manga_preview
Město beze mne 27

Co byste změnili na konoze.cz?


*
Do tohoto topicu, prosím, pište vaše návrhy a poznámky ohledně věcí, které byste na Konoze změnili.
Chybí vám tu něco? Bylo by lepší udělat něco jinak?

*
*
Budeme rádi za každý hodnotný příspěvek Eye-wink
*
*
Uskutečněné návrhy:
Online/offline status v profilu
Jakou mangu jsem četl(a) v profilu
Seznam oblíbených FF
Seznam uživatelů online (po kliknutí na číslo dole na stránce)

Zamítnuté návrhy:
Mazání vlastních komentářů
Tlačítka na úpravu textu u psaní podpisu - bohužel z technických důvodů nelze provést

O čem uvažujeme:
Friendlist
Seznam oblíbených FA
Data vydání v seznamu kapitol mangy
Změna náhledů u nové kapitoly mangy

Chcete-li se vyjádřit k věcem, o kterých zatím jen uvažujeme, směle do toho!
Příspěvek by ale měl mít hlavu a patu. Proč tohle udělat a tamto ne? Komentáře typu „Jo, ten friend udělejte!“ nám moc nepomůžou.


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Pá, 2021-06-04 23:19 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

A ke stránce Časté problémy. Nejsem si jistá aktuálností bodů „jak zobrazit externí titulky“, „jak zobrazit ASS titulky“ a „jak přehrát video soubor MKV“. To je asi otázka na někoho jiného. Vím, že Boruto je v MP4, ale v MKV jsou starší díly Naruta. Jsou potíže s kompatibilitou vůči dnes používaným přehrávačům videí, nebo je přehrávání naopak jednodušší, než bývalo?

No, přejdu k tomu, v čem se orientuji. Poslední bod s obrázky není více než dva roky aktuální, nováčci již povolení nepotřebují. A první bod sice aktuální je, ale myslím, že to lidi netrápí natolik, aby byl hned nahoře. Nejčastěji se tu lidi ptají na termín dalšího překladu. Zkrátka, chtělo by to předělat celkově.

Takže otázky by mohly stát například, jak...
...zjistím, kdy bude další díl anime
Český překlad anime se na Konoze zpravidla objeví v neděli odpoledne či večer. Pokud má anime-tým zpoždění, často tuto skutečnost oznámí v šedém boxíku na titulní straně Konohy i s odhadem, kdy asi díl vydají. Někdy má anime přestávku a danou neděli se nevysílá. V takovém případě bude o výpadku jistě zmínka v hlavičce fóra Anime (nové díly) a případně i v onom šedém boxíku na titulní straně.
...zjistím, kdy bude další díl mangy
Boruto zpravidla vychází 20. dne v měsíci. Česká verze kapitoly se na Konoze objeví za 3-7 dní od japonského vydání. Manga-tým svůj odhad data vydání píše do hlavičky diskusního fóra Manga (nové díly).
...zjistím, v kolikátém díle anime či mangy se odehrála konkrétní scéna
Na Konoze najdete stručné popisky jednotlivých dílů anime i mangy, které vám usnadní hledání konkrétního místa v ději. K popiskům anime se dostanete, když v bočním menu v panelu Anime kliknete na název příslušné série (Naruto, Naruto Shippuuden, Boruto). Zajímá-li vás manga, klikněte v bočním menu na Popis kapitol a pak zvolíte konkrétní svazek (například podle náhledu obálky). V případě, že se vám nedaří požadovaný díl dohledat, můžete se zeptat ostatních Konožáků např. v tomto fóru.
...najdu na Konoze první kapitoly mangy
Ty tu nenajdete. Mangu oficiálně vydává nakladatelství Crew, které má na ni koupená práva přímo od Japonců. Kapitoly, které u Crwe již vyšly, tu smažeme, abychom s oficiálním vydavatelem nebyli v konfliktu. A vám můžeme doporučit, abyste si mangu koupili, protože podpoříte správnou věc. Překlad mangy od Konohy, MangaČesky či jiných překladatelů možná ještě na internetu koluje, ale jak ho tam najít, vám neporadíme.
...mohu nahlásit technický či jiný problém
Obecné problémy související s provozem celé Konohy řešte nejlépe v diskusních fórech k tomu určených. Např. Hlášení chyb nebo některé z fór v tomto seznamu. Pokud narazíte na problém u překladu anime nebo třeba nějakého článku, upozorněte na něj přímo tam.
...změním údaje ve svém profilu
V bočním menu hned druhá položka shora je „Můj účet“. Když ji rozkliknete, nahoře na stránce pod vaším jménem je několik „tlačítek“. Páté zleva nese nápis „upravit“, tak na to kliknete. Na další stránce máte pod zmíněnými „tlačítky“ další menu (Nastavení účtu; Anime a Manga; Kontaktní info; Naruto; Osobní data; Statistics; Vzhled) Až na Statistics, kde nic není (nebo možná jen pro adminy) je ve všech částech menu možnost upravit buď informace o vás, nebo to, jak se vám Konoha bude zobrazovat.
Upozorňujeme ještě na to, že pokud si chcete změnit profilový obrázek (avatar), tak nezaklikávejte „smazat“. V takovém případě se vám smaže jak stávající avatar, tak i ten, který jste chtěli nahrát.
...se mohu zapojit do dění na Konoze
Různě Smiling Můžete komentovat děj nových dílů anime a mangy, můžete vyjádřit svůj názor v některém z mnoha diskusních fór, můžete si prohlédnout a okomentovat některé z mnoha obrázků a povídek, nebo vytvořit vlastní. Také se můžete účastnit našich misí. Můžete přispět k vylepšení Konohy psaním článků nebo svými návrhy, které se dají směřovat např. sem. Také se můžete zapojit do textové RPG hry, kterou najdete zde. Se svými kamarády si můžete psát soukromé zprávy - odkaz na zaslání zprávy je v profilu daného člověka. Soukromou zprávou můžete rovněž oslovit někoho z editorů, pokud mu chcete např. navrhnout téma mise nebo se ujistit ohledně pravidel. Prosím, nezneužívejte soukromé zprávy k rozesílání reklamních sdělení a spamu.
...naformátuji text svého komentáře
Použijte formátovací tlačítka umístěná nad polem pro komentář. Nejjednodušší je zatrhnout myší část textu, kterou chcete mít tučně, kurzívou, barevně atd. a kliknout na příslušné tlačítko. Popisky, co dělá které tlačítko, se zobrazí, když na něj najedete myší (i=kurzíva, b=tučně atd.). Postup si můžeme ukázat na příkladu spoileru:


Další možnost je kliknout na příslušné tlačítko, napsat text a opětovným kliknutím na tlačítko uzavřít naformátovanou oblast. Pokud jste zvyklí používat HTML tagy se „zobáčky“ < a >, tak ty v místních komentářích většinou nefungují.
...si smažu komentář
Běžní uživatelé Konohy nemají možnost mazat komentáře, a to ani vlastní. Pokud máte dojem, že jste napsali něco špatně, můžete si komentář upravit, a to až do doby, než na něj někdo odpoví. Pokud jej opravdu chcete zcela smazat, kontaktujte někoho, kdo má funkci editora nebo moderátora. Stejně tak ho můžete kontaktovat, pokud jste omylem poslali komentář dvakrát.
...přidám na Konohu obrázek, povídku, článek atd., když jsem si už přečetl/a ta pravidla ;-)
V bočním menu, v prvním oddílu označeném Vaším jménem, se nachází odkaz „Vytvořit obsah“. Když na něj kliknete, ukáže se vám nabídka, co všechno můžete přidat. K tomu pár poznámek - Obrázek se po přidání okamžitě zveřejní, ale článek i povídka nejprve musí projít schválením od nějakého editora. Dokud nebudou článek či povídka vydány, najdete je po kliknutí na „moje příspěvky“ a můžete si tam zkontrolovat, jestli vám příslušný editor něco nenapsal. Pokud chcete přidat do galerie obrázek, který jste sami kreslili, volte opravdu položku „obrázek“ a nikoli „obrázek pro misi“, ten se týká jenom některých druhů misí (např. fotografických).
...smažu svůj obrázek, povídku, článek atd.
Toto na rozdíl od komentářů smazat opravdu můžete. Nahoře pod názvem příspěvku máte tlačítko „upravit“, které vás dopraví na stánku, kde můžete změnit nadpis, text, atd. A úplně dole na té stránce je tlačítko „smazat“.
...se dají na Konoze získat body
Plněním misí Smiling Mise najdete tady. Hlásit se můžete jen na mise, které jsou zrovna aktivní, to bývá několik málo nejsvrchnějších položek. Za body si sice nic nekoupíte, ale můžete získat nějakou nindžovskou hodnost a zároveň si užijete spoustu zábavy.
...si smažu účet, když už sem nechci chodit
Účet vám může smazat pouze admin stránky.

(a dále mohou být ty otázky na MKV, ASS apod.)

Edit: No, původně jsem chtěla hodit tento text opravdu na stránku Časté problémy. S tím, že stránka Časté dotazy, která momentálně začíná otázkou „Co je to anime?“ by se mohla změnit čistě na slovníček pojmů pro začínající otaku. Ale vlastně pod Častými dotazy je diskuse a v té diskusi se lidi baví i o problémech popsaných tu... takže jo, toto by se mohlo hodit na Časté dotazy, ovšem s formátováním spíše odpovídajícím Častým problémům, tam je to přehlednější. Každopádně by mi přišlo přehlednější vyčlenit zvlášť slovníček pojmů a zvlášť rady, jak se zabydlet na Konoze. Jo, tak by to šlo, a v pravidlech na titulní straně by byl odkaz na ten text tady, ale ten by byl na stránce, kde už je zřízena diskuse, tedy na Častých dotazech. A Časté problémy by se z odkazů úplně škrtly. Teď si ty dvě stránky tak jako tak lezou částečně do zelí.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, Út, 2021-06-08 03:30 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Titulky: Toto by musel pozrieť Prasátko vzhľadom na to, že toto je jeho doména a vyzná sa v tom. Takže tento bod by som nechal na ňom.
-
Zatiaľ som si to prečítal 2 krát a nevidím tam moc nejaký problém alebo niečo čo by som formuloval nejako výraznejšie inak. veci čo by som napísal asi inak nepovažujem za natoľko iné aby som niečo zásadne menil takže za mňa by toto mohlo byť.
-
Ale myslím, že by bolo dobré aby sa na tento zoznam a návrh ešte pozreli Aku, Sayoko a Prasátko pretože môžu mať nejakú vec ani oni čo by tam doplnili.
-
K Edit: Tá stránka je priamo popísaná FAQ - čož je dosť presné a dá sa to brať aj ako slovníček takže tu nevidím až taký dôvod to nejako meniť v názvoch. Poprave tento edit som nie úplne pochopil alebo teda príde mi hodne neprehľadný že čo by si vlastne chcela takže poprosím to nejako upresniť lebo teraz mi to tak prišlo že by si chcela aby sa zmenili tie názvy.
Prípadne môj názor by bol taký že pri FAQ by sa mohli vypnúť komentáre a na koniec tej stránky by sa nahodil veľký link na toto fórum kde by sa mohli viesť všetky diskusie o tom čo opraviť a čo zmeniť, doplniť...
Avšak tu som otvorený návrhom ako by by to vnímali aj ostatný editory a kľudne aj užívatelia.

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, St, 2021-06-09 00:13 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Nemusí jít nutně o Prasátka, to může napsat i někdo jiný, kdo si ta videa přehrává a v oboru se vyzná. Hodila by se znát právě ta uživatelská zkušenost, např. zjistit, jakým způsobem lidé dneska s videi nakládají. Např. zda ještě využívají externí titulky (myšleno hlavně nováčci, co potřebují návod - jestli si externí titulky stahuje někdo, kdo je na tento způsob zvyklý od začátku Konohy, tak ten už nápovědu nepotřebuje). Čekala bych, že dnešní mládež využije spíše online přehrávání nebo stažení hardsubu, a obojí snad funguje i bez potřeby návodu (ne-li, je možné jednoduchý návodeček vytvořit). Jen u starších videí v MKV můžu říct, že Windows Media Player mi to nepřehrál (VLC, který je na té stránce doporučen, přehrává bez problémů, ale víc programů na videa na tomto počítači nemám a mohlo by se zjistit, které další dnes používané programy mají dobrou a které špatnou kompatibilitu).

Je to tu napsáno veřejně, může se vyjádřit kdokoli, ať nováček s čerstvými zkušenostmi, nad čím vším na Konoze kroutil hlavou, nebo starší uživatel, ba i editoři a to nejen jmenovaní. Ale bylo by vhodné, aby to řešily tu. Prostě napíšou návrh, a pokud bude rozumný, tak se začlení.


P.S. Bojuji s jakousi virózou, na jejíž vrub může připadat občasný překlep a roztěkanost myšlenek. I proto asi spíš další text k tématu nepřibude zítra, spíš ve čtvrtek/pátek.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Tlačka
Vložil Tlačka, Čt, 2021-06-17 15:34 | Ninja už: 4115 dní, Příspěvků: 403 | Autor je: Kankurova kosmetička

Nové díly Boruta stahuju v neděli večer nebo v pondělí ráno podle toho, jak to zrovna vyjde a vzpomenu si. Každopádně to stahuju jako hardsub verzi do mobilu - nechám stahovat, mezitím dělám něco jiného, chystám si věci atd., a pak na video koukám na mobilu cestou do práce v MHD Laughing out loud

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, St, 2021-06-09 04:08 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Prasátka som navrhol preto, že pozná to pozadie vytváranie nie asi úplne používania takže aj nejaká spätná väzba od užívateľov by bolo dobrá ale neviem ako by sme sa k nej nejako reálnejšie dostali v normálnom časovo horizonte. Lebo asi písať na náhodné nové účty by nebolo zrovna efektívne a neviem či by sa ľudia len tak vyjadrili keby sa dala nejaká výzva povedzme pri novom dieli anime. - Takže toto by chcelo trochu premyslieť ešte.
-
Jo ok ja sa skúsim ozvať ostatným ed nech si pozrú túto diskusiu či niečo nechcú doplniť.
-
K editu - ok toto si potrebujem aj ja trochu lepšie premyslieť a predstaviť si to ako by to vlastne fungovalo. Takže tu budem potrebovať trochu času.

-
Myslím, že sme si na to nevybrali najlepší čas mne sa za konečne po 9 mesiacoch bez kontaktu s ľuďmi dá cestovať takže sa snažím skombinovať čo sa dá. takže tiež toho času nieje toľko ako povedzme bolo cez koronu. Takže nieje problém a nemusíme sa s tým vôbec ponáhľať. Takže či nikto napíše hneď alebo o 2-3 nieje problém keď viem ako sme na tom teraz takže pohoda.
- Naviac ja tu zas nebudem od piatku do nedele a budúci týždeň dokonca od štvrtku rána do nedele neskorého večera takže času na premyslenie je dosť.

EDIT 15.6: Tak Prasátko už je informovaný a predbežne mi povedal že by nemal nič meniť v tom čo sme tu zatiaľ navrhli. Musí si to ale ešte pozrieť ale údajne nemá nejako problém takže môžme pokračovať v kľude.

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele suiken
Vložil suiken, St, 2021-06-09 03:11 | Ninja už: 2903 dní, Příspěvků: 2480 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

hmm...ja používam aktualizovanú windows 10-ku a nemám problémy s prehrávaním mkv. No tiež používam primárne VLC na prehrávanie videí v mkv,mp4. Moja skúsenosť s Titulkami je taká..že pred rokmi som doma nemal dobré internetové pripojenie a chodil som si sťahovať videá na usb kľúč do internetovej kaviarne. Kvôli nedostatku času (platilo sa na hodinu) Som sťahoval videá vo formáte FLV s anglickými titulkami. Z Konohy som si potom stiahol titulky ku každej epizode a vo VLC som si tie titulky ručne vždy zapol ked som išiel sledovať video. Prečo som to v tej dobe riešil takto je pre mňa dnes záhadou Laughing out loud no ja som dokonca platil spolužiakom aby mi stiahli epizody a dali mi to na CD/DVD lebo som mal proste pomalý internet. Mal som celú pôvodnú seriu naruta (220 dielov) na diskoch Laughing out loud Dnes má dobré pripojenie takmer každý. Internetové kaviarne do ktorých som chodil už neexistujú pretože ich zrušili..neboly už nutné Laughing out loud Malé deti vyrastajú mobilom v ruke či pred počítačom a už sú aktívne na internete. Takžeee..je otázne..či je v tejto dobe problém stiahnuť si epizodu z Uložto či inej stránky kde už sú titulky priamo vo videu. Pamätám si aké otravné bolo ked som sťahoval videá z rôznych stránok a snažil sa dať si tam titulky a nesedelo mi časovanie. Potom som si musel na to stiahnuť program alebo už ani neviem ako som to vyriešil. Uprimne nikto by sa tým už nemal zaťažovať ak nemusí Laughing out loud
NO sto ľudí..sto chutí. Je možné že hrstka ľudí je na tom podobne dnes ako som bol ja pred 10+ rokmi dozadu Laughing out loud Teraz už pozerám akékoľvek anime s Eng titulkami..online..a nič nesťahujem. No..neviem nakoľko nápomocná bola moja skúsenosť. No chcela si vyjadrenie...ako niekto používal v minulosti titulky alebo akú má skúsenosť. K prehrávačom som sa vyjadril. Mkv mi bez problémov prehrá. V starších Windowsoch som musel inštalovať kodeky aby mi to prehrávalo rôzne formáty. V dnešnej dobe ale stačí mať aktualizovaný Windows na najnovšiu verziu a nič som inštalovať nemusel Laughing out loud Možno iné.. menej používané formáty by neprehralo ale zatiaľ som nemal problém.

Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, St, 2021-06-09 10:57 | Ninja už: 3667 dní, Příspěvků: 2332 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Tsunadin poskok

Taky mám celého Naruta na dévédéčkách. Laughing out loud Jinak já obecně radši stahuji, než koukám online, protože máme doma stabilně slabší internet, takže načítání není vždy kdovíjaké, a externí titulky jako možnost cením, protože občas člověk prostě hardsub nechce (když si třeba chce z dílů stříhat AMV, uznávám, že to nebude zas tak časté, ale když už do toho člověk jde, tak hardsuby everywhere ho nepotěší). Ale obecně myslím, že člověk, který externí titulky využívá, s nimi spíše pracovat už umí, a nenáročný uživatel si bude pravděpodobněji stahovat hardsuby nebo koukat rovnou online, čiliže v zásadě souhlasím s tím, že návody k externím titulkám nejsou nijak extra nutné.

9 let na Konoze... Shocked Su stará.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, St, 2021-06-16 00:53 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Díky moc za vyjádření tobě i suikenovi! Ještě to zkusím zpracovat.

A pardon, že jsem si teď nenašla čas na doplnění toho, co jsem avizovala. Říkala jsem si, že pro zapracování to bude stačit poslat v neděli, ale nevyšlo mi to. Ale myslím, že by se už dala aktualizovat ta pravidla na titulní stránce Konohy. Kdyby to bylo potřeba, tak se ostatně dají upravit ještě později. Každopádně hodilo by se, aby tam už např. byla ta informace o smajlících a mizejících komentářích, jen za červen jsem si i pouhým pozorováním všimla dvou případů, kdy se to pravděpodobně stalo (dotyčným jsem psala, bohužel mi neodpověděli, jestli jsem se trefila a jestli šlo o smajlíky). Toto upozornění jsem ještě trochu upravila.

Ta pravidla jsem pro jednoduchost vykopírovala ještě jednou sem, posílám je i s tagy pro odrážky, které se v komentáři sic nezobrazí, ale unadní to vykopírování formátu. Snad.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, St, 2021-06-16 23:31 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Ok s textom súhlasím a nevidím tam nejaký zásadný problém takže za mňa pohoda a nemal by byť ani problém to nahodiť.
Akurát sa do toho pustím až po víkende lebo síce dalo by sa to nahodiť už teraz ale ráno odchádzam smer česko a čakajú ma nejaké tie kopece, hrad, rozhľadne, svadba a oslava narodenín takže k netu sa nedostanem až do nedele večera. A buď to vtedy nahodím alebo až potom v utorok lebo pondelok mi budú dávať injekciu do oka a s tým sa mi ťažko pracuje na compe... Takže taká je situácia. Kľudne tu ešte doriešte prípadné drobné úpravy alebo nejaké doplnenia.

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, So, 2021-06-05 00:48 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Moje ospravedlnenie ale dostal som sa poriadnejšie k netu až teraz a ráno cestujem takže sa na to pozriem v kľudne až v nedeľu večer. trochu sa mi to tu zbehlo. To len aby nedošlo k nedorozumeniu že by som to ignoroval alebo niečo podobné. Len mi to dnes skrátka nevyšlo tak ako som plánoval. Takže v nedeľu si to prečítam celé a podrobne a vyjadrím sa k tomu.
EDIT: Trochu sa mi to tu komplikuje ale tak na 95% by som sa už k tomu zajtra mal dostať aj keby to bolo až v neskorej noci. Mea culpa.

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, St, 2021-06-02 02:20 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Je 5 hlasov takže "Jiná dimenze" tam už je zaradená.
Čo sa týka "Výzkumný ústav" a "Kara" som tiež za vzhľadom na to že dej sa posunul a je to vhodné na aktualizáciu.
Takže dokopy som tam doplnil tieto 3 položky.
Ak sa tu príde ešte s niečim ďalším tak to uvítam a nevidím v tom problém. Len som rád keď majú návrhy nejaký základ a podporu.
Myslím, že tu by sa mal písať každý čokoľvek ho napadne na zlepšenie a ak to tu nájde nejakú podporu tak sa s tým dá pracovať.
Sledujem to tu minimálne raz denne takže zapadnúť to tu nezapadne ak sa jedná o dobrý nápad alebo niečo čo sa dá spraviť.

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, St, 2021-06-02 08:30 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Tak potom bych se vrátila k tomu, že by mělo být někde veřejně viditelné upozornění, že si Konoha neporadí se smajlíky odjinud. Je to důvod, proč některým lidem „zmizely“ komentáře, obrázky i soukromé zprávy. Pokud se to danému člověku stane v jednom z prvních příspěvků, co sem vůbec pošle, může ho to odradit od toho, aby na Konohu vůbec něco zkoušel přidat.

Provizorně se to upozornění dá hodit třeba na titulní stránku dolů mezi „Důležité informace a nařízení“. Nebo do informací pro registrující se uživatele https://konoha.cz/user/register Asi se to dá vymyslet i lépe, ale takto by to bylo rychlé.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, St, 2021-06-02 11:18 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

To „provizorně“ jsem psala např. proto, že dalším řádkem by se oddíl „Důležité informace a nařízení“ protáhl ještě víc a snížilo by to čitelnost. Takže by se zároveň s přidáním nového řádku mohlo něco umazat. Ovšem možnosti zkrácení tu jsou, protože to, co tak moc tížilo editory před deseti lety, už není vždy úplně aktuální. Stejně jako se dají zkrátit některé formulace.


Edit: V komentáři nefungují tagy pro odrážky, ale to teď nebudu řešit. Snad večer. Stejně to bude chtít projít ještě jednou pro případ, že jsem něco opomenula, pro ujištění, že něco není nadbytečné a pro případné přeházení pořadí bodů, což jsem teď neřešila.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, Čt, 2021-06-03 01:24 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Hmmm myslím, že takéto drobné zjemnenie a aktualizácia by mali byť v pohode. Predsa len tie pravidlá a štýl akým to bolo písané vznikli v dobe kedy to boli stovky ľudí denne aktívnych a editory museli mať iný prístup ako teraz keď je tu pár ľudí. Takže úprava je potrebná. Do akej miery a hĺbky to už je otázne ale v tom čo tu bolo navrhnuté nevidím vôbec problém a súhlasím s tým. Ale upravil by som pri FF a Obrázkoch odkaz na pravidlá pre FA z dôvodu že kalsické obrázky už sú defakto mimo misu a je vhodnejšie upozorniť na FA ktoré majú väčší potenciál a sú dôležitejšie.
"Na Konohu můžete přidávat povídky a obrázky s narutovskou tematikou. Pokud máte zájem (což nás těší), nejprve si prosím přečtětě Pravidla Fanfiction, Jak přidat obrázek a Pravidlá vkladania FA"

Poradie daných bodov:
štruktúra postupnosti informácii mi príde adekvátna prípadne by k bodu o padaní serveru dodal info o tej doméne, vzhľadom na to že sa to už pár krát stalo tak nech ľudia nepanikária a nech to len oznámia na FB - to možno celkovo k akémukoľvek výpadku.

+ By som tam možno pridal odkaz na toto fórum - pretože to majú asi najrýchlejšiu cestu k tomu ničo zmeniť takže by to tematicky odpovedalo dôležitým info. (Presnú formuláciu nechávam otvorenú - niečo na štýl "Nápady, pripomienky, návrhy na zmeny sú vítané a smerujte ich do tohto fóra")

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Pá, 2021-06-04 01:02 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

„+ By som tam možno pridal odkaz na toto fórum“
Ten odkaz jsem chtěla zakomponovat do návrhů k další stránce v pořadí - https://konoha.cz/caste_problemy Myslím, že nápady a připomínky člověk má, až když se trochu rozkouká. Aspoň tedy, pokud ty návrhy mají být pro Konohu užitečné. Tedy domnívala jsem se, že není nutné, aby to bylo hned na titulní straně, a že to stačí mít někde, kam zvídavé lidi z titulní strany nasměrujeme. Připomínky k Častým problémům sepíšu dnes večer nebo zítra (víceméně na tomto nemusím nic vymýšlet de novo, jen vysypu z hlavy, co tam je už roky, s doufáním, že na nic nezapomenu).

„info o tej doméne“
- Myšleno info o občasném vypršení bezpečnostního certifikátu pro https? Nebo jde o nějaké problémy s doménou konoha.cz, kvůli kterým se musí jít přes IP, což se na novém serveru stalo cca jednou nebo dvakrát? Pokud o to první, zakomponuji to do textu; pokud o to druhé, prosím o upřesnění problému.

„Jak přidat obrázek a Pravidlá vkladania FA“
Tím, že by se daly ty dvě stránky sloučit do jediné (s důrazem na FA a s informacemi o ostatních obrázcích dole v roletce), bych se zabývala ve chvíli, až přejdu od toho, co bezprostředně navazuje na pravidla z titulní strany, k potřebným změnám v FA sekci. Ale faktem je, že sjednocení by bylo praktičtější na adrese, kde jsou teď pravidla FA, protože tam jsou také starší komentáře od lidí, zatímco pod „Jak přidat obrázek“ žádné komentáře nejsou. Takže teď by se tam možná více hodil pouze odkaz na Pravidla FA jako protějšek jednostránkových Pravidel FF. A aby tam bylo zcela kompletní info, se zařídí do pár měsíců.

Edit: Chtěla jsem upravit ten seznam na titulku, ale když to nemůžu upravit v původním komentáři, tak jsem to vykopírovala ještě jednou. Přeskupila jsem věty tak, aby pravidla týkající se komentářů a diskusí byla pohromadě. V případě vykopírování tam možná budou zavazet šipky, ale když v komentáři nefungují tagy pro odrážky, chtěla jsem to takto zpřehlednit. No a je tam ještě pár drobných změn.
Edit 2: Ach jo, to formátování to nezpřehlednilo, spíš naopak. No, na stránce to bude vypadat lépe.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, Pá, 2021-06-04 01:30 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

„+ By som tam možno pridal odkaz na toto fórum“:
- No dalo by sa to aj takto brať, avšak trochu mi príde že keby to mali hneď na úvod tak by si to skôr našli. Toto fórum by mohlo slúžiť ako všeobecnejšia platforma na pripomienky a preto mi prišlo adekvátne aby to bolo už na úvodnej stránke.

„info o tej doméne“:
- Iba o tom certifikáte.

„Jak přidat obrázek a Pravidlá vkladania FA“:
- Nemyslel som zjednotenie stránok ale aby boli tam boli oba odkazy. Zjednotenie by bolo v momentálnej chvíli problematické podľa môjho názoru a naviac by to bolo lepšie urobiť potom celé dokopy s celou revitalizáciou FA sekcie ako takej ale to je zatiaľ v nedohľadne kým k tomu nebude vhodný človek k Nolede a až po vzájomnej dohode a príprave.

K EDIT:
Ide o obsah toho čo tam je formu nieje problém doladiť pokiaľ sa nejako nerozhodí pôvody formát.

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Čt, 2021-06-03 09:23 | Ninja už: 2837 dní, Příspěvků: 6662 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Rozhodčí na chuuninských zkouškách

Já myslím, že moc dobrý Kakashi YES. Díky vám oběma Smiling.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

KURZÍK KRESBY

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, St, 2021-06-02 11:52 | Ninja už: 3667 dní, Příspěvků: 2332 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Tsunadin poskok

To je úplně super, Poštolko! Jsem docela zapomněla, jak je ten oddíl direktivní, tehdy mi to asi jako mladému uchu tolik nepřišlo, ale je fakt, že vzhledem k relativně vyššímu věku osazenstva, je tenhle tón trochu divný, navíc u případného skutečně mladého člověka může vést k tomu, že se bude editorů bát a na nic se radši nebude ptát (vlastně mám zpětně dojem, že jsem to tak taky trochu měla). Takže za mě je reformulační návrh skvělý a má mou plnou podporu. Smiling

9 let na Konoze... Shocked Su stará.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Pá, 2021-06-04 01:04 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Z hlediska zastrašování lidí u mě „vede“ úvod do Smeťáku. Na ten jsem před osmi lety i upozorňovala, že je demotivační. No, možná by i on mohl doznat změn...

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, Pá, 2021-05-28 04:22 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Ja som to tu povedal hneď na začiatku že stačí keď sa to dohodne kľudne len medzi vami. Mne sa osobne nápad pozdával a preto som to tu sledoval priebežne a dúfal som že tu padnú nejaké dobré návrhy a na niečom sa dohodnte. Ale vyjadrili sa tu dokopy tak 3 ľudia čož mi príde trochu málo. Takže by som trochu sa miernil v tom koho tu obviňuješ z nečinnosti.

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Po, 2021-05-31 01:55 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, Út, 2021-06-01 05:18 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Ok zjednoduším to na základe tých čísiel. 5 ľudí ak sa zhodne na tom čo chce tak to tam hneď prihodím.

A ku komentárom samotným, tak to je trochu zložitejšie lebo ľudia síce sa pozrú na viacero vecí ale už vo výrazne menšej miere majú potrebu niečo komentovať. Čili buď ich to musí hodne zaujať. Čo sa týka toho kde je kto zaradený v profile, tak popravde to je niečo čo rieši človek vtedy keď si zakladá účet v drtivej väčšine, neprišlo mi, že by to bolo vec ktorú by ľudia časom menili a preto mi neprišlo potrebné tam mať už nejako viac extra možností vzhľadom na to, že to čo tam je docela dobre pokrýva rôznorodé zaradenie.

A predovšetkým, z toho pôvodného komentáru ako to tu bolo prezentované mi to prišlo, že ste mali o tom vo väčšom počte nejakú debatu alebo niečo také. Bral som to že sa to týka viacerých ľudí s ktorými ste sa o tom bavili, preto som chcel aby sa tu vyjadrili. Bral som že to je záležitosť viacerých ľudí a preto som chce aby sa vyjadrili. Netušil som že to bol záujem jedného človeka. Keby som vedel o tom, že to je len otázka jedného človeka tak to posudzujem inak, prípadne hlavne keď je to záujem jedného človeka tak by som očakával že sa ten človek ozve, kľudne priamo, že niečo také chce. Keď to ale vyzeralo ako záujem viacerých ľudí tak som vychádzal z toho že viacero ľudí bude mať viacero názorov a a tým pádom som čakal aby ste sa zhodli na jednom v nejakej diskusii alebo podobne.

Takže aby som to povedal jasne, pokiaľ vyvolávaš pocit, že sa to týka viacero ľudí tak áno v tom prípade očakávam ohlas viacero ľudí. Takže by som bol opatrný s tým koho obviňuješ z nečinnosti. Pretože pokiaľ by som vedel že sa to týka jedného človeka tak sa to vyrieši s tým jedným človekom a nečakám tu na prispenie ďalších ľudí ktorý sa neozvú pretože žiadny niesú a ako bonus budem ešte obvinený z nečinnosti za to že čakám kým sa ozve niekto kto vôbec sa ani nechcel ozvať. Je to jasné?

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Út, 2021-06-01 22:45 | Ninja už: 2837 dní, Příspěvků: 6662 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Rozhodčí na chuuninských zkouškách

Už jsem se tu jednou vyjádřila, ale pro přehled - zde je můj hlas pro cokoli, co bude potřebovat další hlas Smiling.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

KURZÍK KRESBY

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Korvína
Vložil Korvína, Út, 2021-06-01 11:40 | Ninja už: 2783 dní, Příspěvků: 166 | Autor je: Pěstitel rýže

Procházela jsem si aktivní mise, jestli se nějaké nezůčastním a taky jsem se dívala jaké už proběhly. Přečetla jsem si tuhle misi a přišlo mi Poštolky označení nových vesnic jako vtipné a tak jsem napsala, že by bylo fajn je přidat do míst v profilu. Nečekala jsem, že to strhne takovou iniciativu, ale jsem ráda, bylo by fajn mít nějakou malou změnu na naší staré Konoze. Pokud se tedy těch pět lidí vyjádří. Lokaci Jiná dimenze chtějí tři lidi - Noleda, Suiken, Poštolka, že? Proběhl tu Palantirův vtip o Skryté Alkoholové, který asi nemyslel vážně, ale Tlačce se nápad líbí. A já podporuji všechny návrhy, které tu za celou dobu zazněly svým hlasem.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2021-06-01 23:25 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Díky, Korvi, že to uvádíš na pravou míru, neboť se tu nikdy nepsalo o něčem jiném, než že máš návrh a že já ho přeposílám a ostatní se mohou v případě zájmu přidat. Díky i strizze a Miesičovi za vyjádření.
Dále se vyjádřila Lee o něco níže jako podpora celé iniciativě, připomínám, aby nezapadla.

A podle pořekadla „kdo mlčí, ten souhlasí“ můžeme připočíst 1 hlas od Prasátka pro všechny návrhy, neboť jsem mu psala tu i na FB.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Miesič
Vložil Miesič, Út, 2021-06-01 17:44 | Ninja už: 3637 dní, Příspěvků: 983 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Moje návrhy by asi neprešli, ale za mňa iná dimenzia znie fajn, takže jej dávam svoj hlas.

Kšá.

Obrázek uživatele strigga
Vložil strigga, Út, 2021-06-01 12:47 | Ninja už: 3908 dní, Příspěvků: 1619 | Autor je: Konohamarova chůva

Sama si teda asi nic měnit nebudu, neb to pro mě nějak není důležité, ale též klidně padlé návrhy podpořím, když si to někdo bude chtít změnit, tak proč ne. Smiling Tak máte i můj hlas. Smiling

Pamatuj, tenhle svět není jen pro silný, stvořen byl pro všechny ztracený duše
a počítá se, jestli tě tvá cesta posilní, a ne to, jak rychle jsi ji ušel
~ Radůza

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Ne, 2021-05-09 11:57 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Pod misí na test překladače, kde jsem z legrace použila názvy skrytých vesnic evokující Česko a Slovensko, napsala Korvína:

Chtěla bych vznést petici za to, aby do profilů jako možnost v "kam chci patřit" byla přidána i skrytá pivní a skrytá brynzová, ráda bych se odstěhovala z chlívku. Laughing out loud Děkuji.

P.S. za mě: A kdyby se do toho hrabalo, tak by se mohla hodit třeba ještě „jiná dimenze“, „Kara“, „výzkumné středisko“...

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, Ne, 2021-05-09 23:28 | Ninja už: 5016 dní, Příspěvků: 3147 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Ok chcela petíciu tak to by šlo. Príde mi ok vybrať 5 naj nových príspevkov kam by kto chcel patriť a nieje problém to nahodiť tam keď bude tých 5 vybratých aspoň pár ľuďmi.

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Po, 2021-05-10 14:17 | Ninja už: 3147 dní, Příspěvků: 5189 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

No fajn, tak je prostor na vyjádření - chce kromě Korvíny někdo nové umístění? Pokud ano, napište, které (ať už bude z výše uvedených, nebo nový návrh).

Za sebe tedy můžu říct, že u žab je mi zatím dobře... ale kdybych měla nějaký jiný návrh podpořit svým přesunem, volím jinou dimenzi, u té mi přijde, že by některým Konožákům mohla vyhovovat.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

A něco na odlehčení - cvičení z češtiny:
Někteří naši ústavní činitelé b_li v roce 1989 účastníky demonstrací.