manga_preview
Boruto TBV 32

Naruto movie 6: Road to Ninja

Nenechte se prosím zmást názvem, nejedná se o hru ani cokoli podobného. Jedná se o zbrusu nový a ještě nevydaný film Naruto! Tento film byl oficiálně ohlášen již v prosinci, ale teprve dnes (21.3.2012) se objevil scan z Shonen Jumpu, který oznamoval, že film bude mít v Japonsku premiéru 28.7.2012, tedy nemůžeme film u nás nějak brzy čekat.

Co je však podstatné a chtěl jsem zde zmínit, kompletní příběh i charaktery tohoto filmu vymýšlel Kishimoto osobně! Příběh, stejně jako charaktery nám zatím nejsou známé, ale předpokládám, že již velice brzy vyjedou nějaké ty spoilery. Podle obrázku v Shonen Jumpu bych ale tipoval něco, kde bude zahrnuto opravdu široké spektrum charakterů.

+ několik odkazů, co se můžou hodit...

NEW! Veškeré Informace, Videa & Obrázky spojené s RtN

Oficiální (delší než 30 sec) Trailer
Oficiální Trailer

Oficiální Theme


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Calime Istima Wilin
Vložil Calime Istima Wilin, Čt, 2012-08-30 19:49 | Ninja už: 6481 dní, Příspěvků: 2029 | Autor je: Editor ve výslužbě, Prasatkova sekretarka, Recepční v lázních

Jak to tak vypadá, zřejmě nikdy... =)

Mluvit pravdu má neobyčejné výhody.
Člověk si nemusí pamatovat, co kdy řekl.

>(=^.^=)><(^..^)<

Obrázek uživatele NarutoShippuuden
Vložil NarutoShippuuden, Ne, 2012-08-26 20:31 | Ninja už: 5055 dní, Příspěvků: 12 | Autor je: Prostý občan

podle mně to bude dobrej Film rikejte si co chcete ale diš se zmislite a kuknete na to dobre tak to muze byt celku dost napinavi film a jako vždi zbavni me nevadi ze tam ma matku a tatu prave to bude to zjimave proste si milsim ze moc blbich kecu tu sou diš to ani nevideli pdle mne to bdue dobre film ja si milsim ze se mame naco těšit lebo to bude MHT goot XD

Obrázek uživatele Brinth
Vložil Brinth, So, 2012-09-01 13:48 | Ninja už: 5183 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Prostý občan

Mne, ako blbé kecy pripadá tvoj komentár a neber to osobne.

Obrázek uživatele suzzana17
Vložil suzzana17, Ne, 2012-08-19 20:01 | Ninja už: 5252 dní, Příspěvků: 443 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

datum vydania filmu v japonsku je: 25 aprila . boze to si este počkáám

KAŽDÝ, KTO JE ZA HOKAGE SASUKEHO (ČI UŽ Z RECESIE, ALEBO ÚPRIMNE), NECH SI OKOPÍRUJE DO PODPISU BEZ TÝCH HVIEZDIČIEK: [img*]http://th09.deviantart.net/fs71/150/f/2013/143/f/9/new_canvas_by_annria2002-d66ca3y.jpg[*/img]

Obrázek uživatele Akemi-chan 明美
Vložil Akemi-chan 明美, Ne, 2012-08-19 20:35 | Ninja už: 5071 dní, Příspěvků: 109 | Autor je: Prostý občan

Jo no...ale vis v japonsku uz v kine davno byl tady bude az v dubnu!!!Ale uz se ho nemuzu dockat..! ;
=D

Chtěla bych navštívit Konohu!
Chtěla bych potkat Naruta !
Chtěla bych zajít na velkou porci rámen!
Chtěla bych myslet že je to skutečnost!
Chtěla bych věřit že skutečnost není jen v realitě!
Chtěla bych rozumět japonsky!
Chtěla bych vědět kdy uhnout nepříteli!
A chtěla bych toho asi hodně xD Datttebayo!!

Obrázek uživatele suzzana17
Vložil suzzana17, Po, 2012-08-20 10:11 | Ninja už: 5252 dní, Příspěvků: 443 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

jo ja vim ale myslela som na dvd len nechapem preco som to na DVD
zabudla napisat

KAŽDÝ, KTO JE ZA HOKAGE SASUKEHO (ČI UŽ Z RECESIE, ALEBO ÚPRIMNE), NECH SI OKOPÍRUJE DO PODPISU BEZ TÝCH HVIEZDIČIEK: [img*]http://th09.deviantart.net/fs71/150/f/2013/143/f/9/new_canvas_by_annria2002-d66ca3y.jpg[*/img]

Obrázek uživatele Annomaru
Vložil Annomaru, So, 2012-08-18 07:46 | Ninja už: 5123 dní, Příspěvků: 323 | Autor je: Prostý občan

Jupííí!!!Už se těším!!!Už aby tto vyšlo aspon s anglickými titulky!

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2013/018/8/7/natsu_stamp_by_dizzy_foxi-d5rxwmi.gif
 

Obrázek uživatele MichigoDei
Vložil MichigoDei, So, 2012-08-18 01:24 | Ninja už: 5240 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Prostý občan

Podľa mňa to bude niečo iné, taká sprcha a nebude to len o tom jednom, ale konečne o niečom, čo mi pomôže, aby som si bola na jasnom a ak nerátam to, že podľa vecí, čo som už videla, sa mi tam vrátia Akatsuki, ak si dobre pamätám, bude to zrejme dosť zaujímavá vecička. Ja sa na tento film teším, ale hlavne som zvedavá, čo to na nás vybalia Smiling
A tiež sa radím k ľuďom, ktorý nekidajú na takéto veci len za to, že videli trailery a videa, či obrázky.
Ako sa vraví, nesúď knihu podľa obalu, ale podla toho, čo je dnu!

Obrázek uživatele adabo
Vložil adabo, So, 2012-08-18 01:26 | Ninja už: 6096 dní, Příspěvků: 806 | Autor je: Horší než odpad

Však taky, že soudíme, podle toho, co je uvnitř. Trailery, obrázky a vše nám ukazuje, co bude uvnitř. To nám dovoluje soudit film předběžně, i když to nebude přesné a po shlédnutí filmu můžeme pozměnit názor.

Obrázek uživatele MikroTik
Vložil MikroTik, Pá, 2012-08-17 20:57 | Ninja už: 6087 dní, Příspěvků: 34 | Autor je: Prostý občan


Našiel som toto video dufam že to pomôže Laughing out loud Ale čo som nevedel je že Naruta dabinguje Japonka Laughing out loud Laughing out loud Laughing out loud To mne dostalo Laughing out loud

Obrázek uživatele Mayako-chan
Vložil Mayako-chan, Út, 2012-09-04 19:27 | Ninja už: 6751 dní, Příspěvků: 436 | Autor je: Prostý občan

většina známých hrdinů i záporáků dabuje ženská (Edward Elric z FMA, Orochimaru, Happy z FT, Gon, Killua a Kurapika z HxH, Detective Conan atd.) Laughing out loud, není to nic zvláštního



Obrázek uživatele suzzana17
Vložil suzzana17, Pá, 2012-08-17 21:31 | Ninja už: 5252 dní, Příspěvků: 443 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

jj mantiez ked som to este nevedela

KAŽDÝ, KTO JE ZA HOKAGE SASUKEHO (ČI UŽ Z RECESIE, ALEBO ÚPRIMNE), NECH SI OKOPÍRUJE DO PODPISU BEZ TÝCH HVIEZDIČIEK: [img*]http://th09.deviantart.net/fs71/150/f/2013/143/f/9/new_canvas_by_annria2002-d66ca3y.jpg[*/img]

Obrázek uživatele Akemi-chan 明美
Vložil Akemi-chan 明美, Pá, 2012-08-17 21:14 | Ninja už: 5071 dní, Příspěvků: 109 | Autor je: Prostý občan

Já to že mluví Naruta Japonka už vim dlouho ale poprvé když jsem se to dozvěděla mě to taky dostalo...Jinak pekný video!

Chtěla bych navštívit Konohu!
Chtěla bych potkat Naruta !
Chtěla bych zajít na velkou porci rámen!
Chtěla bych myslet že je to skutečnost!
Chtěla bych věřit že skutečnost není jen v realitě!
Chtěla bych rozumět japonsky!
Chtěla bych vědět kdy uhnout nepříteli!
A chtěla bych toho asi hodně xD Datttebayo!!

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, So, 2012-08-18 01:38 | Ninja už: 5143 dní, Příspěvků: 664 | Autor je: Recepční v lázních

Jo dozvěděla jsem se to celkem brzo, asi někde u chuuninský zkoušky a docela mi spadla čelist. Laughing out loud

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele Enii Uchiha
Vložil Enii Uchiha, St, 2012-08-15 22:44 | Ninja už: 5147 dní, Příspěvků: 213 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Áno, tie charaktery postáv sú cielene zmenené, ale zase nebude to len o pároch NaruHina a SasuSaku. Bude to o možno "vysnenom" svete ( World of genjutsu), kde bude mať Naruto svojich rodičov. Je pravda, že Naruto a Sasuke už nebudú mať rodičov v ich normálnom svete, oni sa snažia budovať si sťastie v normálnom svete. Teraz budú mať možnosť porovnať, čo je pre nich lepšie v budúcnosti. Ale trochu srandovnejšie...bude to totálne odveci..prekvapenie...toto bude "no comment"...škoda, že to tu bude až za 9 mesiacov

ZÁKON RELATIVITY
- Politika sama osebe nie je svinstvo, iba jej výsledky...

Politika, pokiaľ ju nerobia ľudia nie je svinstvo, ale vznešená, ťažko pochopiteľná abstraktná veda. Aby ju pochopili aj neposlanci, treba im ju ukazovať na jednoduchých príkladoch zo života. A čo môže byť názornejšie ako svinský rypák v hŕbe hnoja...

Obrázek uživatele Zoorka
Vložil Zoorka, St, 2012-08-15 12:10 | Ninja už: 5081 dní, Příspěvků: 84 | Autor je: Prostý občan

Ja na tento film veľmi teším neočakávam od neho veľa,ale možno to bude zábavné,ako pozerám tie trailery ^^.Ostatné filmy som videla,veľmi ma nebavili furt tam bolo o bojovaní a ten rasengan... Laughing out loud.Tento možno bude príjemná zmena Eye-wink
Iba ma štve,že ho uvidíme až nabudúci rok Tak teď ti nevím...

Obrázek uživatele Brinth
Vložil Brinth, Čt, 2012-08-16 19:59 | Ninja už: 5183 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Prostý občan

Konečne nejaký normálny názor, s ktorým sa stotožňujem. Ako tu čítam tie komenty o tom, ako sa nato všetci tešia a ako to bude suport film, tak sa musím smiať Smiling

Vieš, čím väčší rasengan, tým viac 12-13 ročných fanúšikov Smiling

Obrázek uživatele RSceron
Vložil RSceron, St, 2012-08-15 10:43 | Ninja už: 5670 dní, Příspěvků: 169 | Autor je: Prostý občan

Nevíte nekdo kdy se tento film dostane do česka atd ... ? jestlize v japonsku byla premiera 28.7.2012

Obrázek uživatele Tanaris
Vložil Tanaris, Čt, 2012-08-16 13:55 | Ninja už: 6964 dní, Příspěvků: 195 | Autor je: Pěstitel rýže

4-8 měsíců. záleží na vydání dvd.Titulky jsou na konoze udělány většinou do dvou dnů.



Spices are gift from devil...looks like it was too spicy for you

Obrázek uživatele Inuki
Vložil Inuki, Ne, 2012-08-12 21:09 | Ninja už: 5064 dní, Příspěvků: 164 | Autor je: Prostý občan


už se těšíte ,Já teda jo a je na co bude to pecka


Shippuden: 44, 54, 71, 90, 162, 171, 175, 197, 206, 215, 216, 235 Smiling

Naruto OVA 2011 also has.

Obrázek uživatele Minato-son
Vložil Minato-son, Čt, 2012-08-16 19:54 | Ninja už: 5274 dní, Příspěvků: 15 | Autor je: Prostý občan

Přesně tak souhlasím taky se nemůžu dočkat Smiling

Obrázek uživatele Brinth
Vložil Brinth, St, 2012-08-15 11:59 | Ninja už: 5183 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Prostý občan

Nebude.. Dúfam, že to nie je film spravený čisto kvôli komerčnému úspechu tým, že tam dali obľúbené postavy. Zatiaľ to tak vyzerá, takže od toho moc neočakávam.

Obrázek uživatele Inuki
Vložil Inuki, St, 2012-08-15 21:37 | Ninja už: 5064 dní, Příspěvků: 164 | Autor je: Prostý občan

ale to vím ale i tak se těším bude to jen film tak co a od Kishimota !!!!!


Shippuden: 44, 54, 71, 90, 162, 171, 175, 197, 206, 215, 216, 235 Smiling

Naruto OVA 2011 also has.

Obrázek uživatele adabo
Vložil adabo, St, 2012-08-15 21:40 | Ninja už: 6096 dní, Příspěvků: 806 | Autor je: Horší než odpad

Souhlasím! I kdyby tam dali cokoliv, je to Naruto! Bude mě to bavit vždycky a vždycky taky bude Smiling Už aby to vyšlo.

Obrázek uživatele Peti Uzumaki
Vložil Peti Uzumaki, Čt, 2012-08-16 13:52 | Ninja už: 5973 dní, Příspěvků: 295 | Autor je: Prostý občan


Predtým si tvrdil niečo úplne iné...


"The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Steve Jobs

"The world changes, and all that once was strong now proves unsure." J. R. R. Tolkien

Obrázek uživatele Brinth
Vložil Brinth, Čt, 2012-08-16 19:56 | Ninja už: 5183 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Prostý občan

Nepostrehol si ten sarkastický výsmech detskému naivnému nadšeniu s filmu ? Ja som sa neubránil smiechu pri tejto nesporne podarenej narážke.

Obrázek uživatele Sakura-H
Vložil Sakura-H, So, 2012-08-11 09:52 | Ninja už: 5085 dní, Příspěvků: 72 | Autor je: Prostý občan

http://youtu.be/BtNRqiLZ_K0 - super trailer

nej webky
Sakura-sama podpis

Obrázek uživatele Mria
Vložil Mria, Pá, 2012-08-10 16:41 | Ninja už: 5251 dní, Příspěvků: 85 | Autor je: Prostý občan

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=BtNRqiLZ_K0&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=cKgW56fzhVg&feature=related

FC Nana Mizuki

prosím podporte blog mojej kamarátky!
http://chazeanime4u.blogspot.cz/

Obrázek uživatele adabo
Vložil adabo, Po, 2012-08-06 22:42 | Ninja už: 6096 dní, Příspěvků: 806 | Autor je: Horší než odpad

Po poučení v lampárně a smazání mého předchozího příspěvku dodávám hodnocení, které doufám nezakládá flamewar. Je psané se srdíčkem, nikoho neuráží a tak teď budou vypadat všechny mé příspěvky.

Až film bude ke stažení s anglickými titulky, tak dodám přesnější hodnocení, zatím jen tohle.

Po shlédnutí všech trailerů, oficiálních skinů a dalších informací musím říct, že to bude nejspíš nejhorší z filmů. Je to jen taková patlanina pro fanoušky, co chtějí vidět své oblíbené postavy s prohozenou povahou a zasmát se. Já považuji předchozí filmy mnohem lepší v tom, že se jednalo o filmy, né jen filler navazující na děj z anime.
Byla tam vždy nějaká zápletka, která byla zajímavá i přesto, že nijak neovlivňovala dosavadní děj v manze a anime.
Poslední filmy, 4 a 5, jsou jen o tom, že se tam zobrazí nejnovější techniky Naruta, které použije proti nepříteli, o kterém se tam celý film mluví. Nejprve kamarádi Naruta probojují cestu až k nepříteli a poté ho Naruto zabije speciálním rasenganem, který je dělaný snad ke každému movie.
Už to není zkrátka to, že bych si to rád stáhnul, protože bych věděl, že u filmu budu mít husí kůži, budu se smát a třeba mě něco i zamrzí. U nových filmů se obávám, aby mě to vůbec bavilo.

Tenhle nový film bude vlastně jen o tom, jak tam Hinata bude mlátit Naruta, Sasuke bude nabalovat Sakuru. Na tom si zakládá. A aby se neřeklo, přidali tam záporáka, protějšek Naruta, jelikož si myslí, že tím zacpou pusu náročným fanouškům. Takové chování vůči lidem, kterým se líbila předchozí díla, aneb filmy, je podle mě znepokojující.

Je to především pro ty zarytý fanoušky, kterým by se líbil i film, kde by jen Naruto třeba nabaloval během plnění misí Hinatu.
Podle mě by ale bylo mnohem lepší, kdyby zase začli animátoři dělat filmy, který se budou líbit oběma druhům fanoušků.

Obrázek uživatele Mizumi-chan
Vložil Mizumi-chan, St, 2012-08-15 11:43 | Ninja už: 5091 dní, Příspěvků: 277 | Autor je: Prostý občan

V čem byli lepší ty filerový? Když si to vemeš vždycky tam je jedna ženská ta začne obdivovat Naruta, Naruto ji zachrání svým nabušeným rasenganem... Potom vše dobře dopadne a vrací se do Konohy. Furt jedno a to samí, ale asi podle mě zatím nejlepší byli 4 a 5, protože se lišili od těch předešlých přijde princezna a Naruto ji zachrání... Tohle bude sice jo taková blbustka, prostě se zasmějem, ber to jako další SD v delším stylu (jenom dějem) a celý styl nebudou chibi prostě normal Naruto Smiling. Ale bude to skoro na stejný způsob převrácená Konoha...


Zastávám názor, že v Narutu musí být pár NaruSaku a SasuHina, ale na čem se shodnem všichi - TemaShika SaiIno. (má někdo proti TemaShika, SaiIno?)