Listopadový venkovní cosplay sraz 28.11.
Drazí Otaku-blázni

Táákže....Já(Miyuki),Luke a Tess bychom vás chtěly pozvat na náš cosplay sraz...venku...proč???Protože po druhým kawaiiovým srazu v tělocvičně,kde se hluk rozléhal,nechceme nic riskovat^^.
Sraz tedy bude v sobotu 28.11 na Václavském náměstí pod koněm v 11:00 a bude se čekat jako vždy půl hodiny.
ORGANIZÁTOŘI:
Luke
Miyuki
Tess-chan
..pokud by jste nám chtěl dělat někdo výpomoc,napište,a my to zvážíme..^^
Co s sebou:
Tužku a blok
50 kč
+Jídlo,pití,foŤák(kameru) a peníze dle potřeby.
Program
Až se sejdem na Václaváku tak pojedeme na Dejvickou.Tam se stavíme v Japashopu,kde taky nafotíme společnou fotku.Nakoupíme tam ceny a vy si nakoupíte,jestli něco chcete.Po Japa se půjde do Stromovky,kde se budou konat soutěže a hry.Až budeme končit a půjdeme zpět,stavíme se v KFC..^^
Souzěže:
Společné foto(Povinné)
Foto po skupinkách(Nepovinné)
Cosplay soutěž
Hádej kdo jsem(neptejte se,uvidíte)
Soutěž o scénku
Soutěž o taneček(prosím,nacvičte si nějakej)Btw:neni povinnej
Soutěž o nejlepší a nejvtipnější FA BTW:taky neni povinná
PŘIHLÁŠKY
Jméno/přezdívka:
Věk:
Cosplay(+ z jakého anime)
+fotografové,hlašte se taky!!!Potřebujeme Vás!
Posílejte mi(Miyuki)je na konohu nebo na facebook(Svenja Klein Lüver).
Přihlášení:21
Orgové:3
Fotografové:7

mno, vis co, zitra te uvidim a reknu ti jestli jo nebo ne

Ok, a nezlob se ^^ sem ráda že deš na sraz ^^
no jasne protoze je ti neci mensi, tak to vypada vetsi... to ale vazne dava smysl >.<...
No dává, bo sestra by jí měla asi zhruba do půle stehen, já jí nemám ani pod zadek
tak vypadá objemnější...Tak sorry
Přijdu jako návštěva ^^ bez cosplaye...
jop Maky těším se na tebe sice tě jenom pozdravim a dál nic ale to je jedno xDDD a párkrát si tě vyfotim xDDDD
anko jak muzes ty vypadat jak vypaseny prase?!?
Jednoduše... nohy fajn, zadek fajn, a pak velkýý sud
a pak zase fajn
No já nwm možná to bude tím že ta vesta je mi menší
no ale vážně T.T
Kso vypadám v tom cosplay jako yvpasený prase
ahojky ja len blbu otazku kde budete o cca 14 00 ? aby sme vas mohli najst ? kedze ideme len na skok tak dojdem nie za konan ale za ehm no ved uvidite
tesim 
No....ve Stromovce...
aaaa konan de..
..xDD to je fajne!! 
Už se moooooooooc těšiiiiiiiim ale boji se že zmrznu!
hele lii, bude vadit kdyz teda prijdu bez cosplaye???
ja ho totiz nemam hotovy a ted se mi dodelavat moc nece 
nn nevadi....
wwaaaaaaaaaaaaaa už zítra já se tak na vás tešim ^^
Asi si trochu zaspamuju. Joo už zítra x3. Mwahahahha >:D Mě si budete pamatovat, navždy >:D mwhahahahahha. :3
YAAhooo..už jen zítřek xDDDD..těšším se x33
Ludia.. ja sa asi prihlasila.. ako fotografka... tha ak nedoslo, tak plsky takto.. sorrac ze sa tak nema viem.. alee... ja uz pisala sa mi zda a nejak som este stale neni napisana.. thnx
tk ta Orihime mi moc nevýjde TT_____TT sukni mi máma zabavila protože v pátek mi končej antibiotika tak abych nenastydla (má pravdu vím) tkže si tajně budu brát jinou... to se mi povede... ae tak snažím se aby to vyšlo... ^^ (njn ae máti je máti....) tk mě prosím nevržděte že sem zkazila Orihime... -.-" protože moje uzdravení mě bolí už i bez pomoci jiných
(dneska mi tahaly stehy takže super x33) ale tak nevzdám to a přijdu mwuhahahaha >:D
jop už se na tebe těšim a ta Orihime to chápu že tvoje matka vyvádí takže i kdyby se to ostatním nelíbilo mě se všechno bude líbit ^^
jaaaj zlatíčka ten příchod se mi začína horšit TT_TT nwm jak to dopade mam menší chřipku ale snad dorazim..chjo..>.<
Oroslizííí, musíš přijííít XD Ať si to mezi sebou vyřídímee XD
NO SI PIŠ ŽE VYŘÍDÍME xDDD!!!!možná přídu trochu chromej TT.TT..ale furt budu schopnej mořit svýma kecama!!!xDDDD
mohla bych přijít i bez cosplaye ?
Úkol: dali jsme si přísahu že budeme hrdě bojovat proti spoilování na konoze, "to jest náš úděl"
Jj..urcite
[URL="http://www.theotaku.com/quizzes/view/1769/what_akatsuki_member_are_you%3F"]
[/URL]
92% teenagerů poslouchá hiphop. Pokud patříš mezi zbývajících 8%, přidej si tohle do podpisu.
Jsem Deidofilka,sasofilka a Itafilka...muhehehe...xDDD
Ahoj hele pls skrnete si me... Onemocnela jsme a nevidim sanci na to abych mohla prijit TT.TT
^^ jsem totalni amater v FA a FF ale presto sem neco soupnu
)
) prijdte se mrknout sem - jsme jeden z orgů - http://147.32.8.168/?q=node/71142
http://147.32.8.168/?q=node/72636#comment-871310 - NaruHina
Hlásila jsem se soukromě Miyuki jako fotograf, ale když to vyjde, tka bude i cosplay Ino. Takže se na Styronku těšte (věk 21)
Tak cosplay nebude, nejsem v náladě, kdy bych ho mohla použít a navíc mě doma kontrolujou věci. Takže vám tam budu s radostí fotit.
http://147.32.8.168/?q=node/31633 - mé království zde na Konoze
www.leonyda.mysteria.cz - hlavní web
styron.mysteria.cz - druhý web, v rekonstrukci
http://www.leonyda.mysteria.cz/zvireci-patroni-povidek.html - Můj zvěřinec!
http://www.leonyda.mysteria.cz/krmicsky-list.html - Uživatelé Valenthu! Hledáte potvůrky, na kterých byste si mohli snadno nahnat velké peníze a nechce se vám složitě hledat? Zajděte sem a určitě nebudete litovat. PS: Hodně mi tím pomůžete
*přemejšlí* docela bych jela kvůli Raynemu *-* aww Hime-chán :3
uvidim no xD je to tak na 50% do pátku dám vědět jestli jo nebo ne -.-"
→TOP anime →NANA
to teď u mě vlááádne
Bazinga!
Váhám jestli mám jít... <: ( ................
Minato~ :3
Všechny moje konožský FanArty ^^ (hromada novejch x3)
http://147.32.8.168/?q=user/3760/fanart
Moje DA a FB fanpage!
http://easei.deviantart.com/
http://https://www.facebook.com/EaseiDramaticnekoCosplayArtwork
FILIE! XD
Narutofil
////
- YaoiFan - NaruSasu/SasuNaru/KyuuNaruSASUuke - NaruSasuNaruNaruNaruNaruFAN XD - AquarelFan - FAfan - ItachiFan *w* - "L"Fan - Matt´s 3minutes of life in DN - Kaoru&Hikaru Fan - Tamaki´s Mushroom room Fan XD - VOCALOIDFAN - AKAITO!!!
_
- YowaneHakuFAN - ShionFamillyFAN - VY2 YUUMA fan! ~ - TEGAMI BACHI 4 EVER!!! 

- Zazieee!!! ^w^ om nom nom - - Min- PSGfan - Inu x Boku no SS fan - DRAMAtial Murder and Aoba fan!!!
~~ - Deadman Wonderland fan ... and more xD

I´m a big GUROTARD, so don´t judge meh... plz.
S4 LEAGUE!
(~^o^)~ Hůůů 5 let na Konoze xD
Admini, nebijte mě, pořád ten podpis zkracuju >A< .... ale NaruSasu se nikdy nevzdám! xD