manga_preview
Město beze mne 27

Časté problémy, aneb Jak...

...získat víc bodů

Body se udělují za úspěšné složení některé konožské mise. Seznam misí najdete zde, účastnit se ale můžete jen těch probíhajících. Za body potom můžete získat nějakou z konožských hodností.

...změnit údaje ve svém profilu

Pokud chcete změnit cokoliv ve svém účtu, postupujte následovně. Klikněte v postraní nabídce na "můj účet", a pak v horní nabídce klikněte na "Upravit". Postup ilustruje následující obrázek:
Jak změnit svůj účet

Komu se odkaz na "Upravit" (z nějakého mně neznámého důvodu) nezobrazuje, tak zkuste následující odkaz (je třeba být přihlášen): Editace uživatele číslo:uid; ?>

...zjistím, kdy budou další titulky

Se vždy dozvíte -ZDE-. NEPTEJTE SE V KOMENTÁŘÍCH, KDY BUDOU DALŠÍ TITULKY.

...zobrazit externí titulky

Pro většinu přehrávačů, aby se titulky načetli samy, je nutné, aby se soubor s titulky jmenoval (až na příponu) stejně jako soubor s videem. Přejmenujte je tedy stejně. Nebo v přehrávači dejte zobrazit externí titulky a vyberte příslušný soubor.

...zobrazit ASS titulky

Ass titulky jsou dosti pokročilý formát titulků a pouze několik málo přehravačů je umí přímo. Použijte buď MPC (media player classic) external nebo filtr VobSub external.

...přehrát video soubor MKV

Určite se ptáte, proč je video v tak blbém formátu (MKV), ale vězte že ve skutečnosti je dost super (o výhodách se dočtete na http://www.matroska.org/ external). Pro přehrání použijte buď přehravač VLC external, nebo nainstalujte Matroska Splitter external a codec FFDSHOW external.

...změnit obrázek v profilu

Při změně obrázku NEZAŠKRTÁVEJTE políčko "smazat". Pak by mělo to mělo jít. Případně neprve stávající obrázek smažte a pak nahrajte nový.

...vkládat obrázky

Protože tu v minulosti byl problém s hromadným vkládáním duplicitních a nekvalitních obrázků, mohou dnes vkládat obrázky pouze ti, kteří požádají o povolení a slíbí, že budou vkládat jen kvalitní díla a v případě obrázků z internetu jen ty, které tu ještě nejsou. O povolení zažádáte pomocí soukromé zprávy adresované Ironhidovi s textem zhruba jako toto: Chci povolit přidávání obrázků. Budu vkládat pouze kvalitní obrázky v souladu s pravidly. Povolení obdržíte nejdříve jak to jen bude možné, obvykle do 4 dnů. V případě Ironovy delší absence kontaktujte Poštolku. Pokud už máte povolení vkládat, postupujte podle tohoto návodu.