manga_preview
Boruto 25

Yu-Gi-Oh Duel Monsters + recenze

Yu-Gi-Oh Duel Monsters
(Yügiö Dyueru Monstäzu)
Stvořitel“: Kazuki Takashi
Žánr: Snounen, akční, karetní hry
Počet dílů: 224 + film

Prosím, než začnete mlít o "anime pro děti", přečtěte si celou recenzi, která tenhle předsudek vyvrací, aby předešlo komentům jako tenhle:

Kenshiro napsal(a):

Vypadá to na další komerční anime typu pokémon. nezájem. když už hrajou karty,tak by bylo lepší udělat anime o pokeru a ne tyhle blbosti.

Zbytečný flame.

Dětské anime, ve kterém proti sobě celou dobu hraje parta klučinů nějakou podivnou hru?
ANI NÁHODOU!

Yu-Gi-Oh (v překladu „Král hry“, dále jen YGO) je anime, které vymyslel Kazuki Takashi (a nápad měl opravdu skvělý). Děj je zasazený do Japonska, asi v blízké budoucnosti (není blíže specifikováno). Je rozděleno do tří (možná čtyř, podle toho jak to berete) sérií:
YGO „Season Zero“ (pro svojí násilnou povahu nikdy neopustila Japonsko, jedná se o 27-dílný „předvoj“ k Duel Monters, kde se vysvětluje jak vůbec Yuugi k hlavolamu přišel atd.)
YGO Duel Monsters (o tom bude tato recenze)
YGO GX (Generation Next)
YGO 5D’s (Five Dragons)

Příběh
Příběh začíná, když 15-letý Yuugi Mutou, který je ve škole často šikanovaný, protože je malý a na svůj věk dětinský, dostane od dědečka starobylý hlavolam nalezený v Egyptě. Tento hlavolam propůjčuje tomu, kdo ho složí, sílu. Naneštěstí se jeden dílek ztratí potom, když ho Yuugiho věčný šikanista Katsuya Jonouchi hodí do řeky. Pak se ale objeví někdo, kdo je horší než Jonouchi a Honda (Jonouchiho kamarád) dohromady, Ushio Tetsu. Ten Yuugiho „ochraňuje“ (tím, že Jonouchiho a Hondu sprostě zbije), ale neříkal, že za to bude chtít výpalné. Když už se Yuugi, Jonouchi a Honda chystají na Ushiovo zbití, Yuugi složí hlavolam (jak? Nechte se překvapit Eye-wink ) a pozná „sílu“: Duši egyptského faraona ukrytou v hlavolamu. Vypadá skoro stejně jako Yuugi, ale je vyspělejší, vyšší a vůbec víc „cool“. A navíc, má schopnosti zvané „Yami no Gëmu“ (Hry Temnoty), takže si to může se všemi rádoby drsňáky vyřídit. Více už spoilovat nebudu, to je zhruba děj Season Zero. Duel Monsters volně navazuje. Tam už se jedná i o stejnojmennou karetní hru, která se dá pořídit i v reálu (a pravidla jsou tak složitá, že by to vydalo na další recenzi). První série DM může někoho od sledování odradit, protože se tam jedná povětšině o danou karetní hru, ale měli by jste počkat do Battle City arcu, tam se to teprve rozjede tím, když Yuugiho „druhé já“ z hlavolamu objeví, kdo ve skutečnosti je. Pak začíná nadupaná dějová linie, ve které se Yuugiho „Mouhitori no Boku“ (druhé já) snaží získat zpět ztracené vzpomínky a Karty Egyptských bohů, které jsou k tomu zapotřebí.

Postavy
Postav tady není taková přehršel jako třeba v Narutovi, ale každá má něco do sebe. Tady je pár hlavnch:

Mutou Yuugi: Hlavní postava příběhu (s jeho Druhým já). Je mu 15 let, ale je malý a dětinský. Rád hraje jakékoli hry, ale hlavně Duel Monsters.

Yuugiho druhé já: obvykle označované Yuugim jako „Mouhitori no Boku“ (Druhé já), nebo „Namonaki Farao“ (Bezejmenný faraon, v anglické verzi se jmenuje Yami Yugi ale na AJ verzi bych nebral zřetel). Je Yuugiho pravý opak, vysoký, vyspělý, hrdý. Když příjde na ostré situace (Duely- hry Duel Monsters) přebírá Yuugiho tělo. Má ale malý problém s tím, že jeho hrdost hraničí až s pýchou a velmi nerad prohrává. Ve hře používá balík stavěný kolem karty „Black Magician“ (Černý Kouzelník) a karty Oshirisu no Tenkuuryuu (Osiris, Nebský Drak), jeho Karty Egyptského Boha.


Kaiba Seto:
Yuugiho rival. V 16 letech je prezidentem společnosti „Kaiba Corporation“, takže je opravdu nechutně bohatý a nestydí se to dát najevo. Kaibovi nezáleží na nikom jiném než na sobě (možná se najde skulinka pro jeho bratra Mokubu) a neustále ponižuje lidi, kteří s ním prohrají. Používá „Ore“ (což je v japonsku hodně pyšný způsob jak říct Já) a ostatním říká frázemi typu „zbabělec“, „poražený pes“ apod. Ve hře hraje se 3 kartami „Blue Eyes White Dragon“ (Modrooký Bílý Drak) a kartami, které urychlují jeho vyvolání. V Battle City arcu taky používá Kartu Egyptského Boha Oberisku no Kyoshinhë (Velký bůh války Obelisk).

Jonouchi Katsuya: Po nechvalném začátku Yuugiho nejlepší kamarád, hlavní komická postava. Nejsrandovnější je, jak se chová k lidem, které nemá rád (hlavně ke Kaibovi). Když ale příjde do tuhého, projevují se u něj „Naruťácké manýry“ (nikdy nenechat kamarády v rejži). Ve hře používá balík zvaný „Gamble deck“, který je založený na štěstí (To jeho zatracený štěstí už mě začíná pomalu sr*t… -Kaiba) a jeho triumfová karta je „Red-Eyes Black Dragon“ (Rudooký Černý Drak).

Anzu Masaki: Yuugiho, Jonouchiho a Hondova kamarádka. V příběhu nehraje nějak důležitou roli (no, společně s Mokubou se střídají v roli rukojmích xD) Duel Monsters moc nehraje, ale je duší celého týmu.

Hiroto Honda: Další kamarád a spolu s Jonouchim další komická postava (hlavně když se ti dva chytnou Laughing out loud) Taky nehraje nějak významnou roli, Duel Monsters taky moc nehraje.

Kujaku Mai:
Duelistka, se kterou se hrdinové poprvé setkají v Duelist Kingdom. Mužské osazenstvo zaujme výstřih (který se v anglické verzi musel kompletně cenzurovat xD), ale velmi dobře hraje Duel Monsters s balíkem točeným kolem Harpie Lady (Harpyjí Dáma). Hraje docela velkou roli v celé sérii a párování Jonouchi-Mai je velice oblíbené Laughing out loud

Shizuka Kawaii: Jonouchiho sestra. Potřebuje operaci očí, takže se její bratr snaží vyhrát peníze pro ni v Duelist Kingdom. Trochu významnou roli hraje i v Battle City a Virtual World arcu, ale pak se v seriálu už neobjeví.

Ryo Bakura: Postava, která se díky Přívěsku Milénia (ano, je to podobný předmět jako má Yuugi) mění z minuty na minutu z plachého, kamarádského kluka na sadistického psychopata. Je to tím, že má trochu jako Yuugi druhé já. Ve hře používá Occult Deck (okultní balík) zaměřený na zachování Dark Sanctuary na poli, zabránit oponentovi útočit a strategii dovršuje automatckou výhrou pomocí Ouija Board.

Malik Ishtar: Tady se už dostáváme k záporákům a lepšího v seriálu nenajdete. Pochází z Egypta a řídí organizaci Ghouls- Rare Hunters, kteří kradou protivníkům cenné karty. Pomocí dalšího z Předmětů Milénia, Holí, dokáže kontrolovat lidi, a nebrání se brát rukojmí na špinavé hry.

Mouhitori no Malik (Druhý Malik): Pokud jste si mysleli, že je Malik grázl, tak proti tomuhle sadistickému monstru, stvořeného z Malikovy nenávisti pomocí Hole Milénia, je to hotový andílek. Opravdu ho baví týrat své protivníky ve Hrách temnot, které rozpoutá během nevinného duelu v Duel Monsters, a tam už jde skutečně o život. Cílem Temného Malika je zabít Yuugiho, posbírat všechny Karty Egyptských Bohů a stát se novým Faraonem (má pár set let zpoždění, ale co… Taky by jste nevěděli co se změnilo, kdyby jste byli celí život zavření v nějaké kobce…) Jeho povaha se odráží i v jeho balíku- Mučení, týrání, trápení (doplňte další vhodná synonyma). Hojně používá i Kartu Boha Rä no Yokushinryü (Okřídlený Sluneční Drak Ra).

Postav je v seriálu více, ale nebudu spilovat Eye-wink

Fillery
Už vás slyším: „Cože? Zase fillery? Neee…“ No, je velice málo anime bez fillerů, ale tady jsou fillery stejně dobré (ne-li lepší) než původní děj. Fillerové arcy jsou Virtual World Arc a Doma arc, a pak ještě pár epizod mezi Duelist Kingdom a Battle City.
Fillerové epizody:
41-42: Rebecca arc
43-45: Legendary Heroes arc
98-121: Virtual World arc
144: Flashback epizoda
145-184: Doma arc (nebojte se délky, je to FAKT DOBRÝ arc, když je to filler)
Takže fillerů se nebojte, kdybych vám to neřek, ani nevíte, že se o milované fillery jedná Laughing out loud

Animace
No, animace season zero by mohla ty, kteří milujou pastvu pro oči, odradit, protože kresba SZ je vyloženě příšerná. Ale taky se jedná o starší dílo (1998) a pak letí kvalita rapidně nahoru (když jste překousli One Piece, překousnete YGO) a ve 3. sérii YGO 5D’s je animace nejlepší, kterou jsem kdy v anime viděl. A ani v Duel Monsters není kresba vůbec k zahození, takže je to jen o tom překousnout Season Zero.

Anglická verze
Tenhle odstaveček je tu jako varování, AJ VERZI SE VYHNĚTE!! Je to něco jako Naruto na Jetixu. Cenzurujou co můžou (i úplné malichernosti) a dabing je příšerný. Však srovnejte film Pyramid of Light (který běžel nedávno i na COOLu) a originál. Na zasmání sem přidám, co vlastně ti cimprliši vystřihli:
• Výstřihy, krátké sukně a cokoli podobného se musí vystříhat/předělat
• Jakákoli reference o.. ehm.. ecchi Laughing out loud je taky bez milosti vystřižená
• Vystříhané/upravené scény, kdy se 2 nebo více postav bijí/bojují
• Krev/hrubé násilí jde samozřejmě taky hned pryč
• Pokud postava zemře, v AJ verzi nezemře, ale je poslaná do tzv. Shadow Realm (země stínů).
• Postavy se přejmenovaly na „americký styl“ (dokonce i ty pocházející z Ameriky Laughing out loud): Jonouchi > Joey, Anzu > Tea, Honda > Tristan atd…
A všechny tyhle úpravy jsou prováděné i za cenu naprostého zmrvení příběhu. Takže v AJ verzi se z tohoto skvělého anime stává přesně to, jaký je předsudek: Dětské anime o karetní hře.

Hudba
YGO má jeden z nejlepších soundtracků vůbec (po Fairy Tail můj 2. nejoblíbenější). Openingy jsou na skvělé úrovni a z těch 4 z 5, co jsem zatím slyšel, se mi líbily všechny. Soundtracky v seriálu skvěle podtrhují atmosféru – při soundtracku „Passionate Duelist“ už víte, že se postava chystá vynést svůj tajný triumf, a temná a depresivní hudba „Dark Ruler“ se skvěle hodí k povaze temného Malika. Některé soundtracky taky připomínají starověký Egypt, kde se část příběhu odehrává. Všelijakých soundtracků je tam asi 50 a narozdíl od AJ verze, kde tyto skladby nahradilo pár rádoby rockových sra*ek, se mi líbí skoro všechny.

Zápory

Když jsem to už tak vychválil, můžeme se podívat na zoubek pokulhávání. No, moc co psát tady asi nebude, protože se tady chyby hledají hodně těžko. Možná, jako u Naruta, zdržovačky z mládí postav uprostřed zajímavého duelu zrovna nepotěší. Co je nám po Malikově minulosti, kdy žil celé dětství v hrobce (ikdyž příběh je to zajímavý), když je zrovna v super-napínavém duelu s Jonouchim a zkouší ho zabít? A takových zdržovaček je tam víc, jste natěšení na další duel a mezi to jsou vložené 2 epizody, kde nad postavami, které jsou aktuálně v bezvědomí, sedí nějaký „andělíček strážníček“ a celou epizodu se řeší jen užírání postav, které si všechny myslí, že za onu situaci můžou ony. To je asi jediná chyba na kráse celého anime.

Humor

Srandy si užijete taky dosyta. Většina srandy nejsou nějaké inteligentní anekdoty, většinou to spočívá v různých ksichtech a Jonouchiho záchvatech vzteku, ale i tak se občas pořádně zasmějete. A hlavně, dojemná scéna tady zůstává dojemnou scénou a nebývá překažena „náletem“ šaška seriálu, který situaci „odlehčí“ nějakým trapným vtipem, jak jsem to zažil např. v One Piece.
RADA: Pokud si chcete v YGO užít OPRAVDU HAFO srandy, koukněte na The Abridged Series, kterou vytváří LittleKuriboh. Každý díl je zkrácený na cca 10 minut, a je NAPRANÝ hláškami, hlodama, frázema… Hoďte na Youtube do vyhledávání „BROOKLYN RAGE“ a uvidíte 

Hodnocení

YGO- Duel Monsters je moje aktuálně 2. nejoblíbenější anime (po Narutovi), a opravdu stojí za zkouknutí. Příběh se ale opravdu rozjede až BĚHEM BATTLE CITY ARCU, takže trpělivost 
Proč Yu-Gi-Oh Duel Monsters sledovat:
• Bezvadný příběh
• Propracované postavy
• Úžasné fillery
• Dlouhé anime (224 dílů DM, 240 GX, 136 5D’s- stále vychází)
• Soundtracky
• Hra se dá hrát i v reálu a je to dobrý koníček (MTG se může zahrabat)
• Originální dílo
Proč Yu-Gi-Oh Duel Monsters nesledovat
• Pro někoho je dlouhé anime minus
• Zdržovací epizody
• Natahování (10X opakování té samé scény z minulých dílů)
• Někomu se může zdát horší animace (počkejte na 5D’s hnidopiši xD)

Kde sledovat

CZ titulky
www.otakunotomodachi.kx.cz
Kvalita výborná, ale na můj vkus vychází dost zřídka kvůli překladu 5D’s, který má přednost

EN titulky
www.youtube.com
koukněte na kanál uživatele Goldenumi2, ale občas tam mají problém s autorskými právy.
www.gxsubteam.com
Download, přímo stránka překladatelské skupiny. Musíte se registrovat na fóru a napsat nějaké posty, aby se zpřístupnil Download. Kvalita dobrá, většina dílů je ale s ext. Titulky

The Abridged Series (ona vtipná parodie)
www.youtube.com
Občas taky banují za autorská práva xD
CZ titulky
www.forum.yugioh.cz
Na žádost přidáno - TABS CZ titulky
http://www.youtube.com/user/meonlyme1845?feature=mhum

Info o karetní hře
www.yugioh.wikia.com
www.tcgplayer.com
www.yugioh.cz
www.forum.yugioh.cz
Nejlepší místo kde začít, můžete se zeptat profíků na rady a karty měnit

Screenshoty


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Adsagsona
Vložil Adsagsona, Po, 2017-11-27 19:21 | Ninja už: 548 dní, Příspěvků: 51 | Autor je: Manga tým, Konohamarova chůva

Pamatuju si, že jsem jako malá tohle anime sledovala na Cartoon Network (žili jsme tehdy v Americe), běželo hned po pokémonech, ale upřímně, bavilo mě o mnoho víc. Zřejmě muselo jít o tu cenzurovanou americkou verzi. A taky jsem tomu příběhu tehdy vůbec nerozuměla, co si tak vzpomínám, byla jsem naprosto zmatená z konceptu dvou duší v jednom těle. Přesto mě to ale zřejmě zajímalo natolik, že jsem si zapamatovala, jak se to jmenuje.
Příliš jsem ale svému vkusu z dětství nevěřila, tak jsem si to anime nikdy nedohledala... a pak tu narazím na tak krásně zanícenou recenzi. A vím, že se na to musím podívat. Tentokrát systematicky a na originál.
A dobře jsem udělala, Yugiho a jeho druhé já jsem si teď nesmírně zamilovala a od jeho příběhu jsem se nemohla odtrhnout. Vkus mé sedmileté já zřejmě nebyl až tak k zahození xD A chtěla bych autorovi recenze poděkovat, že mi pomohl najít si k tomuto příběhu cestu.

Zkoušela jsem se pak podívat na GX a 5D, ale ani jedno mě moc nezaujalo a vzdala jsem to po pěti dílech. Jak by se mohl nějaký hrdina vyrovnat Yugimu? Zlepší se to? Myslíte, že bych měla sledovat dál?

Obrázek uživatele YoshiAmato
Vložil YoshiAmato, St, 2017-06-07 22:47 | Ninja už: 2691 dní, Příspěvků: 152 | Autor je: Pěstitel rýže

Zdravím, vím, že už je to hooodně dlouho, ale neví někdo kde bych si mohl stáhnout nebo shlédnout YGO DM s cz titulkami? Odkazy v popisku už nemohou nic najít Smiling díky moc

Obrázek uživatele TokyoHaru
Vložil TokyoHaru, So, 2017-09-30 21:05 | Ninja už: 4191 dní, Příspěvků: 349 | Autor je: Prostý občan

Ono je vůbec těžký najít AJ titulky OMG! Vážně nevím, co dál... natož český. Jelikož všude najdeš spíš dabovanou US verzi. Já momentálně sleduju tady:
https://9anime.to/watch/yugioh-duel-monsters.0965/rol04m
Dá se to taky stáhnout Smiling, pokud si chceš stáhnout plnou verzi, tak jedině nyaa.si torrenty. Doporučuji si po shlédnutí této série, se podívat i na nový film YGO Dark Side of Dimensions kde jsou znovu původní postavy. Smiling

Obrázek uživatele Naora
Vložil Naora, Po, 2017-04-10 17:55 | Ninja už: 1128 dní, Příspěvků: 58 | Autor je: Pěstitel rýže

BROOKLYN RAGE~! Okay.. tohle mě přesvědčilo se na to podívat Laughing out loud xD pomoc xD

Obrázek uživatele dejvgt
Vložil dejvgt, Út, 2017-01-17 01:40 | Ninja už: 3868 dní, Příspěvků: 2 | Autor je: Prostý občan

Lidi ja nevim jak vy ale sleduji naruto a yu-gi-oh od začatku ještě v telce na rtl německy a i když sem tomu poradne nerozumněl tak sem to rad sledoval a to mi bylo 7 tet je mi 25 a naruto je kul ale ygo je nej jen skoda že nevim kde to skouknout cele od znova i s titulkami abych tu konečně nemusel sledovat se slovníkem v ruce ps pokud někdo ma zalohu ygo a dal ji na uložto zaplatim bliši info na tel 704328755 nebo fejs David Archandel

Obrázek uživatele TokyoHaru
Vložil TokyoHaru, So, 2017-09-30 21:42 | Ninja už: 4191 dní, Příspěvků: 349 | Autor je: Prostý občan

Ráda bych ti pomohla, ale sama hledám. Našla jsem torrenty jen do 70 episody. Samozřejmě s AJ titulky. Jinak online celé sleduji na
9anime.to/watch/yugioh-duel-monsters.0965/kxw459 ale taky bych to jednou ráda vlastnila na disku Laughing out loud.

Obrázek uživatele TokyoHaru
Vložil TokyoHaru, So, 2017-09-30 21:41 | Ninja už: 4191 dní, Příspěvků: 349 | Autor je: Prostý občan

Ráda bych ti pomohla, ale sama hledám. Našla jsem torrenty jen do 70 episody. Samozřejmě s AJ titulky.

Obrázek uživatele KleaKandie
Vložil KleaKandie, So, 2016-08-20 18:03 | Ninja už: 725 dní, Příspěvků: 1 | Autor je: Prostý občan

Chtěla bych se zeptat jestli jsem jediná komu nefungují stránky, na které je daný odkaz?

Obrázek uživatele Martina-hor
Vložil Martina-hor, Ne, 2016-03-27 14:18 | Ninja už: 2503 dní, Příspěvků: 1725 | Autor je: Tsunadin poskok

aho nevíte někdo kde se dá yu gi oh stáhnout cz titulky nebo i dabingem (jen serie s yugim) za odpověď předem děkuju

6.9.2016 se narodil můj synoveček je to nejlepší den na světě

Obrázek uživatele Zinuska99
Vložil Zinuska99, Út, 2014-09-02 18:38 | Ninja už: 1575 dní, Příspěvků: 270 | Autor je: Konohamarova chůva

Vypadá to dost zajímavě Smiling až si udělám někdy čas, tak se podívám Eye-wink

the sun is a deadly laser

jsem docela sarkastická ale hej, umím se s lidma docela kamarádit muah

Obrázek uživatele kaji1
Vložil kaji1, Út, 2014-09-02 18:20 | Ninja už: 1453 dní, Příspěvků: 1 | Autor je: Prostý občan

Vypadá to dobře hlavně v popisku ráda se na to kouknu.

Obrázek uživatele vaneto
Vložil vaneto, Ne, 2013-08-04 23:52 | Ninja už: 1837 dní, Příspěvků: 1 | Autor je: Prostý občan

mám takový dotaz sleduju yugioh 5d a dostal sem se k 83 dílu jenže další díly jsou bez českých titulek nevíte někdo kde by se to dalo stáhnou dystak sem hodte odkaz díky.

Obrázek uživatele Faramir15
Vložil Faramir15, Ne, 2012-08-26 14:57 | Ninja už: 3664 dní, Příspěvků: 74 | Autor je: Prostý občan

schanim YGO! DM zkratka vsechno... kde bych to moh sehnat?

Obrázek uživatele あきおなおと
Vložil あきおなおと, Út, 2012-02-14 10:16 | Ninja už: 3145 dní, Příspěvků: 49 | Autor je: Pěstitel rýže

Mimochodem pokud by měl někdo zájem, tak OnT se rozpadlo, ale vznikla nová skupina Namae no Nai kde bude překlad Yu-Gi-Oh! Duel Monsters pokračovat a konkrétně budu mít překlad na starost já Smiling

Obrázek uživatele Akasun
Vložil Akasun, St, 2012-02-15 01:41 | Ninja už: 3895 dní, Příspěvků: 403 | Autor je: Moderátor, Prostý občan

Výborně, tak to se už těším Smiling Doufám, že se vše podaří jak má Eye-wink

Obrázek uživatele Lil-chan
Vložil Lil-chan, So, 2012-02-04 21:54 | Ninja už: 2425 dní, Příspěvků: 322 | Autor je: Prostý občan

Sehnala jsem si přes uložto - 5Ds do 83 dílu s cz titulky. Smiling a ostatní viděla celé, moc se mi to líbí, navíc v tv byl film - Pyramida slunce.

Obrázek uživatele Bady86
Vložil Bady86, So, 2012-02-04 20:49 | Ninja už: 3949 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Zdarec možná sjem mi někdo bude smát ale nějak jsem nepobral kde se dají stáhnout jednotlivé díly hlavně první a druhé serky. Poradíte mi pls tohle anime bylo druhé po Captain Tshubasa který sjem sledoval na němcích a hrozně mě bavilo tak bych si to rád sjel ještě aspon jednou.

Obrázek uživatele distanceSK
Vložil distanceSK, Ne, 2011-05-15 01:18 | Ninja už: 3839 dní, Příspěvků: 29 | Autor je: Prostý občan

Yu Gi Oh pozeravam kazdy den a to vsetky 3 serie. Hlavne mam rad tu 2.seriu je tam viac humoru a tie karty ktore mozu vlasnit len jedinci ako su napr. Destiny Heroes, Cyber Darks, Crystal Beast....

Skoda ze na Slovensku nepoznam nikoho kto by si som nou zahral tuto hru na PSP

Join Soul-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Bleach

Join *** - Your #1 Online Multiplayer Naruto

Obrázek uživatele melloman
Vložil melloman, Ne, 2011-05-15 14:03 | Ninja už: 4121 dní, Příspěvků: 169 | Autor je: Prostý občan

mam pochybnosti ze sa da na psp hrat proti sebe nejak, ze to nema multiplayer

Obrázek uživatele Botan-chan
Vložil Botan-chan, So, 2011-04-30 22:09 | Ninja už: 3879 dní, Příspěvků: 47 | Autor je: Prostý občan

neviete ci su niekde titulky k prvemu Yu-Gi-Oh! co ma 27 dielov?

Obrázek uživatele Akasun
Vložil Akasun, So, 2011-05-14 17:10 | Ninja už: 3895 dní, Příspěvků: 403 | Autor je: Moderátor, Prostý občan

O těch 27 dílech by se dalo diskutovat, ale pokud myslíš původní Yu-Gi-Oh! Duel Monsters tak hardsuby najdeš tady Smiling

Obrázek uživatele deasiel
Vložil deasiel, Út, 2011-05-31 00:31 | Ninja už: 3963 dní, Příspěvků: 1 | Autor je: Utírač Udonova nosu

nevíte kde by se dal najít YGO GX všechny díly i s titulkama?

Obrázek uživatele Botan-chan
Vložil Botan-chan, Ne, 2011-05-15 00:22 | Ninja už: 3879 dní, Příspěvků: 47 | Autor je: Prostý občan

no ja som myslela uplne prve yu gi oh! z 1998, ktore ma iba tych 27 casti, nie duel monsters, pretoze neviem ci by som nieco nevynechala (co sa tyka deju) keby som sla hned na duel monsters ale aj tak dik Smiling

Obrázek uživatele Conner Uzumaki
Vložil Conner Uzumaki, Po, 2010-12-27 20:57 | Ninja už: 3924 dní, Příspěvků: 207 | Autor je: Prostý občan

Začal jsem koukat na YGO 5D's a je to snad ještě lepší séie než Duel Monsters, hlavně Synchro summony a Riding duely. Takže sem pak přidám i recenzi na 5D's.


Už jsem tu přes 1000 dní. To už jsem docela starousedlík ne? Laughing out loud
Můj nový avatar = nová závislost: Yuusei Fudo z Yu-Gi-Oh 5D's


Obrázek uživatele banan123
Vložil banan123, Út, 2010-12-07 22:53 | Ninja už: 2808 dní, Příspěvků: 1 | Autor je: Prostý občan

koecne vim co je to 5D's ja si nad tou zkratkou lamal hlavu Laughing out loud , Connere dobry clanek Smiling musim te za neho pochvalit Smiling urcite by se hodilo rozepsat i postavy k GX a 5D's Smiling

Obrázek uživatele Conner Uzumaki
Vložil Conner Uzumaki, St, 2010-12-08 12:42 | Ninja už: 3924 dní, Příspěvků: 207 | Autor je: Prostý občan

Hehe Banan Laughing out loud Takový profík a neví co je 5D's? Laughing out loud Ten článek už jsem poslal k Cloudovi na soutěž Laughing out loud A GX a 5D's jsem ještě neviděl, teď dokoukávám Duel Monsters, ale z 5Ds jsem si pustil to OVA a těším se Smiling


Už jsem tu přes 1000 dní. To už jsem docela starousedlík ne? Laughing out loud
Můj nový avatar = nová závislost: Yuusei Fudo z Yu-Gi-Oh 5D's


Obrázek uživatele Peti Uzumaki
Vložil Peti Uzumaki, So, 2010-12-04 18:38 | Ninja už: 3104 dní, Příspěvků: 311 | Autor je: Prostý občan

Tak hľadal som a našiel som nejaké diely na www.animeshippuden.com Neviem či sú tam všetky, no pozrite sa, je ich tam dosť. A sú s anglickými titulkami.
Ps: ak som dobre pochopil, season zero nikde nie je s eng titulkami?


"The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Steve Jobs

"The world changes, and all that once was strong now proves unsure." J. R. R. Tolkien

Obrázek uživatele Conner Uzumaki
Vložil Conner Uzumaki, So, 2010-12-04 19:15 | Ninja už: 3924 dní, Příspěvků: 207 | Autor je: Prostý občan

Je na Youtube, ale názvy se můžou lišit - někdy to je "First Series", jindy "Shadow Games". A je to JEN s AJ titulky, nedabovali to


Už jsem tu přes 1000 dní. To už jsem docela starousedlík ne? Laughing out loud
Můj nový avatar = nová závislost: Yuusei Fudo z Yu-Gi-Oh 5D's


Obrázek uživatele sannin Naruto
Vložil sannin Naruto, Pá, 2010-12-03 19:59 | Ninja už: 2993 dní, Příspěvků: 655 | Autor je: Prostý občan

Dá sa to niekde pozerať online ?

Obrázek uživatele Kerakera
Vložil Kerakera, Pá, 2010-12-03 20:04 | Ninja už: 2971 dní, Příspěvků: 420 | Autor je: Prostý občan

Už se někdo zeptal pod tebou...Na anime-manga.cz nějáký díly jsou ale myslim že jenom prvních pár

"Imperfection is beauty, madness is genius and it is better to be absolutely ridiculous than absolutely boring..." - Marilyn Monroe.