manga_preview
Boruto 56

░ Zásady ░

Zásady

1. Nezaspamíš
Nebudeš postovati zbytečné příspěvky
(Možný následek - napomenutí/přesun příspěvku/smazání příspěvku)

2. Zavěcníš
Tvé příspěvky budou k tématu
(Možný následek - napomenutí/přesun příspěvku/smazání příspěvku)

3. Zaslušníš
Nebudeš vulgární
(Jistý následek - napomenutí/smazání příspěvku)

4. Nezduplikuješ
Nebudeš psát to samé co se psalo o chvilku dříve
(Možný následek - smazání příspěvku; po opakování napomenutí)

5. Nezaložíš
Nebudeš zakládat Vlákno bez souhlasu správců této sekce
(Jistý následek - smazání vlákna; po opakování napomenutí)

6. Zaformátuješ
Aby tvé příspěvky byly čitelné, tak musí být napsané přehledným způsobem
(Žádný následek, jen Vás žádáme abyste to dělali. Někdy je těžké rozluštit co kdo píše.)

Za tři napomenutí je BAN, to je fakt. Faktem taky je, že napomenutí nerozdáváme jak na běžícím páse a snažíme se je nedávat. Tedy se nemusíte bát, dá se s námi domluvit. Jinak diskutujte, těchto zásad se nijak nebojte, jen se je snažte mít na paměti, když přispíváte. Pro většinu se těmito zásadami nic nemění, jelikož většina je dodržuje automaticky.

Sem tam nějaký moderátor může vyzvat k usměrnění diskuse, či k něčemu jinému. Jakákoliv reakce v diskusi na tuto výzvu se bere za flame, a tedy spam, za které můžete dostat napomenutí. Konkrétní připomínky k výzvě můžete posílat přes mail.

Bonus
Část "Spoilerová zóna" má speciální Bonus, který vyplývá už z jeho názvu. Spoilery se tu v žádném vláknu žádné sekce nevyžadují a nikdy nebudou, tedy k tomuto účelu nepopužívejte. Jediný smysl používání je skrytí příliš dlouhého textu, či krátká off topic diskuse jako součást příspěvků, které jinak k tématu jsou. K tomu můžete použít i , záleží na Vás.

Zakládání vláken
V této sekci již nadále nemůžete kdykoliv vytvořit vlákno pro nějakou teorii, nýbrž budou veškeré teorie nejprve diskutovány buď ve vláknu Návrhy na Teorie (kam se budou dávat menší nápady a návrhy na nějaké teorie), či ve vláknu Teorie (kam se budou dávat již od začátku propracované a kvalitní teorie).
Kdo zde bude přesto chtít nějaké vlákno založit, ať požádá o svolení jednoho ze správců sekce Teorie skrze PM zprávu, která bude obsahovat důvody potřeby daného vlákna.

Správci sekce


Kategorie: