Haku a Zabuza
Vložil Dia Keks, Čt, 2010-08-26 12:05 | Ninja už: 6126 dní, Příspěvků: 47

Tak tenhle obrázek se mi ani trochu nelíbí, ale i tak ho sem dám
Výsledek










Skóre: 4.4, Hlasů: 7
Tak tenhle obrázek se mi ani trochu nelíbí, ale i tak ho sem dám
Haku a Zabuza chibi, me se to líbí jen ten meč by potreboval mensi upravu
(viz rukojet)
Já myslím, že se ti to povedlo.
Slavnostně dokončená FF: [2017 - 2024, 48k slov, 22 kapitol]
NABÍDKA, KTERÁ SE NEODMÍTÁ
Příběh Sasoriho - od dob, kdy se toulal jako uprchlík pouští a hledal nové výzvy, přes doby, kdy věrně sloužil Akatsuki a hledal odpovědi, do dob, kdy mu už bylo tak nějak všechno jedno a hledal klid.
Nepříliš slavnostně načatá FF:
ZA TREST
Písečná vesnice není normální a Sasori toho je důkazem. Všechno je v ní špatně, od systému rozdělování misí přes výuku mediků po naprosté základy jejich filozofie. Ale to, že má Sasori výhrady k výchově nové generace, hned přece neznamená, že musí vyfasovat svůj vlastní tým geninů.
Když se ti nelíbí, proč ho sem dáváš? Tuhle logiku nepochopim... (když se mi něco nelíbí, tak to zmuchlám a jsem ráda, že to nikdo neviděl... a když se mi to přestane líbit po tom, co jsem to vložila, jednodušše to smažu
no nic...)
Pointa všech dní:Člověk potřebuje něco, do čeho si může kopnout.