no Mori, Gegege no Kitarou.

Je pravda, že zajímavých nových anime moc nebude. Sám sázím na Megalo Box (podívej se alespoň na první díl, od klasických sportovek se to docela liší), Personu a Golden Kamuy (není nad pořádný historický seinen, navíc ze začátku 20 století.)
Jako pak už může něco jen hodně překvapit (mahou shoujo, nějaká ta školní komedie, nebo Gundam.

Celkově to pro sebe vidím, tak na 2 skvělé anime, tedy o dvě více než minule.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Po, 2018-03-26 12:49 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Tahle zima, i když na první pohled toho zajímavého bylo docela dost. Je vlastně strašlivě slabá.
Tedy pokud nepočítáme Devilman Crybaby - který nám, ale Netflix naservíroval najednou (a ano Netflix začal sypat peníze do anime).
Jediné dvě věci, které jsou alespoň o trochu lepší jsou Violet Evergarden (Kyoani a Netflix) a Darling in the FranXX. I když i tyhle dvě věci se pohybují mezi 6-7.
Violet Evergarden má krásnou kresbu a animaci (i když u Devilmana animace byla možná lepší, i když kresba byla zvláštní). Doplácí na přílišné tlačení na pilu v oblasti emocí. Prostě doják. Z tématu vojáka vracejícího se z války se dá vytřískat víc. A prožívání cizích příběhů skrze hlavního hrdinu už tu taky bylo lépe.
Škoda, že nebylo více akce, díl z války byl animačně naprosto skvělý.
Darling in the FranXX - tady si autoři měli vybrat, co vlastně chtějí. Divokou echi parodii jako Kill la Kill, pak měli přidat na plynu. Echt shounen akci jako Gurren Lagann, pak ubrat kecy a přidat akci. Filozoficko/psychologické dílo o dospívání jako NGE, pak vynechat vtipy a trochu potemnět.
Nejhorší na tom je, že všechno je to funkční, ale netvoří to fungující celek. Prostě takový pejsek s kočičkou pekli dort. Škoda protože další Kill la Kill, Gurren Lagann nebo NGE bych si dal rád.

No a ostatní. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku a Overlord II jsou jen další OP hrdina ve hře s harémem. Karakai Jouzu no Takagi-san, Sora yori mo Tooi Basho a Gakuen Babysitters jsou průměrné slice of live. Grancrest Senki fantasy bez mozku.

No a Koi wa Ameagari no You ni je divná romance a Basilisk: Ouka Ninpouchou je stejné znesvěcení originálu jako pokračování Last Exile. Nic.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Kurtalos Ravencrest
Vložil Kurtalos Ravencrest, Po, 2018-03-26 13:42 | Ninja už: 3279 dní, Příspěvků: 1054 | Autor je: Konohamarova chůva

to s těmi OP hrdinama, asi lidi už měli dost těch absolutních outsiderů kteří se nakonec stali hrozně OP tak to udělali naopak.
Darling in the Franxx je v pohodě a pak už jsem sledoval Dagashi Kashi, asi dle mého lepší jak první série, i když z toho udělali desetiminutovku.

hmmm 2345 dní už hmmmm


Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Čt, 2018-03-22 19:15 | Ninja už: 3921 dní, Příspěvků: 2453 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Stal se zázrak.
Pokračování FMP. To už asi nikdo ani nedoufal.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Sayoko
Vložil Sayoko, Čt, 2018-03-22 21:24 | Ninja už: 3876 dní, Příspěvků: 1592 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Editor FF, Manga tým, Zatvrzelý šprt

oO
Tak to abych dokoukala The Second Raid... Laughing out loud