| Příspěvek do diskuse | Ghost in The Shell Stand Alone Complex | The_Joker | 17 | před 12 týdny 5 dny |
| Příspěvek do diskuse | Ktorú postavu z Naruta zboznujete (niekedy az milujete :D ) tak, ze by ste ju dali do normalneho sveta? | cibo91 | 846 | před 3 roky 41 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Jak vám změnil Naruto život? | Kasha | 598 | před 8 roky 4 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Naruto na Slovensku | nexiska | 912 | před 8 roky 47 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Nejoblíbenější záporák? | Broook | 427 | před 9 roky 32 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Snívalo sa vám o Narutovi?? | Kesko | 896 | před 10 roky 8 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Naruto movie 6: Road to Ninja | Takeru | 818 | před 11 roky 12 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Nejsmutnější anime/manga | Rei | 407 | před 11 roky 15 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Co kdyby... jste byli ve světě Naruta??? :D | Michiko-chan | 627 | před 11 roky 47 týdny |
| Obrázek | V plné kráse | Myra | 3 | před 12 roky 20 týdny |
| Příspěvek do diskuse | co bude po narutovi (vaše napady,myšlenky)realne i nerealne =D | Sasori no danna | 33 | před 13 roky 46 týdny |