| Příspěvek do diskuse | Sakura mrcha nebo správná holka ?A co Hinata ? | naru-saku | 754 | před 4 roky 20 týdny |
| Příspěvek do diskuse | o nejhorší postavu v Narutu | Nico_robin | 940 | před 5 roky 33 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Která smrt vás nejvíc dojala? | ElectronicStorm | 210 | před 7 roky 9 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Vaše vymyšlená postava (alias vy) | Kata Nakyama | 657 | před 7 roky 32 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Kdyby jste mohli udělat vlastní díl Naruta Shippuuden, o čem by byl?? | Neji-san Hyugy | 168 | před 10 roky 16 týdny |
| Příspěvek do diskuse | MEGA Anketa pouze o popularitě XD | snowfox | 808 | před 10 roky 33 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Nejsmutnější moment | Aayhaan | 535 | před 10 roky 33 týdny |
| Příspěvek do diskuse | naruto z vyprávění | sasí | 21 | před 14 roky 14 týdny |