Diskuze o Naruto shippuuden fillerech
Diskuze o Naruto shippuuden fillerech
Takže, rozhodl jsem se toto téma trochu předělat a udělat o kompletně všech fillerech, které jste v Naruto shippuuden viděli. Je to diskuze, takže se nebojte říct svůj názor, říct, co se vám na kterém filleru nelíbilo apod.
Většina z vás si asi myslí, že fillerové díly jsou díly naprosto vytržené z kontextu, ale jistě je na nich i něco pozitivního
Tak ukažte zde svůj názor.
Filler o Sorovi
Filler o 3ocasém
Filler o 6ocasém
by Die:
Jaká je vaše nejoblíbenější fillerová postava?
No, podle mně to je těžká otázka, když uvážime, že většina fillery ráda nemá, jen je nějak přetrpí.
Ale... když už. Doopravdy by mě zajímal váš názor. Já, kdybych jsi už někoho doopravdy vybrat musela, volila bych Guren. Co vy?
Edit Cal: Edit Cal: Spojeny dva překrývající se topicy (Diskuze o Naruto shippuuden fillerech a Vaše nejoblíbenější fillerová postava).

smrt Jirayi už byla, ne? Teď tam bude, jak to řeknou Narutovi.
No jo, ale stejně tam bude ještě plavat... A- teď nevim, jestli se nemám rozesmát...
ale este to nikto nevie
no neviem,videla som prvý diel ale vôbec ma to nebavilo x) takže radšej počkám kým ten filler skončí...
ten filler uz skoncil buduci diel uz ide podla mangy
kdyz uz utakatu zabily akatsuki tak mel ho dat kisame a ne pein se stim nesral ale kisame je vodni typ takze by to bylo zabavne a jeste od kisameho pronikavy smich by bodlo taky souboj:D
U mňa osobne to bol najlepší filler v Narutovi. S fillermi o Sorovi alebo Yuukimarovi sa to vôbec nedá porovnať. Na každý jeden diel som sa neskutočne tešil a ten koniec, kde Hotaru čaká na Utakatu ma dostal. A súhlasím s Jurajkom, že je dobré, že tam nedávali súboj s Peinom. Schopnosti všetkých jeho tiel sa majú ukázať až pri útoku na Konohu, teraz by to bolo zbytočné.
Celkovo mi to prišlo pomerne svižné. Filler s Yuukimarom bol nehorázne naťahovaný.
A pre tbc99: som rád, že si tento topic založil. Dosť pomohol moderátorom prehadzovať niekam spoilerovacie komenty priamo v topicu s novým dielom a plus k tomu mali ľudia možnosť a priestor podiskutovať si o fillery. Aj keď ja by som ho nemazal, hoci už filler skončil...
Tak uvažuju že ho nechám a udělám z toho téma čistě o fillerech v shippudenu
Čili jestli příjde nějáký další filler tato diskuzní síň bude připravena + Doplním i informace o předchozích fillerech.
Arigatou!!
...
par schopnosti uz ukazal proti jiraiyovi a presne i ty strely
pokud myslis nej filler v shipuudenu, souhlasim:)
co se tyce mazani, take souhlasim:)
Diskutovat s id**tem nemá smysl, stáhne vás na svoji úroveň a přemůže zkušenostmi.
viete co? stazujete sa na to, ze nebol suboj Utakata vs Pein, ale vezmime si, co by z toho bolo
1) uplne dalsia zbytocna cast, ktorej koniec by sme aj tak poznali
2) pein by predviedol iba to, co v boji proti jiraiyovi, cize by to bolo zasa o tom istom, bolo by to strasne nudne
3) pokazilo by to ten "smutny koniec" toho fileru, urobilo to na mna celkom dojem, ze to prave takto skoncilo, pretoze som si prave myslel, ze zasa bude dajaky trapny fight, kde ho zoberu a hotaru zacne revat a podobne, ale verte, ze takto to skoncilo najlepsie, ako mohlo
mě teda moc smutnej nepřišel, ikdyž to tak asi mělo vypadat:D
We don't know what kind of people we truly are until the moment before our deaths. As death comes to embrace you, you will realize what you are. Uchiha Itachi
aletak poidla mna totobol Kishiho vymsel tato cela fraska s failerom ...
lebo vsetkych chvostovych dali norlne do deja... no a a tomal nastarosti kishi ... a tka cel zdrzat dej,aj stymto utakatom ...takze sa nemozte cufaovat zetoho bolo malo... kishi to cle ukonci ... on to ma secko premylsene ..lisiak jeden
Tbc je asi nasraty ze mu nevyslo tych 13 epizod
...
Upozorňuji že v Neděli večer se tato diskuze maže.
Pozor spoiler!!!
ty jo... tak tohle bylo celkem smutne... možna by ale mohli utakatu oživit pote co pein oživi všechny lidi co zabil z konohy..
Omluvam se a to že jsem to nedal do spoileru ale nwm jak a v radach pro psani jsem to nenašel tak jsem to aspon stučnil..ale mohli by jste me to prosim nekdo naučit??
od toho je tam to tlačítko SP a s jeho pomocí (nebo se s tím člověk může vypisovat) napíšeš tohle:
[spoiler]spoilerový text[/spoiler]
a v reálu to pak vypadá takhle:
we all make mistakes, let's move on
nikdo neměl dost
Hmm to rovno tento filler ani nemuseli davat ... pretozel len ma to nasralo
. Ale na druhu stranu vieme uz vsetko o jinchuriki Prvy dvaja chyteny boli 7 a 5 ocasy potom gaara, 2 ocasa,3 ocasy biju,4 ocasy, a potom utakata
podle obrazku pod tvim textem je poznat že hraješ WOW pro zajimavost ja taky xD undead 4ever a jinak ten filler me taky jenom n****l xD
to pořadí jsi sestavil na základě filleru, ale v manze už po zapečetění 4ocasého nikoho nechytli
we all make mistakes, let's move on
nikdo neměl dost
To nevadi veď takto ho aspoň môže rokubiho lepšie zaradiť
Prepáčte za spam.
v době kdy Pein říká "Půjdeš se mnou Rokubi" tak jak zvedá ty prsty, odhaluje na předloktí nějakou malou skvrnu, takový divný..
ahoj nevíte někdo prosím jak se jmenuje písnička v díle 151 co si
Mě se taky moooc líbí, je to opravdu theme Guren ;o)
Snažím se v teoriích vyhnout spoilerům...
1. Nakonci bude chakra bijuu-s největším počtem ocasů vrácena do dimenze, odkud jí Rikudou sennin sebral. Naruta budou všichni uznávat jako Hokageho a budou žít šťastně po dobu míru až do smrti, než přijde k moci další baka a vyhlásí válku.
2. Sasuke slíbil Itachimu, že Madaru zabije. Věřím, že to dodrží.
3. Hidana nikdo nevyhrabe.
4. V té skryté místnosti, kde Uchihové uchovávali desku, kterou lze přečíst pouze sharinganem, MS a rinneganem se podle mého názoru psalo, že sharingan sloužil k přivádění chakry z jiné dimenze do naší, kde se tady zhmotnila do podoby bijuu. Rinnegan měl schopnost jí zde udržet a sharingan ovládat. (Nagato při boji s Narutem nikterak nevyužil svůj rinnegan k ovládnutí, ale pouze k chycení. Na to, že to byl vlastník rinneganu, mi to přijde divné. Madara jistě takové zábrany mít nebude, když už kdysi v pohodě ovládal Mizukageho.)
5. Kabuto přežije až do konce děje.
6. Je na řadě, aby zemřela kladná postava. V žádném případě to nebude nikdo z těch, co už byli mrtví a znovu je oživili.
7. Madara má tělo Shisui, nebo aspoň jeho sharingan.
8. Černý Zetsu je nesmrtelný.
9. Madara byl po boji s Prvním Hokagem "oživen" Zetsem.
10. Nakonec Naruto skončí se Sakurou.
no jmenuje se to guren theme
http://www.youtube.com/watch?v=736gyFzruWg
http://www.youtube.com/watch?v=yLhZlCpXimI&feature=related tohle je tomu celkem podobné akorát v jiném stylu..
Tak tenhle díl mě fakt dostal. Ten konec byl brutální, všechno je zachráněno a všichni štastní a zničeho nic Pein. Fakt suprově provázaný. až mě z toho zamrazilo.
Ale je mi Utakaty a Hotaro líto, ta holka nemá vůbec lehký život, byli to sympaťáci. A je pravda, že je teď Naruto (seriál) smutnější než býval a v příštim dílu to bude ještě horší.
neřekla bych že je smutnější než kdy dřív...byl smutný už od začátku...odchod sasukeho, smrt třetího, smrt gaary (pak byl obživen, ale bez bijuu), smrt asumy, díl o kakashim, smrt jirayi, itachiho smrt...a to sem vynechala fillerové postavy...