Anime manga sraz 2. Praha sobota 27.2.2010
POZOR: cosplay nevyhovující počasí si můžete upravit tak aby byl v souladu s počasím, ale musí býti poznat co jste…a toto je sraz absolutně jakéhokoli anime
Takže ahojky všichni animáci, chci vás pozvat na druhej manga a anime cosplay sraz, tentokrát jen jednodenní. Asi všichni co si tohle čtete máte rádi anime ve všech podobách.
KDY: 27.2.2010
.............................................................................
KDE SRAZ: no jasně že na Václaváku pod ocasem jako vždycky
.............................................................................
V KOLIK: v 11:00 čeká se hodinu...xD, takže do dvanácti, kdo by přišel pozdějc páč by nestíhal tak mi napište na mobil 732 328 444….Laurie- Ishata
Ukončení je předpokládané na 18 až 19-tou hodinu…
.............................................................................
CO SEBOU:
1) Manga X Manwha- jen jestli pokud máte, jestli berete tak si pro jistotu zezadu nebo někde podepište lehce tužkou
2) Fan-art- nakreslete si doma, ale sebou si vemte papír a něco na kreslení
3) Cosplay- jak už sem napsala nahoře můžete si ho upravit do zimní podoby, pokud nemáte cp vůbec , tak mi napište a nějak se domluvíme
4) Všichni poviněěěěěěě…na papírku napsanou nějakou hlášku z jakéhokoli anime, ale musíte vědět z kterého…xD
5) 50 kč ..…na ceny
-----------------------------------------------------------------------------
PROGRAM:
1) Srazík na Václaváku….pár foteček….VYBÍRÁNÍ 50 KČ NA CENY
2) Japa-shop- tam si udělá každý nákupek dle své libosti
3) Jestli někdo trefí do grébovky tak se pude tam pokud ne, tak se pude do stromovky…hihihi
- šílené fotečky
- spol. foto
-losování skupinek a scének….xD..povinéééé (soutěž)
-soutěž o nej cosplay
-ti co budou bez cp !!!!____seznámení se svým nej anime
-Hahááá…. Hra jménem HLADOVÝ AKAMARU—až vysvětlím pravidla všichni budete vědět o co go
-hra: VĚŘÍŠ MI????
A kdo bude chtít po vysvětlení pravidel se trochu zamotat do chumlu, tak hra PROPLETENÝ KRUH
-fotečky na přání
A samozřejmě nesmí chybět koulovačka a válení ve sněhu a dál ratši psát nebudu..xD
4) Odchod do KFC naplnit si bříška a zahřát se
-soutěž o nej FAN-ART přinesenej z domu
-soutěž o první místo v kreslení hromadného FA za požití postav z Mangy atd…
-kdo bude chtít a jestli Oroxicht vezme shogi tak si můžeme zahrát
-ukončení…………………………………………
Přihlaste se ve tvaru:
1) jméno-přezdívka
2) věk
3) cosplay plus z jakého ste anime
4) kdo má FB nebo icq tak prosím pošlete
5) zda ste v nějakém cosplay týmu
Přihlášky prosím posílejte soukromou zprávou nebo na email laurieholzbach@centrum.cz děkuju....a už se na vás těším, s pozdravem ISHATA no KONO,KEJLINKA a OROXICHT
Přihlášení:
1.Elen: Rikka- final fantasy (14)
2.Ookami-sama: vlastní cp (14)
3.Rukushi: povině aspoň vlastní cp (13) AAPT
4.DeiDei: Sasuke (je můj chápete všichnni!!!!) příchod na 60%¨
5.Captain Thosirou: Hidan/Gaara- naruto shippuden (14) na 50% AAPT
6.Tatsuki: cp ještě neví (15) DN
7.Mufina: Itachi- naruto (14) AAPT
8.Nia: Yuuki- Vampire knight (15) DN
9.Karakuri: vymejšlim..xD
10.Kejlinka: nwm....rozhoduje se
11.Ichita: na 30%..dej vi vědět tda estli přídeš
12.Kakashi: Kakashi- naruto
13.Rock Lee: Rock Lee- naruto , příchod na 50%----AAPT
14.Ishata no Kono- SnJ Akatsuki, Misa (15) AAPT
15.Oroxicht: OnJ Orochimaru (15) AAPT
16.Martíí: Cornelia- Witch (13) příchod na 30% AAPT
17.Hidan: Hidan- naruto shippuden (17) příchod na 50% AAPT
18.Satsuki: Itachi- neruto (15) příchod na 50% AAPT
19.Kawatsu-chan: vlastní CP (15) příchod na 50% AAPT
20.Ookami: Orihime- bleach (17)
21.Sakura Uzumaki: Misa- death note (14)
22.Ashrai: Elizabeth z Kuroshitsuji (16)
23.Markétka-okurka: bez cp (16)
24.Uchiha Ryu: Sasuke- naruto
25.Tarhenia...a víc vám neřeknůůůůůůů
26.Trinule: bez cp (13)
27.Byvoj Milan Bold: vlastní cp (26)
a už mě to nebaví psát..gomen
nu ještě jedna super osůbka, náš best fotograf Patrik

a co takhle misa amane z death note????....
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
za tu jsem byla na prvním cosplay srazu ale mam moc krátké vlasy...
http://anime-prague-team.webnode.cz/ AAPT
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
ja pojdem do prahy samozrejme
jestli že se za náme přídeš podívat tak mi plsík pošli přihlášku arigatou...
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
škoda že bydlíš tak daleko...ale někdy musíš přijet
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
ehm
no nekdy
pockat... ty me odnekud znas nebo to je jen nahoda ze si mi napsala?? 
náhoda...
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
Kolik je nás vůbec přihlášených?
http://anime-prague-team.webnode.cz/ AAPT
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
počky tak hodku doplnim i prográmek...
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
trefím do grébovky...z dejvický na mírák a pak 22 na Jana Masaryka a pak sejít kopec a jsme v grébovce
Proč má orochimaru červený vlasy ??? Protože já jako orochimaru mám červený vlasy xD Oroxicht
Hele a nedá se jet metrem na vyšehrad anák to sejít dolu???? Jo a vezmeš shogi???
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
z vyšehradu fakt nedá....mno jo možná jo
Proč má orochimaru červený vlasy ??? Protože já jako orochimaru mám červený vlasy xD Oroxicht
Nyankoo ^0^ tak snad to vyjde >.>''
Jeduu a Pomůžu ti... =) =)
Proč má orochimaru červený vlasy ??? Protože já jako orochimaru mám červený vlasy xD Oroxicht
oki, oki, oki píšu si tě a dyštak mi napiš ještě soukromkou nějake návrh do programu
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
ok....soukromý nepíšu přihlaš se na icq
Proč má orochimaru červený vlasy ??? Protože já jako orochimaru mám červený vlasy xD Oroxicht
Už se tam moc a moc těším hrozně moc.xD
,,Život neeistuje bez smrti a smrt neexistuje bez života."
,,Světlo bez tmy, to je jako tma beze světla."
JOO XDD snad přídu takže se mnou počítej

ty deš mufíí??O.O mwahahaha

jj de, a jestli chceš tak poď takýýýýý
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
jeej
snad jo ted jěště zbýva překecat maminu xDD
a určo mě tam uvidíte 
tak mi dyštak pošli plsík přihlášku soukromkou.. arigatou
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
jj, počítám s tebou a už se na tebe těším....
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
Ahoj
Stačí ti tohle vypracování, anko??????????? (ironicky s výsměchem!!!!!!!)
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
lidííí...prosííím hlasteeee se
http://aapt.blog.cz/
http://www.cosplayshop.cz/
Vedu cosplay tým v Praze takže jestli má někdo zájem se přidat tak mi
napište soukromkou...
http://147.32.8.168/?q=node/77079 náš fan-klub, prosím přidejte se a podpořte nás- All Anime Prague Team (AAPT)
jéééééé do prahy je to ode mě daleko zeptám se ostatních ...