Namakemono-no-raion
| Typ | Vloženo | Autor | Odpovědí | Poslední změna |
|---|---|---|---|---|
| Příspěvek do diskuse | Ktorú postavu z Naruta zboznujete (niekedy az milujete :D ) tak, ze by ste ju dali do normalneho sveta? | cibo91 | 846 | před 3 roky 41 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Co u vás doma říkají na Naruta? | Lentyl | 526 | před 3 roky 45 týdny |
| Příspěvek do diskuse | jste si podobní? | Geker | 645 | před 6 roky 8 týdny |
| Příspěvek do diskuse | Naruto test-Chováte se jako Naruťák? | Tadayoshi-kun | 477 | před 11 roky 51 týdny |
| Překlad anime | Naruto SD 08 | Prasatko | 30 | před 13 roky 30 týdny |
