manga_preview
Boruto 63

BLOG o Anime

menší blog o anime Smiling kdo by se nudil, tak si může počíst, je to vlastně jen pár mých oblíbených anime. Budu rád za každej feedback.

https://domtovi.blogspot.com/2020/11/moje-top-anime.html


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2020-12-15 13:40 | Ninja už: 3280 dní, Příspěvků: 5414 | Autor je: Manga tým, Ochranka Hokage

Hm, toto se dalo přidat jako aktualizace nebo komentář do předchozího fóra... ale při současné návštěvnosti Konohy asi moc návštěvníků nenalákáš ani tak.

Ohledně zpětné vazby - při každé činnosti musí člověk nějak začínat a nabírat zkušenosti. A tento blog bych brala právě takto - jako první pokus mladého bloggera vyzkoušet si internetové prostředí. Pokud ti jde o to, osahat si tvorbu blogu obecně, tak je to fajn, ale víc si od toho neslibuj. Kdo se zajímá o anime, ten má už teď možnost si najít spoustu tipů a recenzí, podle kterých si může najít nový titul, který by ho bavil. Může navštívit stránky s databázemi stovek titulů roztříděných podle žánru a se žebříčky oblíbenosti sestavenými na základě ohlasů od tisíců lidí. Takže nebude mít důvod hledat tvůj blog proto, aby se dověděl, na co se může koukat.

Pokud chceš blogovat o anime tak, aby to přineslo něco nového, kvůli čemu by ti tam lidé chodili, je potřeba víc.


Ať už budeš psát blog o čemkoli, je taky dobré vychytat pravopisné chyby (třeba i s pomocí někoho druhého) a zlepšit styl vyjadřování, abys své dojmy vyjádřil přesně a elegantně. V tom ti pomůže třeba číst knihy, nebo i recenze od zkušenějších autorů. Taky zkus při psaní myslet na to, že ti na blog přijdou čtenáři s různými znalostmi, takže cizí pojmy (např. isekai) je potřeba vysvětlit.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.