manga_preview
Samurai 8 40

Prázdninově-dovolenková pozorovací mise II

mise
Vyfoťte a popište místo, které jste navštívili letos v létě a připomnělo vám místo z Naruta/Boruta.

Školní prázdniny jsou v plném proudu, pracující lid si snad nějaké volno také mohl dovolit, a tak je příležitost navštívit i nějaká místa, která již dobře známe z anime a mangy. Není potřeba cestovat do Japonska ani jiné dimenze, s trochou fantazie můžete najít naruťáckou či boruťáckou lokalitu i u vás na chalupě.

Jak se mise zúčastnit?

 • Na svých prázdninových, dovolenkových či prostě letních toulkách hledejte místo či objekt, který něčím připomíná mangu/anime Naruto a Boruto. Například sloup, který se podle vás podobá Božskému stromu. Nebo vesnice, která skoro není vidět kvůli mlze, a tudíž připomíná Skrytou Mlžnou. Nebo vodopád mezi skalami, který se podobá na Údolí konce. Toto místo či objekt vyfoťte.
 • Na fotce musí být kromě zvoleného místa i znak Konohy. Můžete do záběru strčit cedulku se znakem Konohy, nebo si ho třeba nakreslit na ruku jako v předchozí podobné misi. Znak Konohy musí být skutečně v původní fotce, nedokreslujte jej v počítači. Chceme po vás totiž fotky, které jste pořídili vy sami a to právě kvůli misi Eye-wink
 • Fotka by měla být zaostřená a i jinak vypadat k světu. Nefoťte tedy z jedoucího vlaku nebo za tmy, pokud k tomu nemáte techniku.
 • Fotku vložte přes odkaz dole pod zadáním mise. Zkontrolujte si zařazení do správné mise (pokud bude vyhlášeno více misí zaráz, může se stát, že vám systém nabídne zařazení do mise jiné).
 • Do popisku pod fotku napište:
  1. kde byla fotka pořízena (co nejpřesněji - les na západním svahu Velkého Lopeníku, Zlatá ulička v Praze, pláž na Krétě poblíž města Chania)
  2. které místo z Naruta/Boruta vám fotka připomíná (pokud nejde o hodně známé místo, uveďte i konkrétní díl, kde jste podobné místo viděli)
  3. a připište zábavnou historku z vašeho výletu.

 • Misi je možné splnit až třikrát, když nahrajete tři fotky s popisky splňující pravidla.
 • Pokud vám pravidla nejsou jasná, ptejte se tu pod zadáním. Pro inspiraci se můžete podívat na předchozí misi od hAnky, jíž patří poděkování za nápad.

Za Konohu.cz přejeme krásné léto!

udoli_konce_svrchu.jpg
Datum ukončení mise: 
15.9. 2022 ve 20:00
Info a pravidla: 
Pravidla misí, jejich seznam a další info zde: KONOHA MISE.
Pro mise je třeba být přihlášen.
Nindžové na této misi: 

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Uzumaki clan
Vložil Uzumaki clan, Po, 2022-07-25 16:56 | Ninja už: 1573 dní, Příspěvků: 535 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Vyzerá to veľmi dobre... Za 2 týždne odchádzam na týždňový výlet takže sa budem snažiť zapojiť svoju predstavivosť Cool

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, St, 2022-07-20 23:22 | Ninja už: 3256 dní, Příspěvků: 7022 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Veterinář u Inuzuků

Super mise! Hezký doprovodný obrázek jsi zvolila. Jen se obávám, že takhle velkou sochu v NGP nemáme, abych se na ní vyfotila Laughing out loud Laughing out loud.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

KURZÍK KRESBY

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE