Bozsky Sasuke Gott a Oro-krovi vo farbe! :D:D

Tento DOKONALY!
obrazok je venovany vsetky Gottakom na Konohe!
od teraz nieje Jashin ! ale Karel ! 

WTF to je ta slubena farebna verzia mojeho uzasneho napadu 
A ted povinne!
TOTO PUSTIT!:D
Predchadzajuci Fa TU
Výsledek










Skóre: 7.6, Hlasů: 30

Dobrej výtvor...sice káju nepodporuju ale tohle je drsný:D
http://media1.123flamelion.mypage.cz/images/media1:49a81b268fe1c.jpg/hin...
je to COOL
skoro som padla zo stolicky
Tak toto nemá chybu xD
tak kája je fakt božský..ale na toto nemá
slnko, brčko a radosť!
WTF tohle nejde, to je vážně super...
tak to je přímo Kájovský!!!
My soul is painted like the wings of butterflies.
I can fly - my friends!
OMK(o môj Karle
) tak toto je supeeeeeer
a sasuke aký ksicht - nemá to chybu 1000/10