Stupně anime šílenství
Faktor A: Už jste slyšeli slovo "anime".
Faktor B: Víte, co je to anime.
Faktor C: Už jste viděli alespoň jednou jeden anime obrázek (To je myslím samo sebou, když jste se objevili tady =)))
Faktor D: Už jste viděli alespoň jednou jeden díl nějaké anime.
Faktor E: Myslíte si, že anime celkem ujde.
Faktor F: Příležitostně koukáte na anime.
Faktor G: Myslíte si, že anime jsou dost dobrý.
Faktor H: Sledujete svou oblíbenou anime pravidelně.
Faktor I: Sledujete skoro všechny anime.
Faktor J: Sledujete úplně všechny anime, ke kterým máte přístup.
Faktor K: Anime je váš nejoblíbenější seriálový žánr.
Faktor L: Anime nejen sledujete, ale sbíráte i obrázky, stahujete si anime věcičky (jako třeba hudbu nebo videa) z internetu, rozeznáte originální obrázky od těch nejlepších fanartů...
Faktor M: Píšete svou vlastní anime fanfiction nebo kreslíte mangy a přidáváte tam své vlastní postavy a hlavně sebe;)
Faktor N: Máte svou vlastní internetovou stránku o anime
Faktor O: Přáli byste si, aby kluci/holky byli/y jako v anime (Co takhle kluk s psíma ouškama? =)))
Faktor P: Myslíte pořád dokolečka jen a jen na anime (Co asi bude v dalším dílu Bleache???)
Faktor Q: Přáli byste si být anime postavou.
Faktor R: Přáli byste si, aby život byl jako anime.
Faktor S: Jednu anime už žijete =)))
Jaký ste factor ?? 

bohuziall alebo nastastie S
Smola...už to bude tak, som s5! A vraciam sa k tvorbe Fa a Ff, po takmer polročnej až ročnej pauze (takmer)...teším sa na kritiku
jednoznačně P pořát na to musím myslet.
http://kv3t4k.mybrute.com
Já sem už na S
Naruto Online RPG game
s
mezi q,r,s
S
Všechny až na I, J a S
Komu nešibe s námi, tomu s největší pravděpodobností šibe s někým jiným...
jupí,S
ja jsem se dostal k H
"Donnie Darko." What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something.
What makes you think I'm not?
M a R
P - bejvavalo
S anime už žiju...
Z Naruta jsem oficiálně vyrostl.
zatial som A az H
s =D
Kuk sem: http://zaaphod.deviantart.com/
S
jednoznacne SSSSS
"Sme ľudia, nie ryby" - Itachi Uchiha
http://s7.bitefight.sk/c.php?uid=28056
R
bohuzial to S by som strasne chcela, tak mozno v buducom zivote
inak vsetkym tymto som presla xD
R a trochu S
tiež
R
Jedno Velký S
P
Faktor R a ešte Faktor K toto jednoznačne patrí ku mne ^_^
CLIIIIIIIIIIIIIIIIICK
CLIIIIIIIIIIIIIIIIICK
Faktor K ... to je docela dobry(aspon myslim)

P
S xD
P
Už jsem tu přes 1000 dní. To už jsem docela starousedlík ne?
Můj nový avatar = nová závislost: Yuusei Fudo z Yu-Gi-Oh 5D's
Q, R a aj iné
S...mno co uz
a patrím do clanu Wariors !!! http://www.the-wariors-clan.wbs.cz/
od O až po S

jednoznačně S
jsem 7. členem 11. konožské strážní divize
nejnovější FA: