manga_preview
Boruto TBV 32

Nové díly Naruta na Jetix

Na Jetix začali dávat nové díly Naruta už se lepším dabingem a hlavně tam dali pořádný opening (mimochodem Haruka Kanata, sice U.S.A verzi, ale to je celkem jedno). Už se těším na bitvu o Listovou vesnici! Zvedlo to sledovanost Naruta na Jetix o 55%. Sice na Jetix mají Naruta horšího než všude jinde, je fakt že Jetixu vděčíme za to, že jsme se o Naruta začali zajímat, asi 80% těch, co dnes Naruta sledují.

4.136365
Průměr: 4.1 (44 hlasů)

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Mizu Aikuči
Vložil Mizu Aikuči, Ne, 2008-05-11 14:27 | Ninja už: 6800 dní, Příspěvků: 10 | Autor je: Prostý občan

Lidi to že to na Jetixu zvoraly ví už ai každej.To že mluví žencku chlap je už dost velkej průšvich,ale komu se to nelíbý tak se na to nekoukejte.Já to beru tak že Jetix je zamněřenej spíš na děcka který přecejenom mají problém se čtením titulků(nic proti malejm dětem) a některý vírazi a snény nejsou ještě zrovna pro takový děcka určený.Mi starší se stejně koukáme na originál s titulkama nebo ne nějakou jinou verzi Naruta.Já bych pochválil to že aspoň dávají nový díly sice sestříhaný ale nový.

Obrázek uživatele Sape
Vložil Sape, Po, 2008-05-12 14:47 | Ninja už: 6779 dní, Příspěvků: 57 | Autor je: Prostý občan

Vemte si,že na Naruta se dívají i třeba 5-ti leté děti.Kdyby to bylo s titulkama tak by si toho asi moc nepřečetly a kdyby to nebylo cenzurované tak by to bylo zajímavé (např. Sasuke prošpikovaný hakuovými jehlemi,ty děti by to totiž mohli vyzkoušet na svém okolí).

Obrázek uživatele Mizu Aikuči
Vložil Mizu Aikuči, So, 2008-06-14 15:40 | Ninja už: 6800 dní, Příspěvků: 10 | Autor je: Prostý občan

Jo já to chápu,ale říkám že lidi co si stěžují že ten Naruto na Jetixu je hrozný.Tak říkám tak se na to nekoukejte.Chápu že to sledují i malí děti a proty to může bejt dobrý.Pro nás starší je lepší verze s titulkama.

Obrázek uživatele Taeril
Vložil Taeril, Po, 2008-05-12 16:49 | Ninja už: 6730 dní, Příspěvků: 35 | Autor je: Prostý občan

taky to neni serial pro petilete deti Smiling

Obrázek uživatele Pary7
Vložil Pary7, Po, 2008-05-12 16:55 | Ninja už: 6651 dní, Příspěvků: 1817 | Autor je: Recepční v lázních

proto ho dávaj v 8 večer Laughing out loud kdyby ho radši dávali v 10 bez cenzury Smiling

[img][/img]

Obrázek uživatele Sape
Vložil Sape, Po, 2008-05-12 20:10 | Ninja už: 6779 dní, Příspěvků: 57 | Autor je: Prostý občan

Opravdu si myslíte,že se dodržují stanovená pravidla ?
8-leté deti hrají GTA San andreas s hot cofee módem , které je povoleno od 18 a takhle bych mohl pokračovat donekonečna

Obrázek uživatele hinata-sempai
Vložil hinata-sempai, Ne, 2008-05-11 13:35 | Ninja už: 6721 dní, Příspěvků: 790 | Autor je: Prostý občan

jj je super, že tam jsou nový díli ale ten dabing je naprosto příšernej! A navíc ten opening je sestříhanej a je tam dokonce i kousek z jinýho openingu .... no nic tak zase čau x)

Obrázek uživatele vojtamiro
Vložil vojtamiro, Ne, 2008-05-11 13:23 | Ninja už: 6712 dní, Příspěvků: 12 | Autor je: Prostý občan

Já jsem jeden z 80% lidí co dřív sledovali Naruta na Jetixu a ten dabing mi nepřijde tak hroznej.
Originální japonština je samozdřejmě nejlepší a na Jetixu totálně skurvili Šéfa Gamu ale jinak si myslim že dabing docela ujde a kdyby nevystříhali ty scény tak se budu koukat I na Jetixu.
(Pochopitelně preferuju originál v JP a proto píšu "I na Jetixu"..)

Obrázek uživatele Sape
Vložil Sape, Po, 2008-05-12 14:51 | Ninja už: 6779 dní, Příspěvků: 57 | Autor je: Prostý občan

Naruto se dá sledovat na jetix , ale je to
1.cenzurované
2.kvůli cenzuře to nejde pochopit
3.mají deb...í dabing
3,1 např Sasukééééééééééé,Kakáááááááááááááshi,nebo Neji (má se to číst ,,nedži") a oni Neji,to samé s Choujim
3,2Většinu postav dabuje stejný člověk
3,3 většina mluví jak malí fagani nebo teplouši

Obrázek uživatele Masayoshi
Vložil Masayoshi, Ne, 2008-05-11 13:04 | Ninja už: 6681 dní, Příspěvků: 17 | Autor je: Prostý občan

Lidi kdo dabuje Jirayiu? Smiling
Nesleduju to na Jetixu a tak jsem ho neslyšel v češtině:)

bnnnnN's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Obrázek uživatele Protagonist....
Vložil Protagonist...., Po, 2008-05-12 21:01 | Ninja už: 6822 dní, Příspěvků: 54 | Autor je: Prostý občan

Nevim jak se jmenuje, ale v 2.sérii daboval Kabuta.
A Gamabuntu daboval maník, co v 1.sérii daboval Tazunu, Ibikiho atd.

Obrázek uživatele Erik 2
Vložil Erik 2, Ne, 2008-05-11 12:43 | Ninja už: 6757 dní, Příspěvků: 53 | Autor je: Prostý občan

Tak tak vďaka Jetixu, takmer každý kto je tu ho spoznal vďaka nemu.Seriál je super,ale ten dabing je trošku divný,nepodarok ale vždy lepšie ako nič.

Obrázek uživatele UchihABlooD
Vložil UchihABlooD, Ne, 2008-05-11 11:59 | Ninja už: 6621 dní, Příspěvků: 17 | Autor je: Prostý občan

Hmm to je pravda.Tie najvtipnejsie sceny su vystrihnute.Skoda.Aj dabing tak,original je lepsi i hlasky.

Obrázek uživatele Rockeet
Vložil Rockeet, Ne, 2008-05-11 10:34 | Ninja už: 6729 dní, Příspěvků: 55 | Autor je: Prostý občan

Mno ako dabing sa tam už lepší ale niektoré hlášky ma tam dostávajú keď to brat pozerá... Ja sa na to vždy pozrem keď sa potrebujem zasmiať ako napríklad ked mala ta stará (meno som už zabudol Smiling hlas ako nejaký chlap Laughing out loud .

Obrázek uživatele miki
Vložil miki, Ne, 2008-05-11 09:48 | Ninja už: 6836 dní, Příspěvků: 11 | Autor je: Prostý občan

je pravda ze se sledovanost naruta o dost zvedla ale na jetixu to teta pekne zkurvili.

Obrázek uživatele Sakusasukaka
Vložil Sakusasukaka, Ne, 2008-05-11 13:30 | Ninja už: 6797 dní, Příspěvků: 23 | Autor je: Prostý občan

to jo, je pravda, že mě Jetix k Narutovi přivedl, ale "mudrc" jak pojmenovali Jirayu, to je na mě fakt příliš Laughing out loud

Obrázek uživatele Natsuki HiNouji
Vložil Natsuki HiNouji, Ne, 2008-05-11 09:43 | Ninja už: 6780 dní, Příspěvků: 9 | Autor je: Prostý občan

to je pravda... já jsem jedna z 80% Smiling Smiling

Obrázek uživatele Akitawa
Vložil Akitawa, Ne, 2008-05-11 09:21 | Ninja už: 6627 dní, Příspěvků: 568 | Autor je: Prostý občan

No podle mě se to moc neliší od dabingu minule.Sem se dívala včera na jetix a.......no prostě děs běs.Třeba tam Sakura řekla že de navštívit Leea.Nemělo by to náhodou bejt Leeho?Jako možná je to lepší než před tím(to určitě)ale stále to je úděsný=(.

Obrázek uživatele Jitrnice
Vložil Jitrnice, Ne, 2008-05-11 06:19 | Ninja už: 6806 dní, Příspěvků: 3 | Autor je: Prostý občan

Ono jako sledovat to na Jetixu je spis jen komedie, at uz dabing, nazvy jutsu nebo sklonovani jmen, ale nejvic me dostava jake vekove kategorii je to urceno, pac ta jejich cenzura na sceny s krvi nebo sexualnim podtextem je dost smutna Laughing out loud

[URL=http://www.***/profile/wandrak/][IMG]http://www.***/images/myplayercard/360055.jpg[/IMG][/URL]

Obrázek uživatele Kesko
Vložil Kesko, So, 2008-05-10 23:15 | Ninja už: 6878 dní, Příspěvků: 227 | Autor je: Prostý občan

Ten o trochu lepší dabing to myslíš ked ženu dabuje chlap a 5 postáv dabuje jeden a ten istý človek?? Podľa mňa je dabing úplne rovnaký.

Obrázek uživatele ManDy
Vložil ManDy, Ne, 2008-05-11 00:05 | Ninja už: 6738 dní, Příspěvků: 450 | Autor je: Prostý občan

lol přesně..ale nejlepší je jak tam mrvěj ty názvy jutsu..prej Gaarova písečná škeble a Nejiho rotace xDDD
Nebo taky děsně sklonujou jména..x(

Obrázek uživatele Geker
Vložil Geker, Ne, 2008-05-11 01:49 | Ninja už: 6769 dní, Příspěvků: 674 | Autor je: Prostý občan

Nejiho rotace????????? to jako Juuken??????? LOL Laughing out loud

Z Naruta jsem oficiálně vyrostl.

Obrázek uživatele Sasuke Uchiha is me
Vložil Sasuke Uchiha is me, Ne, 2008-05-11 22:09 | Ninja už: 6703 dní, Příspěvků: 41 | Autor je: Prostý občan

Kaiten ne?

Obrázek uživatele hadik105
Vložil hadik105, So, 2008-05-10 23:07 | Ninja už: 6640 dní, Příspěvků: 2 | Autor je: Prostý občan

Nj prvykrat som tam videl naruta ale ten novy dabing je hroznyyyy hlavne Jirayi Sticking out tongue Laughing out loud

naruto test

Obrázek uživatele koblizek45
Vložil koblizek45 (bez ověření), So, 2008-05-10 21:27 | Ninja už: 20628 dní, Příspěvků: 9605 | Autor je: Prostý občan

Na tom jetixu je to fakt hrozny, ale proc to resit kdyz od poradnyho Naruta tu mam konohu ne....Naruto

Obrázek uživatele Tsukuyomi
Vložil Tsukuyomi, So, 2008-05-10 21:39 | Ninja už: 6706 dní, Příspěvků: 435 | Autor je: Prostý občan

Jasné máš pravdu. Aj tak Naruta na Jetixe nekukám, tak by ma to nemalo ani veľmi štvať Smiling

Klikni! :-*

Majkiii, budes mi chybat :-* Sad

Klikus Smiling Pekne prosim Smiling Mozte napisat aj koment Smiling Moj najnovsí FA: Sasuke Napísala som FF Laughing out loud : Návrat...

Tvoj Naruto život-test len pre dievčatá a gayov ^-^
FC Akasuna ^-^

Obrázek uživatele assassin17
Vložil assassin17, So, 2008-05-10 21:22 | Ninja už: 6693 dní, Příspěvků: 34 | Autor je: Utírač Udonova nosu

mas pravdu Kakashi YES

Obrázek uživatele KnifeKakashi
Vložil KnifeKakashi, So, 2008-05-10 20:37 | Ninja už: 6831 dní, Příspěvků: 69 | Autor je: Prostý občan

No a teď je začali dávat od začátku !!
To je ale inteligence ukázat v ukázkách nových dílů Nindanime a Shodanime
a v samým seriálu ukážou jen jak Naruta učí Jiraiya a jak Naruto ve finálních zkouškách Chuuninů porazí Nejiho !!

Obrázek uživatele Kociček
Vložil Kociček, Ne, 2008-05-11 12:20 | Ninja už: 6698 dní, Příspěvků: 68 | Autor je: Prostý občan

co to meleš ? Laughing out loud Vždyt premiérový díly davají od ponděli do pátku, o víkendu to opakují od znova

Zavřete oči, odcházím

Obrázek uživatele NekdoKohoNeznas
Vložil NekdoKohoNeznas, So, 2008-05-10 21:26 | Ninja už: 6724 dní, Příspěvků: 456 | Autor je: Hasič Amaterasu

ale o víkendu opakují dílí!! premiéry jsou pouze po-pa!!

Seznam mých fanfiction (2017): http://147.32.8.168/?q=node/20607
„Je to zhmotněná Enenra. Démon stvořený temnotou a kouřem. Dostala chuť na mrtvoly.“ -NOVÁ SÉRIE Války Klanů http://147.32.8.168/?q=node/116698