Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Boruto 24

Chakra

Pět elementů
Slabost elementů

Základní složky Jutsu ovládající chakru jsou Přeměna tvaru a Přeměna podstaty. Všech pět hlavních elementárních stylů jsou také názvy pro pět Velkých Shinobi Zemí: Ohen, Vítr, Blesk, Země a Voda.
Každý Ninja má hlavní podstatu. K zjištění této podstaty se používá speciální papír. Papír pochází ze stromů, které jsou speciálně pěstovány, udržovány a živeny Chakrou.
Když ninja nechá projít Chakru tímto papírem, tak zjistí jakou má hlavní podstatu:


Kategorie:

senjutsu a ninjutsuNa rozdíl od Ninjutsu, které využívá vnitřní energii, Senjutsu si bere energii z okolí. Při Senjutsu se smíchá duchovní energie s fyzickou silou a navíc se přidá síla přírody, kterou uživatel do sebe vtáhne z okolí. Tím vznikne mnohem silnější forma chakry. Všechny Ninjutsu, Genjutsu a taky Taijutsu pak budou mnohem účinnější.


Kategorie:

Další info:

Chakrová soustavaChakra (čteme "čakra") je základní věc, bez které není možné používat i ty nejjednodušší techniky. Je to směs energie přítomné v každé buňce těla a duchovní energie získané pomocí cvičení a díky zkušenostem. Jakmile se tyto energie smísí, začnou proudit chakrovou oběhovou soustavou, která je podobná krevní oběhové soustavě. Touto soustavou se chakra rozvádí do všech 361 chakrových bodů v těle.


Kategorie: