manga_preview
Boruto TBV 32

Diskuze o Naruto shippuuden fillerech

Diskuze o Naruto shippuuden fillerech

Takže, rozhodl jsem se toto téma trochu předělat a udělat o kompletně všech fillerech, které jste v Naruto shippuuden viděli. Je to diskuze, takže se nebojte říct svůj názor, říct, co se vám na kterém filleru nelíbilo apod.
Většina z vás si asi myslí, že fillerové díly jsou díly naprosto vytržené z kontextu, ale jistě je na nich i něco pozitivního Eye-wink Tak ukažte zde svůj názor.

Filler o Sorovi

Filler o 3ocasém

Filler o 6ocasém

by Die:
Jaká je vaše nejoblíbenější fillerová postava?
No, podle mně to je těžká otázka, když uvážime, že většina fillery ráda nemá, jen je nějak přetrpí.
Ale... když už. Doopravdy by mě zajímal váš názor. Já, kdybych jsi už někoho doopravdy vybrat musela, volila bych Guren. Co vy?

Edit Cal: Edit Cal: Spojeny dva překrývající se topicy (Diskuze o Naruto shippuuden fillerech a Vaše nejoblíbenější fillerová postava).


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Mack
Vložil Mack, St, 2010-03-17 23:06 | Ninja už: 6584 dní, Příspěvků: 37 | Autor je: Prostý občan

smrt Jirayi už byla, ne? Teď tam bude, jak to řeknou Narutovi.

Obrázek uživatele Michiko-chan
Vložil Michiko-chan, St, 2010-03-17 23:47 | Ninja už: 6443 dní, Příspěvků: 220 | Autor je: Pěstitel rýže

No jo, ale stejně tam bude ještě plavat... A- teď nevim, jestli se nemám rozesmát...


Obrázek uživatele Rys28
Vložil Rys28, St, 2010-03-17 23:07 | Ninja už: 6472 dní, Příspěvků: 264 | Autor je: Utírač Udonova nosu

ale este to nikto nevie

Obrázek uživatele Horalka
Vložil Horalka, Ne, 2010-03-14 20:57 | Ninja už: 6038 dní, Příspěvků: 137 | Autor je: Prostý občan

no neviem,videla som prvý diel ale vôbec ma to nebavilo x) takže radšej počkám kým ten filler skončí...

Obrázek uživatele Rys28
Vložil Rys28, Ne, 2010-03-14 21:31 | Ninja už: 6472 dní, Příspěvků: 264 | Autor je: Utírač Udonova nosu

ten filler uz skoncil buduci diel uz ide podla mangy

Obrázek uživatele sennin naruto
Vložil sennin naruto, Ne, 2010-03-14 16:02 | Ninja už: 5968 dní, Příspěvků: 58 | Autor je: Utírač Udonova nosu

kdyz uz utakatu zabily akatsuki tak mel ho dat kisame a ne pein se stim nesral ale kisame je vodni typ takze by to bylo zabavne a jeste od kisameho pronikavy smich by bodlo taky souboj:D

Obrázek uživatele ecelor
Vložil ecelor, Ne, 2010-03-14 02:08 | Ninja už: 6733 dní, Příspěvků: 751 | Autor je: Prostý občan

U mňa osobne to bol najlepší filler v Narutovi. S fillermi o Sorovi alebo Yuukimarovi sa to vôbec nedá porovnať. Na každý jeden diel som sa neskutočne tešil a ten koniec, kde Hotaru čaká na Utakatu ma dostal. A súhlasím s Jurajkom, že je dobré, že tam nedávali súboj s Peinom. Schopnosti všetkých jeho tiel sa majú ukázať až pri útoku na Konohu, teraz by to bolo zbytočné.

Celkovo mi to prišlo pomerne svižné. Filler s Yuukimarom bol nehorázne naťahovaný.

A pre tbc99: som rád, že si tento topic založil. Dosť pomohol moderátorom prehadzovať niekam spoilerovacie komenty priamo v topicu s novým dielom a plus k tomu mali ľudia možnosť a priestor podiskutovať si o fillery. Aj keď ja by som ho nemazal, hoci už filler skončil...

Obrázek uživatele tbc99
Vložil tbc99, Po, 2010-03-15 19:20 | Ninja už: 6286 dní, Příspěvků: 84 | Autor je: Prostý občan

Tak uvažuju že ho nechám a udělám z toho téma čistě o fillerech v shippudenu Laughing out loud Čili jestli příjde nějáký další filler tato diskuzní síň bude připravena + Doplním i informace o předchozích fillerech.

Obrázek uživatele Berci_Sennin
Vložil Berci_Sennin, Po, 2010-03-15 19:37 | Ninja už: 6350 dní, Příspěvků: 757 | Autor je: Recepční v lázních

Arigatou!!Smiling

...

Obrázek uživatele sennin naruto
Vložil sennin naruto, Ne, 2010-03-14 17:46 | Ninja už: 5968 dní, Příspěvků: 58 | Autor je: Utírač Udonova nosu

par schopnosti uz ukazal proti jiraiyovi a presne i ty strely

Obrázek uživatele biges
Vložil biges, Ne, 2010-03-14 02:12 | Ninja už: 6741 dní, Příspěvků: 294 | Autor je: Prostý občan

pokud myslis nej filler v shipuudenu, souhlasim:)
co se tyce mazani, take souhlasim:)

Diskutovat s id**tem nemá smysl, stáhne vás na svoji úroveň a přemůže zkušenostmi.

Obrázek uživatele hehe100596
Vložil hehe100596, So, 2010-03-13 23:30 | Ninja už: 6513 dní, Příspěvků: 248 | Autor je: Prostý občan

viete co? stazujete sa na to, ze nebol suboj Utakata vs Pein, ale vezmime si, co by z toho bolo
1) uplne dalsia zbytocna cast, ktorej koniec by sme aj tak poznali
2) pein by predviedol iba to, co v boji proti jiraiyovi, cize by to bolo zasa o tom istom, bolo by to strasne nudne
3) pokazilo by to ten "smutny koniec" toho fileru, urobilo to na mna celkom dojem, ze to prave takto skoncilo, pretoze som si prave myslel, ze zasa bude dajaky trapny fight, kde ho zoberu a hotaru zacne revat a podobne, ale verte, ze takto to skoncilo najlepsie, ako mohlo Smiling

/人 ‿‿ 人\

Obrázek uživatele Keitaro T.
Vložil Keitaro T., Ne, 2010-03-14 00:04 | Ninja už: 6612 dní, Příspěvků: 217 | Autor je: Pěstitel rýže

mě teda moc smutnej nepřišel, ikdyž to tak asi mělo vypadat:D

We don't know what kind of people we truly are until the moment before our deaths. As death comes to embrace you, you will realize what you are. Uchiha Itachi

Obrázek uživatele RenGoku
Vložil RenGoku, So, 2010-03-13 23:07 | Ninja už: 6443 dní, Příspěvků: 191 | Autor je: Prostý občan

aletak poidla mna totobol Kishiho vymsel tato cela fraska s failerom ...
lebo vsetkych chvostovych dali norlne do deja... no a a tomal nastarosti kishi ... a tka cel zdrzat dej,aj stymto utakatom ...takze sa nemozte cufaovat zetoho bolo malo... kishi to cle ukonci ... on to ma secko premylsene ..lisiak jeden

Obrázek uživatele RenGoku
Vložil RenGoku, So, 2010-03-13 22:57 | Ninja už: 6443 dní, Příspěvků: 191 | Autor je: Prostý občan

Tbc je asi nasraty ze mu nevyslo tych 13 epizod Laughing out loud ...

Obrázek uživatele tbc99
Vložil tbc99, So, 2010-03-13 22:55 | Ninja už: 6286 dní, Příspěvků: 84 | Autor je: Prostý občan


Upozorňuji že v Neděli večer se tato diskuze maže.

Obrázek uživatele ogorovni1
Vložil ogorovni1, So, 2010-03-13 22:22 | Ninja už: 6423 dní, Příspěvků: 27 | Autor je: Prostý občan

Pozor spoiler!!!
ty jo... tak tohle bylo celkem smutne... možna by ale mohli utakatu oživit pote co pein oživi všechny lidi co zabil z konohy..

Omluvam se a to že jsem to nedal do spoileru ale nwm jak a v radach pro psani jsem to nenašel tak jsem to aspon stučnil..ale mohli by jste me to prosim nekdo naučit??

Obrázek uživatele jeremi
Vložil jeremi, So, 2010-03-13 22:43 | Ninja už: 6165 dní, Příspěvků: 711 | Autor je: Prostý občan

od toho je tam to tlačítko SP a s jeho pomocí (nebo se s tím člověk může vypisovat) napíšeš tohle:
[spoiler]spoilerový text[/spoiler]

a v reálu to pak vypadá takhle:

we all make mistakes, let's move on

když máš deštník v prd*li, neotvírej ho
dva kuchaři, jeden host
nikdo neměl dost

Naruto timeline - časová osa událostí v Narutovi (snad se to někomu bude hodit Eye-wink)

Obrázek uživatele Laudatur
Vložil Laudatur, So, 2010-03-13 22:01 | Ninja už: 6098 dní, Příspěvků: 66 | Autor je: Prostý občan

Hmm to rovno tento filler ani nemuseli davat ... pretozel len ma to nasralo Sticking out tongue . Ale na druhu stranu vieme uz vsetko o jinchuriki Prvy dvaja chyteny boli 7 a 5 ocasy potom gaara, 2 ocasa,3 ocasy biju,4 ocasy, a potom utakata

Obrázek uživatele yondaime123
Vložil yondaime123, So, 2010-03-13 23:49 | Ninja už: 6389 dní, Příspěvků: 37 | Autor je: Pěstitel rýže

podle obrazku pod tvim textem je poznat že hraješ WOW pro zajimavost ja taky xD undead 4ever a jinak ten filler me taky jenom n****l xD

Obrázek uživatele jeremi
Vložil jeremi, So, 2010-03-13 22:56 | Ninja už: 6165 dní, Příspěvků: 711 | Autor je: Prostý občan

to pořadí jsi sestavil na základě filleru, ale v manze už po zapečetění 4ocasého nikoho nechytli

we all make mistakes, let's move on

když máš deštník v prd*li, neotvírej ho
dva kuchaři, jeden host
nikdo neměl dost

Naruto timeline - časová osa událostí v Narutovi (snad se to někomu bude hodit Eye-wink)

Obrázek uživatele Uzumikey
Vložil Uzumikey, So, 2010-03-13 23:26 | Ninja už: 6466 dní, Příspěvků: 100 | Autor je: Prostý občan

To nevadi veď takto ho aspoň môže rokubiho lepšie zaradiť

Obrázek uživatele Uzumikey
Vložil Uzumikey, So, 2010-03-13 23:27 | Ninja už: 6466 dní, Příspěvků: 100 | Autor je: Prostý občan

Prepáčte za spam.

Obrázek uživatele HonZeek-Sama™
Vložil HonZeek-Sama™, So, 2010-03-13 13:52 | Ninja už: 6383 dní, Příspěvků: 148 | Autor je: Prostý občan

v době kdy Pein říká "Půjdeš se mnou Rokubi" tak jak zvedá ty prsty, odhaluje na předloktí nějakou malou skvrnu, takový divný.. Laughing out loud

Obrázek uživatele Hachi707
Vložil Hachi707, So, 2010-03-13 11:41 | Ninja už: 6268 dní, Příspěvků: 284 | Autor je: Prostý občan

ahoj nevíte někdo prosím jak se jmenuje písnička v díle 151 co si

Obrázek uživatele Eratashi
Vložil Eratashi, Po, 2010-03-15 13:52 | Ninja už: 5982 dní, Příspěvků: 388 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Mě se taky moooc líbí, je to opravdu theme Guren ;o)

Snažím se v teoriích vyhnout spoilerům...

Obrázek uživatele sennin naruto
Vložil sennin naruto, So, 2010-03-13 14:33 | Ninja už: 5968 dní, Příspěvků: 58 | Autor je: Utírač Udonova nosu

no jmenuje se to guren theme

http://www.youtube.com/watch?v=736gyFzruWg

Obrázek uživatele HonZeek-Sama™
Vložil HonZeek-Sama™, So, 2010-03-13 15:39 | Ninja už: 6383 dní, Příspěvků: 148 | Autor je: Prostý občan

http://www.youtube.com/watch?v=yLhZlCpXimI&feature=related tohle je tomu celkem podobné akorát v jiném stylu..

Obrázek uživatele Janus
Vložil Janus, So, 2010-03-13 11:36 | Ninja už: 6362 dní, Příspěvků: 35 | Autor je: Prostý občan

Tak tenhle díl mě fakt dostal. Ten konec byl brutální, všechno je zachráněno a všichni štastní a zničeho nic Pein. Fakt suprově provázaný. až mě z toho zamrazilo.
Ale je mi Utakaty a Hotaro líto, ta holka nemá vůbec lehký život, byli to sympaťáci. A je pravda, že je teď Naruto (seriál) smutnější než býval a v příštim dílu to bude ještě horší.

Obrázek uživatele Devillka
Vložil Devillka, Po, 2010-03-15 12:57 | Ninja už: 6461 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Prostý občan

neřekla bych že je smutnější než kdy dřív...byl smutný už od začátku...odchod sasukeho, smrt třetího, smrt gaary (pak byl obživen, ale bez bijuu), smrt asumy, díl o kakashim, smrt jirayi, itachiho smrt...a to sem vynechala fillerové postavy...