manga_preview
Samurai 8 07

Samurai 8

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy (Samurai 8: Hachimaru Den, サムライ8 八丸伝) je nová, aktuálně vycházející manga žánru dobrodružného sci-fi, na které se podílí Kishimoto-sensei. Ten vytváří příběh, mangu však kreslí Okubo Akira. Není to jejich první spolupráce, Okubo Akira byl jedním z Kishimotových asistentů, kteří s ním spolupracovali na manze Naruto. První kapitola vyšla 13. května 2019.

Hlavním protagonistou je velmi nemocný chlapec Hachimaru, jehož největším přáním je stát se samurajem. Samurajové totiž mají důležitý úkol, a to chránit planetu a princeznu. Jenže copak se tak slabý chlapec závislý na podpůrném zařízení, jež ho udržuje při životě, a pomoci svého otce, může stát silným samurajem?

Samurai 8 je jedním z aktuálních projektů manga týmu. Vzhledem však k nedostatku čističů byla manga až do páté kapitoly překládána ve formě tlumočení. Od šesté kapitoly se jedná o řádný překlad a prvních pět kapitol bude někdy v budoucnu doděláno zpětně.

Překlad:

  1. Preview
  2. 1. kapitola
  3. 2. kapitola
  4. 3. kapitola
  5. 4. kapitola
  6. 5. kapitola
  7. 6. kapitola


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Broook
Vložil Broook, So, 2019-08-10 08:07 | Ninja už: 3158 dní, Příspěvků: 2129 | Autor je: Prostý občan

Těšil jsem se, ale výsledek hrůza.
Kresba a prostě celý rozložení mangy chaotický, postavy nesympatický, děj klasika a mecha blbosti nejsou navíc můj šálek čaje.

Drop po 10 kapitolách, dal číst rozhodně neplánuji.

https://discordapp.com/invite/WX8gVZn - (pokec) Anime/Manga komunita

Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, So, 2019-08-24 23:30 | Ninja už: 3054 dní, Příspěvků: 2322 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Ošetřovatel TonTon

Mě osobně mrzí, že to není naopak - že nekreslí Kishimoto a příběh nevymýšlí někdo, komu jdou dobře příběhy. Upřímně mi fakt chybí Kishiho krásně vykreslená a čistá kresba a myslím, že by se mezi Japonci určitě našlo pár lidí, kteří by byli s touhle kresbou schopni dát dohromady suprovou mangu.

Souhlasím, že tak, jak vypadá teď, mě Samurai bohužel taky neoslovil.

Obrázek uživatele matejkubis
Vložil matejkubis, Ne, 2019-08-11 20:09 | Ninja už: 4321 dní, Příspěvků: 661 | Autor je: Prostý občan

ja mam mecha rád a to horšie sa mi to este čitalo Laughing out loud

pride mi to blbost od začiatku