manga_preview
Tlumočení B. 26

Nové články

Isaribi Tak dneska se s novými články roztrhl pytel. V kategorii postavy přibyly články o Isaribi - oběť hrozných experimentů, napůl člověk napůl ryba - a o dvou týpcích nižšího IQ - o Fuujinovi a Raijinovi. Tyto články zaslal Kolmo. Čtěte zde: Isaribi, Fuujin a Raijin

.LEO. zaslal obrovské množství krátkých článků o postavách z Naruta. Tyto články jsem spojil do jednoho velkého, který si můžete přečíst zde: Info o postavách stručně. Někomu přecijen může vyhovovat jen krátké info pro připomenutí oné postavy.

Temari nám poslala shrnutí příběhu prvního filmu Naruta. Pokud si už nepamatujete, o čem to bylo, tak je článek právě pro vás. Ten, kdo ho ale neviděl, by mohl přijít o překvapení. První Film.

Když už jsme u těch příběhů, tak si můžete přečíst i příběh prvního dílu Naruta. Pokud jste nikdy Naruto neviděli, tak vás třeba tahle upoutávka přesvědčí. Článek zaslala Molly. Příběh prvního dílu.

Další zajímavou informací může být výpis všech (ručních) pečetí v Narutu. Pomocí nich ninjové tvoří jutsu. Výpis je doplněn obrázky. Článek zaslala Linhe, článek je Slovensky. Pečetě.

0