manga_preview
Boruto 25

Boruto - zajímavosti, teorie

Zde se zobrazují spolery!



Úvod do začátku


Všichni viděli rozpor mezi Kawakim a Borutem, že Boruto má v jednom oku Jougan, že Kawaki dle jeho slov Naruta “poslal na onen svět” a také jsme viděli první záběry zničené vesnice, kde nebylo ani živáčka.
Proto bych se tu s váma chtěl o oné události pobavit a polemizovat o tom, co by se tak mohlo stát či se již stalo.

Zajimavosti

Nejdříve věc, kterou bych chtěl objasnit lidem, který moc nepochopili či stále nechápou kde Borutovo oko vzal a co nebo jak moc je Borutovo oko silné. Každý ví, že jakákoliv technika jako ta Borutova např. Rinnegan nebo Tenseigan atp. jsou silné a plní nějaké účely.

(Účel u Borutých očí můžeme jen spekulovat, že by to mohlo být nějak spojené s ručními technikami klanu Hyuga a techniky klanu Otsutsuki – zkrátka by to byla smíchanina taijutsu, ninjutsu a genjutsu)

Teorie

Dál bych se chtěl posunout k ději Borutova prvnímu dílu, kde Kawaki bojuje s Borutem. Když Kawaki bojoval s Borutem řekl: ,,Pošlu tě tam, kam jsem poslal sedmého!” a díky tomu ihned začali teorie o tom, že je Naruto mrtví nebo uvězněný. Jenom bych chtěl zmínit, že Kawaki Naruta někam poslal, takže to hned neznamená, že ho zabil (koneckonců by rovnou řekl, že ho zabije jako jeho otce či tak nějak) a to dle mého názoru se stalo, že ho nejspíše někde v boji uvěznil a Sarada jako správná nástupkyně na Hokageho spolu s kamarády a ostatními ninji všechny lidi zachránili a odvedli někam do bezpečí. Přece jenom všichni víme, že kdyby Naruto byl opravdu mrtví, musel by být mrtví i tedy Sasuke, jak již všichni víme je spojený s Narutem (a i opačně) a proto vycítí, kdy bude Naruto v problémech, ale Kawaki řekl, že na onen svět poslal jenom Naruta, né Sasukeho a další věcí také je, že Naruto a Sasuke jsou jako (poloviční)-bohové a Kawaki (samzřejmě s Borutem) by musel(i) překročit úroveň Naruta a Sasukeho, což věcí samo o sobě je trošku nemožný.

Další teoríí je, že Naruto a Sasuke jsou opravdu mrtví, ale jak jsem psal by Sasukeho a Naruta Kawaki sám nemusel zvládnout, a proto se objevila teorie o “opačné minulosti” tedy, že Boruto spolupracoval s Kawakim, ale proč se tomu říká opačná minulost? Protože kdysi dávno měl od dětství Naruto sen stát se Hokagem, kterýmu se to (jak již víme) nakonec podařilo, ale Sasuke vůbec ani kdysi nepřemýšlel jít po cestě jako jde Naruto nebo být nějak oporou vesnice. Sasuke chtěl zabít svého bratra Itachiho za zvěrstva v jeho klanu Uchihů – nakonec po smrti jeho bratra a po pár incidentech s Orochimarem se nakonec přidal na stranu pomsty respektive pomstít se vesnici a právě proti tomu byl později 7. Hokage tedy Naruto a právě proto se tomu říká opačná minulost, která se k nim přirovnává. Kawaki se spojil s Borutem a zradili Naruta, Sasukeho a byl automaticky i proti Saradě, která byla zase proti Borutovi a Kawakim,(takže vlastně jako situace Naruto a přátelé proti Sasukemu), jenže čím více na konec bojoval Boruto po jeho boku tím více si uvědomoval chybu až nakonec se spekuluje o tom, že Boruto a Kawaki nakonec při velkých bojích nakonec zabili Hinatu, matku Boruta a Himawari, která byla proti Borutovi byla zraněná a jak jsem psal odvezena ostatními do bezpečí. Později Kawaki zabil (spíše uvěznil Naruta) ale Boruto zabil nebo dohnal Sasukeho na konec jeho sil, kdy nakonec byl v bezvědomí a v tu chvíli si Boruto po pár slov od Sasukeho konečně uvědomil chybu a proto si vzal čelenku, kterou od něj kdysi dostal a meč, který dostal od Sasukeho ještě jako úplně nedospělého dostal, poté statečně a svědomitě držel a to se dostáváme do oné chvíle, kdy stál Kawaki proti Borutovi a zbytek znáte.

Je to také další a poslední teorie, že s Kawakim někdo spolupracoval a byl proti světu něco asi jako klan Otsutsuki až nakonec bojovali proti Sasukemu, Narutovi a nakonec Borutovi kde vše nakonec záleželo(záleží) na něm.

Jak jsem psal tohle je pouze teorie, takže se to nemusí stát Smiling

Co si o tom myslíte vy? Povězte a napište zde své teorie.

PS: Psal jsem to večer, takže mi snad odpustíte nějaký ty gram. "chibi" ^_^


Kategorie: