Nové díly Naruta na Jetix
Na Jetix začali dávat nové díly Naruta už se lepším dabingem a hlavně tam dali pořádný opening (mimochodem Haruka Kanata, sice U.S.A verzi, ale to je celkem jedno). Už se těším na bitvu o Listovou vesnici! Zvedlo to sledovanost Naruta na Jetix o 55%. Sice na Jetix mají Naruta horšího než všude jinde, je fakt že Jetixu vděčíme za to, že jsme se o Naruta začali zajímat, asi 80% těch, co dnes Naruta sledují.

Lidi to že to na Jetixu zvoraly ví už ai každej.To že mluví žencku chlap je už dost velkej průšvich,ale komu se to nelíbý tak se na to nekoukejte.Já to beru tak že Jetix je zamněřenej spíš na děcka který přecejenom mají problém se čtením titulků(nic proti malejm dětem) a některý vírazi a snény nejsou ještě zrovna pro takový děcka určený.Mi starší se stejně koukáme na originál s titulkama nebo ne nějakou jinou verzi Naruta.Já bych pochválil to že aspoň dávají nový díly sice sestříhaný ale nový.
Vemte si,že na Naruta se dívají i třeba 5-ti leté děti.Kdyby to bylo s titulkama tak by si toho asi moc nepřečetly a kdyby to nebylo cenzurované tak by to bylo zajímavé (např. Sasuke prošpikovaný hakuovými jehlemi,ty děti by to totiž mohli vyzkoušet na svém okolí).
Jo já to chápu,ale říkám že lidi co si stěžují že ten Naruto na Jetixu je hrozný.Tak říkám tak se na to nekoukejte.Chápu že to sledují i malí děti a proty to může bejt dobrý.Pro nás starší je lepší verze s titulkama.
taky to neni serial pro petilete deti
proto ho dávaj v 8 večer
kdyby ho radši dávali v 10 bez cenzury 
Opravdu si myslíte,že se dodržují stanovená pravidla ?
8-leté deti hrají GTA San andreas s hot cofee módem , které je povoleno od 18 a takhle bych mohl pokračovat donekonečna
jj je super, že tam jsou nový díli ale ten dabing je naprosto příšernej! A navíc ten opening je sestříhanej a je tam dokonce i kousek z jinýho openingu .... no nic tak zase čau x)
Já jsem jeden z 80% lidí co dřív sledovali Naruta na Jetixu a ten dabing mi nepřijde tak hroznej.
Originální japonština je samozdřejmě nejlepší a na Jetixu totálně skurvili Šéfa Gamu ale jinak si myslim že dabing docela ujde a kdyby nevystříhali ty scény tak se budu koukat I na Jetixu.
(Pochopitelně preferuju originál v JP a proto píšu "I na Jetixu"..)
Naruto se dá sledovat na jetix , ale je to
1.cenzurované
2.kvůli cenzuře to nejde pochopit
3.mají deb...í dabing
3,1 např Sasukééééééééééé,Kakáááááááááááááshi,nebo Neji (má se to číst ,,nedži") a oni Neji,to samé s Choujim
3,2Většinu postav dabuje stejný člověk
3,3 většina mluví jak malí fagani nebo teplouši
Lidi kdo dabuje Jirayiu?
Nesleduju to na Jetixu a tak jsem ho neslyšel v češtině:)
Nevim jak se jmenuje, ale v 2.sérii daboval Kabuta.
A Gamabuntu daboval maník, co v 1.sérii daboval Tazunu, Ibikiho atd.
Tak tak vďaka Jetixu, takmer každý kto je tu ho spoznal vďaka nemu.Seriál je super,ale ten dabing je trošku divný,nepodarok ale vždy lepšie ako nič.
Hmm to je pravda.Tie najvtipnejsie sceny su vystrihnute.Skoda.Aj dabing tak,original je lepsi i hlasky.
Mno ako dabing sa tam už lepší ale niektoré hlášky ma tam dostávajú keď to brat pozerá... Ja sa na to vždy pozrem keď sa potrebujem zasmiať ako napríklad ked mala ta stará (meno som už zabudol
hlas ako nejaký chlap
.
je pravda ze se sledovanost naruta o dost zvedla ale na jetixu to teta pekne zkurvili.
to jo, je pravda, že mě Jetix k Narutovi přivedl, ale "mudrc" jak pojmenovali Jirayu, to je na mě fakt příliš
to je pravda... já jsem jedna z 80%

No podle mě se to moc neliší od dabingu minule.Sem se dívala včera na jetix a.......no prostě děs běs.Třeba tam Sakura řekla že de navštívit Leea.Nemělo by to náhodou bejt Leeho?Jako možná je to lepší než před tím(to určitě)ale stále to je úděsný=(.
Ono jako sledovat to na Jetixu je spis jen komedie, at uz dabing, nazvy jutsu nebo sklonovani jmen, ale nejvic me dostava jake vekove kategorii je to urceno, pac ta jejich cenzura na sceny s krvi nebo sexualnim podtextem je dost smutna
[URL=http://www.***/profile/wandrak/][IMG]http://www.***/images/myplayercard/360055.jpg[/IMG][/URL]
Ten o trochu lepší dabing to myslíš ked ženu dabuje chlap a 5 postáv dabuje jeden a ten istý človek?? Podľa mňa je dabing úplne rovnaký.
lol přesně..ale nejlepší je jak tam mrvěj ty názvy jutsu..prej Gaarova písečná škeble a Nejiho rotace xDDD
Nebo taky děsně sklonujou jména..x(
Nejiho rotace????????? to jako Juuken??????? LOL
Z Naruta jsem oficiálně vyrostl.
Kaiten ne?
Nj prvykrat som tam videl naruta ale ten novy dabing je hroznyyyy hlavne Jirayi

Na tom jetixu je to fakt hrozny, ale proc to resit kdyz od poradnyho Naruta tu mam konohu ne....
Jasné máš pravdu. Aj tak Naruta na Jetixe nekukám, tak by ma to nemalo ani veľmi štvať
Klikni! :-*
Majkiii, budes mi chybat :-*
Klikus
Pekne prosim
Mozte napisat aj koment
Moj najnovsí FA: Sasuke Napísala som FF
: Návrat...

Tvoj Naruto život-test len pre dievčatá a gayov ^-^
FC Akasuna ^-^
mas pravdu
No a teď je začali dávat od začátku !!
To je ale inteligence ukázat v ukázkách nových dílů Nindanime a Shodanime
a v samým seriálu ukážou jen jak Naruta učí Jiraiya a jak Naruto ve finálních zkouškách Chuuninů porazí Nejiho !!
.
.
.
Mi arte es .... Deidara .... una explosión !!!
co to meleš ?
Vždyt premiérový díly davají od ponděli do pátku, o víkendu to opakují od znova
Zavřete oči, odcházím
ale o víkendu opakují dílí!! premiéry jsou pouze po-pa!!
Seznam mých fanfiction (2017): http://147.32.8.168/?q=node/20607
„Je to zhmotněná Enenra. Démon stvořený temnotou a kouřem. Dostala chuť na mrtvoly.“ -NOVÁ SÉRIE Války Klanů http://147.32.8.168/?q=node/116698