manga_preview
Boruto TBV 32

Listopadový venkovní cosplay sraz 28.11.

Drazí Otaku-blázni

Táákže....Já(Miyuki),Luke a Tess bychom vás chtěly pozvat na náš cosplay sraz...venku...proč???Protože po druhým kawaiiovým srazu v tělocvičně,kde se hluk rozléhal,nechceme nic riskovat^^.
Sraz tedy bude v sobotu 28.11 na Václavském náměstí pod koněm v 11:00 a bude se čekat jako vždy půl hodiny.

ORGANIZÁTOŘI:
Luke
Miyuki
Tess-chan
..pokud by jste nám chtěl dělat někdo výpomoc,napište,a my to zvážíme..^^

Co s sebou:
Tužku a blok
50 kč
+Jídlo,pití,foŤák(kameru) a peníze dle potřeby.

Program
Až se sejdem na Václaváku tak pojedeme na Dejvickou.Tam se stavíme v Japashopu,kde taky nafotíme společnou fotku.Nakoupíme tam ceny a vy si nakoupíte,jestli něco chcete.Po Japa se půjde do Stromovky,kde se budou konat soutěže a hry.Až budeme končit a půjdeme zpět,stavíme se v KFC..^^
Souzěže:
Společné foto(Povinné)
Foto po skupinkách(Nepovinné)
Cosplay soutěž
Hádej kdo jsem(neptejte se,uvidíte)
Soutěž o scénku
Soutěž o taneček(prosím,nacvičte si nějakej)Btw:neni povinnej
Soutěž o nejlepší a nejvtipnější FA BTW:taky neni povinná

PŘIHLÁŠKY
Jméno/přezdívka:
Věk:
Cosplay(+ z jakého anime)

+fotografové,hlašte se taky!!!Potřebujeme Vás!Laughing out loud
Posílejte mi(Miyuki)je na konohu nebo na facebook(Svenja Klein Lüver).

Přihlášení:21

Orgové:3

Fotografové:7

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele shery
Vložil shery, Pá, 2009-11-27 20:59 | Ninja už: 6529 dní, Příspěvků: 138 | Autor je: Prostý občan

mno, vis co, zitra te uvidim a reknu ti jestli jo nebo ne SmilingSmiling

Obrázek uživatele zajcev.Anko
Vložil zajcev.Anko, Pá, 2009-11-27 21:02 | Ninja už: 6513 dní, Příspěvků: 296 | Autor je: Prostý občan

Ok, a nezlob se ^^ sem ráda že deš na sraz ^^

Obrázek uživatele shery
Vložil shery, Pá, 2009-11-27 20:40 | Ninja už: 6529 dní, Příspěvků: 138 | Autor je: Prostý občan

no jasne protoze je ti neci mensi, tak to vypada vetsi... to ale vazne dava smysl >.<...

Obrázek uživatele zajcev.Anko
Vložil zajcev.Anko, Pá, 2009-11-27 20:50 | Ninja už: 6513 dní, Příspěvků: 296 | Autor je: Prostý občan

No dává, bo sestra by jí měla asi zhruba do půle stehen, já jí nemám ani pod zadek Laughing out loud tak vypadá objemnější...Tak sorry

Obrázek uživatele zrůda Sasu-maky
Vložil zrůda Sasu-maky, Pá, 2009-11-27 20:18 | Ninja už: 6615 dní, Příspěvků: 583 | Autor je: Prostý občan

Přijdu jako návštěva ^^ bez cosplaye...

Moje ZÁVISLOST *-*

Reita.gif Pictures, Images and Photos

Obrázek uživatele Ryiuu
Vložil Ryiuu, Pá, 2009-11-27 21:17 | Ninja už: 6302 dní, Příspěvků: 68 | Autor je: Prostý občan

jop Maky těším se na tebe sice tě jenom pozdravim a dál nic ale to je jedno xDDD a párkrát si tě vyfotim xDDDD

Obrázek uživatele shery
Vložil shery, Pá, 2009-11-27 20:13 | Ninja už: 6529 dní, Příspěvků: 138 | Autor je: Prostý občan

anko jak muzes ty vypadat jak vypaseny prase?!?

Obrázek uživatele zajcev.Anko
Vložil zajcev.Anko, Pá, 2009-11-27 20:33 | Ninja už: 6513 dní, Příspěvků: 296 | Autor je: Prostý občan

Jednoduše... nohy fajn, zadek fajn, a pak velkýý sud Laughing out loud a pak zase fajn Laughing out loud No já nwm možná to bude tím že ta vesta je mi menší Laughing out loud no ale vážně T.T

Obrázek uživatele zajcev.Anko
Vložil zajcev.Anko, Pá, 2009-11-27 20:05 | Ninja už: 6513 dní, Příspěvků: 296 | Autor je: Prostý občan

Kso vypadám v tom cosplay jako yvpasený prase Laughing out loud

Obrázek uživatele Shani
Vložil Shani, Pá, 2009-11-27 19:29 | Ninja už: 6136 dní, Příspěvků: 77 | Autor je: Prostý občan

ahojky ja len blbu otazku kde budete o cca 14 00 ? aby sme vas mohli najst ? kedze ideme len na skok tak dojdem nie za konan ale za ehm no ved uvidite Laughing out loud tesim Smiling

Obrázek uživatele Myiuki-sama
Vložil Myiuki-sama, So, 2009-11-28 10:29 | Ninja už: 6265 dní, Příspěvků: 83 | Autor je: Prostý občan

No....ve Stromovce...


.

Obrázek uživatele BlackOpium
Vložil BlackOpium, So, 2009-11-28 10:20 | Ninja už: 6150 dní, Příspěvků: 135 | Autor je: Prostý občan

aaaa konan de..Laughing out loud..xDD to je fajne!! Laughing out loud

Obrázek uživatele DeiDei-senpaiXD
Vložil DeiDei-senpaiXD, Pá, 2009-11-27 19:05 | Ninja už: 6164 dní, Příspěvků: 26 | Autor je: Prostý občan

Už se moooooooooc těšiiiiiiiim ale boji se že zmrznu!

Obrázek uživatele shery
Vložil shery, Pá, 2009-11-27 17:29 | Ninja už: 6529 dní, Příspěvků: 138 | Autor je: Prostý občan

hele lii, bude vadit kdyz teda prijdu bez cosplaye??? Smiling ja ho totiz nemam hotovy a ted se mi dodelavat moc nece Smiling

Obrázek uživatele Myiuki-sama
Vložil Myiuki-sama, So, 2009-11-28 10:29 | Ninja už: 6265 dní, Příspěvků: 83 | Autor je: Prostý občan

nn nevadi....


.

Obrázek uživatele Ryiuu
Vložil Ryiuu, Pá, 2009-11-27 14:58 | Ninja už: 6302 dní, Příspěvků: 68 | Autor je: Prostý občan

wwaaaaaaaaaaaaaa už zítra já se tak na vás tešim ^^

Obrázek uživatele zajcev.Anko
Vložil zajcev.Anko, Pá, 2009-11-27 14:20 | Ninja už: 6513 dní, Příspěvků: 296 | Autor je: Prostý občan

Asi si trochu zaspamuju. Joo už zítra x3. Mwahahahha >:D Mě si budete pamatovat, navždy >:D mwhahahahahha. :3

Obrázek uživatele BlackOpium
Vložil BlackOpium, Pá, 2009-11-27 11:12 | Ninja už: 6150 dní, Příspěvků: 135 | Autor je: Prostý občan

YAAhooo..už jen zítřek xDDDD..těšším se x33

Obrázek uživatele Lyra-chan
Vložil Lyra-chan, Čt, 2009-11-26 18:31 | Ninja už: 6243 dní, Příspěvků: 54 | Autor je: Prostý občan

Ludia.. ja sa asi prihlasila.. ako fotografka... tha ak nedoslo, tak plsky takto.. sorrac ze sa tak nema viem.. alee... ja uz pisala sa mi zda a nejak som este stale neni napisana.. thnx

Obrázek uživatele Yumeko_hehe
Vložil Yumeko_hehe, Čt, 2009-11-26 16:25 | Ninja už: 6165 dní, Příspěvků: 40 | Autor je: Prostý občan

tk ta Orihime mi moc nevýjde TT_____TT sukni mi máma zabavila protože v pátek mi končej antibiotika tak abych nenastydla (má pravdu vím) tkže si tajně budu brát jinou... to se mi povede... ae tak snažím se aby to vyšlo... ^^ (njn ae máti je máti....) tk mě prosím nevržděte že sem zkazila Orihime... -.-" protože moje uzdravení mě bolí už i bez pomoci jiných Laughing out loud (dneska mi tahaly stehy takže super x33) ale tak nevzdám to a přijdu mwuhahahaha >:D

Obrázek uživatele Ryiuu
Vložil Ryiuu, Pá, 2009-11-27 17:20 | Ninja už: 6302 dní, Příspěvků: 68 | Autor je: Prostý občan

jop už se na tebe těšim a ta Orihime to chápu že tvoje matka vyvádí takže i kdyby se to ostatním nelíbilo mě se všechno bude líbit ^^

Obrázek uživatele BlackOpium
Vložil BlackOpium, St, 2009-11-25 22:56 | Ninja už: 6150 dní, Příspěvků: 135 | Autor je: Prostý občan

jaaaj zlatíčka ten příchod se mi začína horšit TT_TT nwm jak to dopade mam menší chřipku ale snad dorazim..chjo..>.<

Obrázek uživatele Tobinka
Vložil Tobinka, Čt, 2009-11-26 17:20 | Ninja už: 6443 dní, Příspěvků: 173 | Autor je: Prostý občan

Oroslizííí, musíš přijííít XD Ať si to mezi sebou vyřídímee XD

Obrázek uživatele BlackOpium
Vložil BlackOpium, Čt, 2009-11-26 17:31 | Ninja už: 6150 dní, Příspěvků: 135 | Autor je: Prostý občan

NO SI PIŠ ŽE VYŘÍDÍME xDDD!!!!možná přídu trochu chromej TT.TT..ale furt budu schopnej mořit svýma kecama!!!xDDDD

Obrázek uživatele sajo-nara
Vložil sajo-nara, St, 2009-11-25 10:39 | Ninja už: 6578 dní, Příspěvků: 95 | Autor je: Prostý občan

mohla bych přijít i bez cosplaye ?

Obrázek uživatele Myiuki-sama
Vložil Myiuki-sama, Čt, 2009-11-26 09:21 | Ninja už: 6265 dní, Příspěvků: 83 | Autor je: Prostý občan

Jj..urcite


.

Obrázek uživatele Yukiko.Hashi
Vložil Yukiko.Hashi, St, 2009-11-25 10:36 | Ninja už: 6425 dní, Příspěvků: 69 | Autor je: Prostý občan

Ahoj hele pls skrnete si me... Onemocnela jsme a nevidim sanci na to abych mohla prijit TT.TT

^^ jsem totalni amater v FA a FF ale presto sem neco soupnu Smiling)
http://147.32.8.168/?q=node/72636#comment-871310 - NaruHina
Smiling) prijdte se mrknout sem - jsme jeden z orgů - http://147.32.8.168/?q=node/71142

Obrázek uživatele Styron Leonyda
Vložil Styron Leonyda, Pá, 2009-11-27 17:32 | Ninja už: 6569 dní, Příspěvků: 4071 | Autor je: Prostý občan

Hlásila jsem se soukromě Miyuki jako fotograf, ale když to vyjde, tka bude i cosplay Ino. Takže se na Styronku těšte (věk 21)

Tak cosplay nebude, nejsem v náladě, kdy bych ho mohla použít a navíc mě doma kontrolujou věci. Takže vám tam budu s radostí fotit.

http://147.32.8.168/?q=node/31633 - mé království zde na Konoze
www.leonyda.mysteria.cz - hlavní web
styron.mysteria.cz - druhý web, v rekonstrukci

http://www.leonyda.mysteria.cz/zvireci-patroni-povidek.html - Můj zvěřinec!

http://www.leonyda.mysteria.cz/krmicsky-list.html - Uživatelé Valenthu! Hledáte potvůrky, na kterých byste si mohli snadno nahnat velké peníze a nechce se vám složitě hledat? Zajděte sem a určitě nebudete litovat. PS: Hodně mi tím pomůžete Eye-wink

Obrázek uživatele Layla
Vložil Layla, Út, 2009-11-24 20:24 | Ninja už: 6668 dní, Příspěvků: 1111 | Autor je: Prostý občan

*přemejšlí* docela bych jela kvůli Raynemu *-* aww Hime-chán :3
uvidim no xD je to tak na 50% do pátku dám vědět jestli jo nebo ne -.-"

ááááááájem....SMILEY PIG....chňo chňo
Bleach a dalšíLayla deviantartí
→TOP anime →NANA
to teď u mě vlááádne
Bazinga!

Obrázek uživatele EaSei
Vložil EaSei, Po, 2009-11-23 23:07 | Ninja už: 6797 dní, Příspěvků: 1288 | Autor je: Prostý občan

Váhám jestli mám jít... <: ( ................


Newest FA ^-^
Minato~ :3


Všechny moje konožský FanArty ^^ (hromada novejch x3)
http://147.32.8.168/?q=user/3760/fanart
Moje DA a FB fanpage!
http://easei.deviantart.com/
http://https://www.facebook.com/EaseiDramaticnekoCosplayArtwork



(~^o^)~ Hůůů 5 let na Konoze xD
Admini, nebijte mě, pořád ten podpis zkracuju >A< .... ale NaruSasu se nikdy nevzdám! xD