manga_preview
Boruto TBV 32

Nejsmutnější moment

O jakém okamžiku z anime a mangy si myslíte , že byl nejsmutnější ??

U kterého ste plakali nebo měli na mále ??

Smrt které postavy vás nejvíce zasáhla ??

Tady je místo kde si o tom můžete promluvit

___________________________


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele kushina.chan
Vložil kushina.chan, Pá, 2009-02-27 22:08 | Ninja už: 6382 dní, Příspěvků: 78 | Autor je: Prostý občan

to je sice pekne ale chodte spoilerovat dade inde sakra!!!

Obrázek uživatele maklmape
Vložil maklmape, Pá, 2009-02-27 20:10 | Ninja už: 6398 dní, Příspěvků: 382 | Autor je: Recepční v lázních

Nejnovější manga (437), četla sem to asi před 5min a slzy mi tečou ještě teď Sad

Obrázek uživatele Haruka Ayumi
Vložil Haruka Ayumi, Pá, 2009-02-27 20:27 | Ninja už: 6505 dní, Příspěvků: 144 | Autor je: Prostý občan

Já vytápím sousedy!! Ne a ne a ne a ne a ne já tromu nevěřím!

... BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

Kde ten díl můžu sehnat???

Obrázek uživatele Kumiko--chan
Vložil Kumiko--chan, Pá, 2009-02-27 20:08 | Ninja už: 6522 dní, Příspěvků: 1389 | Autor je: Prostý občan




2 roky... já už tu jsem 2 roky právě dnes 17. srpna 2010 :)

Obrázek uživatele Narushi-sama
Vložil Narushi-sama, Po, 2009-04-13 17:24 | Ninja už: 6438 dní, Příspěvků: 79 | Autor je: Prostý občan

ááááách.. souhlasím!!!!*horlivě přikyvuje*

Obrázek uživatele Hinata-007
Vložil Hinata-007, Pá, 2009-02-27 19:40 | Ninja už: 6821 dní, Příspěvků: 154 | Autor je: Prostý občan

Kdysi jsem tu byla, s Vámi krásně snila ^^
Nezapomeňte na mě, prosím, protože já štěstí nosím!Laughing out loud

Obrázek uživatele Haruka Ayumi
Vložil Haruka Ayumi, Pá, 2009-02-27 20:05 | Ninja už: 6505 dní, Příspěvků: 144 | Autor je: Prostý občan

Obrázek uživatele hehe100596
Vložil hehe100596, Pá, 2009-02-27 20:07 | Ninja už: 6513 dní, Příspěvků: 248 | Autor je: Prostý občan

aaach boze, niekto tam zabudol dat tag spoiler, v novej mange 437, ale este sa nevie, ci je to pravda

/人 ‿‿ 人\

Obrázek uživatele EaSei
Vložil EaSei, Pá, 2009-02-27 20:26 | Ninja už: 6794 dní, Příspěvků: 1288 | Autor je: Prostý občan


Newest FA ^-^
Minato~ :3


Všechny moje konožský FanArty ^^ (hromada novejch x3)
http://147.32.8.168/?q=user/3760/fanart
Moje DA a FB fanpage!
http://easei.deviantart.com/
http://https://www.facebook.com/EaseiDramaticnekoCosplayArtwork



(~^o^)~ Hůůů 5 let na Konoze xD
Admini, nebijte mě, pořád ten podpis zkracuju >A< .... ale NaruSasu se nikdy nevzdám! xD

Obrázek uživatele hehe100596
Vložil hehe100596, Pá, 2009-02-27 20:35 | Ninja už: 6513 dní, Příspěvků: 248 | Autor je: Prostý občan

/人 ‿‿ 人\

Obrázek uživatele EaSei
Vložil EaSei, Pá, 2009-02-27 19:36 | Ninja už: 6794 dní, Příspěvků: 1288 | Autor je: Prostý občan

Dnešnííííí maaaannnngaaaaaa!!!!! TT____TT Waaaaaaaahh.... ;_;


Newest FA ^-^
Minato~ :3


Všechny moje konožský FanArty ^^ (hromada novejch x3)
http://147.32.8.168/?q=user/3760/fanart
Moje DA a FB fanpage!
http://easei.deviantart.com/
http://https://www.facebook.com/EaseiDramaticnekoCosplayArtwork



(~^o^)~ Hůůů 5 let na Konoze xD
Admini, nebijte mě, pořád ten podpis zkracuju >A< .... ale NaruSasu se nikdy nevzdám! xD

Obrázek uživatele Kikulines
Vložil Kikulines (bez ověření), Pá, 2009-02-27 19:34 | Ninja už: 20629 dní, Příspěvků: 9605 | Autor je: Prostý občan

dnešná manga Bad

Obrázek uživatele Merrick
Vložil Merrick, Pá, 2009-02-27 19:32 | Ninja už: 6801 dní, Příspěvků: 142 | Autor je: Prostý občan

Obrázek uživatele Assori
Vložil Assori, Pá, 2009-02-27 19:29 | Ninja už: 6590 dní, Příspěvků: 81 | Autor je: Prostý občan

[URL="http://www.theotaku.com/quizzes/view/1878/what_bleach_minor_character_are_you%3F"][/URL]

Obrázek uživatele Mato363
Vložil Mato363, Pá, 2009-02-27 15:33 | Ninja už: 6865 dní, Příspěvků: 259 | Autor je: Prostý občan

ale ja si myslym ze vsetky smutne sceny v Shippudene su najsmutnejsie.....

Obrázek uživatele kushina.chan
Vložil kushina.chan, Pá, 2009-02-27 15:21 | Ninja už: 6382 dní, Příspěvků: 78 | Autor je: Prostý občan

KED NARUTO PO BOJI VYSVETLOVAL GAAROVI ZE OCHRANI VSETKYCH SVOJICH PRIATELOV A AKO SA IM VSETCI POSMIEVALI A NIKTO SA S NIMI NECHEL BAVIT TOMU MOMENTU SA NEVYROVNA NIC,NAJSMUTNEJSI KTORY VOBEC BOL
NARUTO GAARA A SASUKE FOREVER!!!!!!!!

Obrázek uživatele Rokubi no Raijuu
Vložil Rokubi no Raijuu (bez ověření), Út, 2009-02-03 18:25 | Ninja už: 20629 dní, Příspěvků: 9605 | Autor je: Prostý občan

Když umřel Asuma (No řekly by jste to do mně? Laughing out loud )..

Obrázek uživatele Michiko Karasu
Vložil Michiko Karasu, Út, 2009-02-03 12:42 | Ninja už: 6448 dní, Příspěvků: 428 | Autor je: Prostý občan

Najhorší smrt byla

, Asumy, Sarutobiho, a Asuma!

Obrázek uživatele Senny-chan
Vložil Senny-chan, Po, 2009-02-02 21:44 | Ninja už: 6380 dní, Příspěvků: 47 | Autor je: Prostý občan

Nejhorší byli smrti asumi,

Obrázek uživatele cyberHoof
Vložil cyberHoof, Ne, 2009-01-18 18:11 | Ninja už: 6436 dní, Příspěvků: 2927 | Autor je: Prostý občan

Najsmutnejsi??? too presne viem ...

Sad Psychipat hlupy Bibinke spravil dozivotnu traumu (/_T)

caw caw motherfuckers



Klik na moju najnovšiu patlaniCHu a neCHať lamu na Deve alebo keď CHCHete môžete ma prenasledovať aj na tumblr!(/w^)

Obrázek uživatele EaSei
Vložil EaSei, Út, 2009-02-03 18:20 | Ninja už: 6794 dní, Příspěvků: 1288 | Autor je: Prostý občan

xD hustěěě... xD


Newest FA ^-^
Minato~ :3


Všechny moje konožský FanArty ^^ (hromada novejch x3)
http://147.32.8.168/?q=user/3760/fanart
Moje DA a FB fanpage!
http://easei.deviantart.com/
http://https://www.facebook.com/EaseiDramaticnekoCosplayArtwork



(~^o^)~ Hůůů 5 let na Konoze xD
Admini, nebijte mě, pořád ten podpis zkracuju >A< .... ale NaruSasu se nikdy nevzdám! xD

Obrázek uživatele Weroniqe
Vložil Weroniqe, Ne, 2009-01-18 18:06 | Ninja už: 6550 dní, Příspěvků: 47 | Autor je: Prostý občan

teď tu budou asi spoilery tak nevím...

Edit: áno, bol to spojler a dosť veľký!

Obrázek uživatele Dantuška
Vložil Dantuška, St, 2009-01-07 19:46 | Ninja už: 6695 dní, Příspěvků: 215 | Autor je: Prostý občan

já dost když jsem sledovala kdysi shippuudeny a Gaara zemřel Sad to jako ze mě teklo docela dost xDD ale je živ a zdráv díkybohu Laughing out loud

Obrázek uživatele San-chan
Vložil San-chan, Čt, 2009-01-01 23:01 | Ninja už: 6451 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Prostý občan

Nejsmutnější,jak Sasuke odcházel a Sakura ho přemlouvala,jak mu řekla že ho moc iluje,le on jí tam chudinku nehcal,a taky,jak zemřel Jiraya a Asume,to boly podle mně ty nejsmutnější okamžiky

Obrázek uživatele EaSei
Vložil EaSei, Út, 2009-02-03 18:21 | Ninja už: 6794 dní, Příspěvků: 1288 | Autor je: Prostý občan

Ta scena se Sasukem mi přišla až moc trapně přehnaná... páč On je Namyšlenej Hňup... Baka třetího kalibru... xD a úchyl a pedofil a Narufil... a Gay xD


Newest FA ^-^
Minato~ :3


Všechny moje konožský FanArty ^^ (hromada novejch x3)
http://147.32.8.168/?q=user/3760/fanart
Moje DA a FB fanpage!
http://easei.deviantart.com/
http://https://www.facebook.com/EaseiDramaticnekoCosplayArtwork



(~^o^)~ Hůůů 5 let na Konoze xD
Admini, nebijte mě, pořád ten podpis zkracuju >A< .... ale NaruSasu se nikdy nevzdám! xD

Obrázek uživatele Flatron
Vložil Flatron, Pá, 2009-02-27 20:15 | Ninja už: 6379 dní, Příspěvků: 351 | Autor je: Prostý občan

preco by mal byt baka(debil) vies preco si to myslis lebo ho nehcapes sasuke mal moj nazor najtazsi zivot z celeho anime

Obrázek uživatele konohamaru4444
Vložil konohamaru4444, Čt, 2009-01-01 22:59 | Ninja už: 6775 dní, Příspěvků: 372 | Autor je: Pěstitel rýže

Tento obrázok by sa ti tam hodil: https://konoha.cz/?q=node/34849

Obrázek uživatele yondaime123
Vložil yondaime123, Čt, 2009-01-01 22:57 | Ninja už: 6389 dní, Příspěvků: 37 | Autor je: Pěstitel rýže

kdyz odesel sasuke a nejvic kdyz zemrel

Obrázek uživatele Sagimata Uchiha
Vložil Sagimata Uchiha, Čt, 2009-01-01 22:29 | Ninja už: 6389 dní, Příspěvků: 14 | Autor je: Prostý občan

nejsmutnější okamžik byl, když zemřel Asuma a jeho pohřeb...dále jak pořád chce Naruto přivést Sasukeho, ale nedaří se mu to a vyčítá si to...je tam mnoho smutných scén.

Obrázek uživatele ares254
Vložil ares254, St, 2008-12-31 13:19 | Ninja už: 6576 dní, Příspěvků: 13 | Autor je: Prostý občan

ked zomrel gaara