manga_preview
Boruto 29

Vánoční fanart od vás pro vás

mise
Staňte se fanartovým Ježíškem!

S laskavým svolením holek editorek z FF sekce jsem si od nich půjčila (bylo to drahé Laughing out loud) práva na jejich originální krásnou Vánoční misi, protože vidím, jak je fanartistům líto, že se nemohou zúčastnit. Takže vám tímto zprostředkovávám výtvarnou obdobu mise, původně od Kutulumototo a Akumakirei, a těším se, jaké krásné výtvory Konožíšek nadělí!

Staňte se konožskými Ježíšky a udělejte radost sobě i ostatním. Stačí mít přání a někomu jinému naopak splnit to jeho. Fanartem.

Přihlašte se na misi a dolů do komentáře ostatním sdělte, co byste chtěli nakreslit. Můžete si říct o nějakou obecněji formulovanou věc; př. jaké postavy by měly na Vašem vysněném obrázku figurovat a v jaké roli, co by se mělo stát a kde přesně, jakou atmosféru by měl mít a třeba žánr (portrét, komiks, krajinka...), nebo naopak nechat volnější pole pro obsah a specifikovat techniku. Myslete na svého hodného dárce, ponechte prostor i pro jeho fantazii, nemůžete nadiktovat úplně všechno do podrobností. Na oplátku si musíte vybrat vám sympatické přání někoho jiného a jeho nápad nakreslit/namalovat/vytvořit v PC/vysochat/uplést/složit z papíru apod. Další detaily a ladění záleží na vás jako na správném originálním Ježíškovi ^^

Důležité technické:

  1. Shrnuto: Přihlásit na misi, napsat komentář s přáním, vybrat přání někoho jiného, nahlásit mi to a začít dumat Smiling Ať jsou vaše přání v mezích zdejších FA, znáte pravidla...
  2. Obdržená přání budu vypisovat pod zadání mise; až si nějaké přání vyberete, nahlašte to komentářem (pokud si chcete do obdarování zachovat anonymitu, napište mi to soukromou zprávou), abych je mohla škrtnout.
  3. Můžete používat postavy z mangy, anime, fillerů, filmů i OC (pokud budou jen jako vedlejší). Nemíchejte do Naruta jiné světy.
  4. Kreslete na formát úměrný zvolené technice, ať vám jdou dobře namalovat detaily a celkově ať má obdarovaný radost z pěkně propracovaného a vyfoceného dílka. Žádné černé rozmazané blešky a jednolinkové náčrtky neuznám. Můžete použít různé předlohy, ale nechci vidět celý obkreslený nebo překreslený obrázek, na to budu pes!

.
Obrázky vkládejte sem
Díla všech účastníků si můžete prohlédnout tady

Pokud nemáte povolení vkládat na Konohu obrázky, napište mi zavčas tímto odkazem soukromou zprávu s textem „Prosím o právo na vkládání obrázků kvůli fanartové misi“.

Bohužel se může stát, že vaše přání nikdo nesplní, ačkoliv vy druhému ano. Ale dárky v podobě komentářů pod vámi nakresleným dílkem vám zůstanou určitě Smiling I za ty to přece stojí.

Přeji, stejně jako holky, dostatek inspirace a krásný adventní čas.

Obrázek převzatý z: http://pm1.narvii.com/6391/d6d3f010ef6761603b4d5f5f892cc5ec776bf18f_00.jpg

Přání

Takže milý fanartový Ježíšku, nakresli mi, prosím pěkně, ten vysněný AU Boruto Generation - jak by byla bývala trávila Vánoce rodina Tenten a Nejiho. Ať z toho obrázku přímo odkapává vánoční pohoda, radost a fluff!
Děkuju!
Dagkharis

Ježíškem je Orihalcon

Milý Ježíšku,
moc bych si přála dostat obrázek, kde někdo vzpomíná na postavu, která tragicky zahynula (což jsou vlastně všechny mrtvé postavy Sad. Nechávám libovolný výběr postav, jak těch, které vzpomínají (může jich být víc), tak té, na kterou je vzpomínáno. Co se týče atmosféry, tak Vánoce jsou přece jen svátky klidu a míru, tak bych to nerada narušovala Smiling
S přáním všeho dobrého,
Zorro (zoraniz Sticking out tongue)

Tohle přání plní Poštolka.

Milý Konožíšku,
chtěla bych obrázek naplněný vánoční atmosférou. Sníh venku za dveřmi, cukroví na stole a horká čokoláda v ruce, prostě pohoda, jak má být Smiling.
Děkuji.
Uchiha-Mariko

Téma si zvolil Chesus Ježíšek Digital Shaman
.
Milý Ježíšku,
přála bych si, abys mi nakreslil jak si rodina dle tvého výběru pořídila nového chlupatého nejlepšího přítele. Nicméně štěňátko má vlastní názor na to, jak by měl majetek jeho páníčků vypadat, a rozhodlo se vzít úpravy nábytku, zdí a dekorací do vlastních tlapek.
Nechám na tobě, jak se činilo; jestli typickým pejskovským ohryzáváním a oslintaváním všeho co mělo v dosahu, nebo bylo kreativnější; jestli napáchalo spoušť, nebo vytvořilo nový dekorativní styl, který po dlouhá léta ovládne Konožské příbytky. Jestli nakreslíš štěně v akci, nebo jeho majitele jak se jej snaží postavit do latě. Nebo to pojmi úplně z jiného úhlu. Zkrátka si přeji vtipný obrázek plný radostí a strastí s novým členem rodiny :3
Děkuji,
Corisan

Přání jí splní Dagkharis.
.
Milý Chesus!

Ja som netvor a Vianoce nie sú môj "šialok", takže ak mi nakreslíte čokoľvek, som za.
Digital Shaman

Toto přání plní Zorro-The-Admirer

Milý Konožíšku,
přála bych si obrázek provedený nějakou úplně netradiční technikou. Jedno, zda bude klasická a zde neužívaná, nebo vámi úplně nově vymyšlená.
Děkuji.
Noleda

Konožíšek Akhara Smiling.

Milý konožíšku,
jelikož jsem byla opravdu hodná, hele fakt, packu na to. Tak bych přála obrázek, kde bude Kakuzu s Hidanem v čajovně/kavárně v některé z Naruto zemi a pokud by to vyhovovalo tvým záměrům, tak aby byli bez plášťů a Kakuzu bez masky. Náladu a myšlenku u kávy či čaje nechám na tobě. Může být jeden z nich naštvaný smutný, veselý, luštit ze sedliny budoucnost, cokoliv tě napadne.
Děkuji Ivanitko

Ježíškem je Uchiha-Mariko.

Milý konožský Ježíšku,
tohle přání bude působit asi trochu sebestředně a megalomansky, ale ono by mi to doopravdy udělalo hroznou radost. Myslíš, že bys mi mohl nakreslit ilustraci k nějaký z povídek? Je mi úplně jedno k jaký a jak bude vypadat, jestli to třeba bude jenom pár čárek nebo barevná skvrna. Moc by mě to potěšilo.
Děkuju.
Akhara

Přání jí plní Dragon-chan.

Milý ježíšku,
já bych si moc přála nejlépe barevný obrázek Rin a Obita, kteří si vyrazili na první rande. Pozadí neboli místo konání nechám čistě na vás.
Dragon-chan

Přání si zvolila Yajanele

Milý konožíšku,

Přála bych si vidět Shikamara s vlasy bez gumičky (Nemíchejte mi tam toho z Boruta prosím Sticking out tongue a nejlépe s nějakým pěkným tetováním. Kde bude a jaká atmosféra u toho bude je čistě na Vás.

děkuju ^^
Yajanele

Přání si zabrala Corisan

Milý Konožíšku,
já bych měla přání zaměřené na techniku. Přála bych si malbu štětcem (vodovky nebo tempery a jim podobné barvy). Téma dávám na výběr dvojí - buď krajinku, nebo jak má někdo radost ze života.
Poštolka

Ježíškem je Lia 123

Milí konožíšku, priala by som si obrázok kde je živí Itachi zo Saradou. Pozadie a čo sa bude diať nechávam na teba. Ďakujem
Lia 123

Milý konožíško,
veľmi by som si priala obrázok ktorý by niesol názov Vianoce u Akatsuki. Čo sa bude diať, kto a čo bude robiť je samozrejme na tebe.
Ďakujem, Akizuki-chan.

Přání plní Ivanitko.

Milý Konožíšku,

Přeju si obrázek s Vánoční atmosférou po "našem" třeba ve formě betlému, kde hlavními aktéry bude Neji, Ten-Ten a jejich miminko.
Děkuji, Orihalcon.

d6d3f010ef6761603b4d5f5f892cc5ec776bf18f_00.jpg
Datum ukončení mise: 
23. 12. 2018 (včetně)
Info a pravidla: 
Pravidla misí, jejich seznam a další info zde: KONOHA MISE.
Pro mise je třeba být přihlášen.

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Orihalcon
Vložil Orihalcon, Po, 2018-12-10 22:40 | Ninja už: 3897 dní, Příspěvků: 402 | Autor je: ONLINE, Kankurova kosmetička

Tak moje přání:

Milý Konožíšku,

Přeju si obrázek s Vánoční atmosférou po "našem" třeba ve formě betlému, kde hlavními aktéry bude Neji, Ten-Ten a jejich miminko.
Děkuji

Obrázek uživatele Akizuki-chan
Vložil Akizuki-chan, Po, 2018-12-10 21:03 | Ninja už: 253 dní, Příspěvků: 66 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Dlho som premýšlala či sa zúčasnit ale kedže mi dnes zavolala šéfová a hlesla niečo na zmysel "mohla by si si dať volno" tak why not...

Milý konožíško,
veľmi by som si priala obrázok ktorý by niesol názov Vianoce u Akatsuki. Čo sa bude diať, kto a čo bude robiť je samozrejme na tebe.
Ďakujem Smiling

"Without strong opponent, living is not fun."- Aomine Daiki

Obrázek uživatele Ivanitko
Vložil Ivanitko, Út, 2018-12-11 07:41 | Ninja už: 2253 dní, Příspěvků: 1689 | Autor je: Editor všeho, Manga tým, Znalec tisíce technik

Konožíšek Ivanitko ti tohle přání splní Eye-wink

Novinky v mojí tvorbě
Pálavské vinohrady

Obrázek uživatele Akizuki-chan
Vložil Akizuki-chan, Út, 2018-12-11 08:24 | Ninja už: 253 dní, Příspěvků: 66 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Ďakujem Angel už teraz sa teším Úpa boží!!!

"Without strong opponent, living is not fun."- Aomine Daiki

Obrázek uživatele Lia123
Vložil Lia123, Po, 2018-12-10 18:15 | Ninja už: 1355 dní, Příspěvků: 174 | Autor je: Konohamarova chůva

Milí konožíšku, priala by som si obrázok kde je živí Itachi zo Saradou. Pozadie a čo sa bude diať nechávam na teba. Ďakujem.Smiling

„Nedôveruj ľuďom, ktorí ti hovoria o tajomstvách iných ľudí.“-Daniel Howell
„Život je kreslenie bez gumy.“-Albert Einstein
Chyby nikdy nezmiznú no môžeš ich napraviť.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, So, 2018-12-08 17:02 | Ninja už: 2228 dní, Příspěvků: 3723 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Manga tým, Pečetící ninja

Milý Konožíšku,
já bych měla přání zaměřené na techniku. Přála bych si malbu štětcem (vodovky nebo tempery a jim podobné barvy). Téma dávám na výběr dvojí - buď krajinku, nebo jak má někdo radost ze života.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Obrázek uživatele Lia123
Vložil Lia123, Ne, 2018-12-09 14:58 | Ninja už: 1355 dní, Příspěvků: 174 | Autor je: Konohamarova chůva

hlásim sa na splnenie Poštolkyného priania.Smiling Smiling Smiling

„Nedôveruj ľuďom, ktorí ti hovoria o tajomstvách iných ľudí.“-Daniel Howell
„Život je kreslenie bez gumy.“-Albert Einstein
Chyby nikdy nezmiznú no môžeš ich napraviť.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Po, 2018-12-10 11:32 | Ninja už: 1918 dní, Příspěvků: 5247 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Chuunin

Ok, ale nezapomeň napsat i svoje přání! Je chvályhodné, že víc plníte než zadáváte, to vás šlechtí, leč aby to fungovalo, musíte i zadávat Eye-wink.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY- odkaz na stažení zde:
Album I
Album II

NOVINKA - NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkaz na stažení ZDE

Obrázek uživatele Ivanitko
Vložil Ivanitko, So, 2018-12-08 20:58 | Ninja už: 2253 dní, Příspěvků: 1689 | Autor je: Editor všeho, Manga tým, Znalec tisíce technik

Už jsem myslela, že bych konečně pokřtila svoje akvarelové papíry, ale uvědomila jsem si, že je mám na Moravě a tam se dostanu až na Vánoce Tak teď ti nevím... škoda...

Novinky v mojí tvorbě
Pálavské vinohrady

Obrázek uživatele Yajanele
Vložil Yajanele, So, 2018-12-08 12:08 | Ninja už: 2657 dní, Příspěvků: 147 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Přemýšlela jsem jaký přání si přát, když se nemůžou míchat světy Laughing out loud

Milý konožíšku,

Přála bych si vidět Shikamara s vlasy bez gumičky (Nemíchejte mi tam toho z Boruta prosím Sticking out tongue) a nejlépe s nějakým pěkným tetováním. Kde bude a jaká atmosféra u toho bude je čistě na Vás.

děkuju ^^

Obrázek uživatele Corisan
Vložil Corisan, So, 2018-12-08 15:18 | Ninja už: 3515 dní, Příspěvků: 1319 | Autor je: Manga tým, Leeho závaží

tvé přání ti ráda splním Smiling

EDIT: nebude sám, neva? Smiling

Můj FanClub (díky, Uchiha-Mariko Smiling ), FA galerie.

deviantArt, facebook, instagram


Drawing people, sketching things. The artistic business.

Obrázek uživatele Yajanele
Vložil Yajanele, So, 2018-12-08 17:08 | Ninja už: 2657 dní, Příspěvků: 147 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tak to se budu těšit ^^ a vůbec mi to nevadí. Přidej tam postav kolik chceš Laughing out loud

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, So, 2018-12-08 11:52 | Ninja už: 1918 dní, Příspěvků: 5247 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Chuunin

Prosím všechny, co se přihlásili do mise, nebo tak chtějí učinit, a ještě nenapsali svá přání, aby to dlouho neodkládali, aby zase Ježíškové stihli přání vyplnit Eye-wink. Jsem ráda, že se mise rozjela a naše sekce drží pohromadě! Držím palce při plnění a přeju hodně lásky a pohody v těchto adventních dnech!

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY- odkaz na stažení zde:
Album I
Album II

NOVINKA - NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkaz na stažení ZDE

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, So, 2018-12-08 14:03 | Ninja už: 2228 dní, Příspěvků: 3723 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Manga tým, Pečetící ninja

Já se bojím hlásit kvůli tomu, že nevím, co bych plnila... Zorčino přání sice vypadá volné, ale je tam reakce od Hotarucz, a prostovlasý Šikamaru s tetováním není můj šálek čaje. Vlastně všechna témátka, co mě oslovila, byla zabraná rychle. Ale výhledově bych něco namalovala ráda. Třeba kdyby si někdo přál Chorošimarua, ten je i předkreslený... i když to bys mi asi nezapočetla, viď Sticking out tongue

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, So, 2018-12-08 16:12 | Ninja už: 1918 dní, Příspěvků: 5247 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Chuunin

Dokud se účastník nepřihlásí, přání je volné. No návod, jak si v misi počínat, je jasný. Trocha risku do toho určitě patří. Proto chci, aby si lidé nejdřív vymysleli přání, protože pak je i z čeho vybírat. Čím déle budete váhat, tím je větší pravděpodobnost, že nakonec zůstanete na plnění sami.
Dragon-chan: Je přesně tolik přání, kolik Ježíšků. Já vyplním to poslední, které zbyde, to je mé vnitřní osobní rozhodnutí, protože každý by měl být obdarován, takže poslednímu členu přede mnou pořád zbydou dvě na výběr Eye-wink.
Chceme přeci udělat někomu radost, a k tomu patří i trocha obětavosti pro druhé, umět trochu ustoupit se svými zájmy ve prospěch druhého, nemyslíte? Pro mě je ta mise přesně o tomto. Takže žádná náhradní přání rozhodně nebudou.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY- odkaz na stažení zde:
Album I
Album II

NOVINKA - NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkaz na stažení ZDE

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, So, 2018-12-08 16:56 | Ninja už: 2228 dní, Příspěvků: 3723 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Manga tým, Pečetící ninja

Dobře, vynasnažím se vyplnit přání Zorce. Račiž si ho škrtnouti.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Obrázek uživatele Dragon-chan
Vložil Dragon-chan, So, 2018-12-08 16:28 | Ninja už: 3657 dní, Příspěvků: 226 | Autor je: ONLINE, Obsluha v Ichiraku

Dobře, dobře byl jenom nápad. Smiling

Moje FF - Souboj o lásku - 01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06

Obrázek uživatele Dragon-chan
Vložil Dragon-chan, So, 2018-12-08 15:37 | Ninja už: 3657 dní, Příspěvků: 226 | Autor je: ONLINE, Obsluha v Ichiraku

Můžou se vymyslet třeba nějaký záložní přání, který by si účastníci mohli vybrat, kdyby byl nedostatek. Což bych řekla, že momentálně asi je. Smiling

Moje FF - Souboj o lásku - 01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06

Obrázek uživatele Dragon-chan
Vložil Dragon-chan, Čt, 2018-12-06 12:54 | Ninja už: 3657 dní, Příspěvků: 226 | Autor je: ONLINE, Obsluha v Ichiraku

Milý ježíšku,
já bych si moc přála nejlépe barevný obrázek Rin a Obita, kteří si vyrazili na první rande. Pozadí neboli místo konání nechám čistě na vás.
Děkuji a moc se budu těšit. Kakashi ^_^

Moje FF - Souboj o lásku - 01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06

Obrázek uživatele Yajanele
Vložil Yajanele, Čt, 2018-12-06 19:52 | Ninja už: 2657 dní, Příspěvků: 147 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Oki, já se ti do toho pustím ^-^

Obrázek uživatele Dragon-chan
Vložil Dragon-chan, Čt, 2018-12-06 20:08 | Ninja už: 3657 dní, Příspěvků: 226 | Autor je: ONLINE, Obsluha v Ichiraku

Tak se moc těším. Úpa boží!!!

Moje FF - Souboj o lásku - 01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06

Obrázek uživatele Akhara
Vložil Akhara, Čt, 2018-12-06 12:16 | Ninja už: 693 dní, Příspěvků: 819 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Milý konožský Ježíšku,
tohle přání bude působit asi trochu sebestředně a megalomansky, ale ono by mi to doopravdy udělalo hroznou radost. Myslíš, že bys mi mohl nakreslit ilustraci k nějaký z povídek? Je mi úplně jedno k jaký a jak bude vypadat, jestli to třeba bude jenom pár čárek nebo barevná skvrna. Moc by mě to potěšilo.
Děkuju. Smiling

Obrázek uživatele Dragon-chan
Vložil Dragon-chan, Čt, 2018-12-06 12:27 | Ninja už: 3657 dní, Příspěvků: 226 | Autor je: ONLINE, Obsluha v Ichiraku

Jééé tohle bych chtěla zkusit. Smiling Kakashi ^_^

Moje FF - Souboj o lásku - 01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06

Obrázek uživatele Ivanitko
Vložil Ivanitko, St, 2018-12-05 16:04 | Ninja už: 2253 dní, Příspěvků: 1689 | Autor je: Editor všeho, Manga tým, Znalec tisíce technik

Milý konožíšku,
jelikož jsem byla opravdu hodná, hele fakt, packu na to. Tak bych přála obrázek, kde bude Kakuzu s Hidanem v čajovně/kavárně v některé z Naruto zemi a pokud by to vyhovovalo tvým záměrům, tak aby byli bez plášťů a Kakuzu bez masky. Náladu a myšlenku u kávy či čaje nechám na tobě. Může být jeden z nich naštvaný smutný, veselý, luštit ze sedliny budoucnost, cokoliv tě napadne.
Děkuji Ivanitko

Novinky v mojí tvorbě
Pálavské vinohrady

Obrázek uživatele Uchiha-Mariko
Vložil Uchiha-Mariko, St, 2018-12-05 22:10 | Ninja už: 1656 dní, Příspěvků: 988 | Autor je: Manga tým, Chytač koček

Dobře máš to mít Eye-wink

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, St, 2018-12-05 11:23 | Ninja už: 1918 dní, Příspěvků: 5247 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Chuunin

Ok, snad to všechno nějak časově zvládnu...
Milý Konožíšku,
přála bych si obrázek provedený nějakou úplně netradiční technikou. Jedno, zda bude klasická a zde neužívaná, nebo vámi úplně nově vymyšlená.
Děkuji Smiling.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY- odkaz na stažení zde:
Album I
Album II

NOVINKA - NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkaz na stažení ZDE

Obrázek uživatele Akhara
Vložil Akhara, St, 2018-12-05 11:30 | Ninja už: 693 dní, Příspěvků: 819 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Jé, mohla bych tohle zkusit, prosím pěkně? Smiling

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, St, 2018-12-05 11:56 | Ninja už: 1918 dní, Příspěvků: 5247 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Chuunin

Jasně, díky, budu se těšit. Prozradíš záměr, nebo to bude překvapení?

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY- odkaz na stažení zde:
Album I
Album II

NOVINKA - NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkaz na stažení ZDE

Obrázek uživatele Akhara
Vložil Akhara, Čt, 2018-12-06 12:05 | Ninja už: 693 dní, Příspěvků: 819 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Chtěla bych něco zkusit barvama na sklo, ale teď se začínám trochu bát, že jsem se v návalu nadšení výrazně přecenila. Laughing out loud

Obrázek uživatele Dragon-chan
Vložil Dragon-chan, St, 2018-12-05 10:53 | Ninja už: 3657 dní, Příspěvků: 226 | Autor je: ONLINE, Obsluha v Ichiraku

Tak to vypadá, že bude docela nedostatek přání. Puzzled Cry

Moje FF - Souboj o lásku - 01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06