manga_preview
Boruto TBV 06

Kakashi Hatake


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, So, 2023-01-14 11:01 | Ninja už: 4132 dní, Příspěvků: 5823 | Autor je: Admin, Editor obrázků, Manga tým, Člen Dvanácti strážných ninjů

Taky by mě zajímalo, co se na obrázku odehrává. Je Kakaši po smrti? Je raněný? Pláče? Jinak to působí docela sugestivně.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele suiken
Vložil suiken, Po, 2023-01-09 20:36 | Ninja už: 3888 dní, Příspěvků: 2753 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

rozhodne by to chcelo nejaké farby Smiling odporučil by som tiež, toľko netlačiť na tú ceruzku a snažiť sa o čo najčistejšie čiary. Ono aj sketch môže byť pekne upravený Laughing out loud inak jedna vec ma prinútila sa zamyslieť. Aj ja som v minulosti nakreslil postavy s podobným konceptom. Celý od krvy s neprítomným výrazom..ako keby to nič nebolo. Je to také chladnokrvné a cool Laughing out loud Prečo ale potom..má nakreslené slzy? Aká je vlastne pointa tohoto obrázka? Je dobré, sa k obrázku vyjadriť..je tam na to priestor, ked ten obrázok pridávaš Laughing out loud Pretože človek v tom môže hľadať zmysel a pritom tam žiadny nemusí byť. Podľa toho by som to ohodnotil.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Pá, 2023-01-06 19:08 | Ninja už: 3822 dní, Příspěvků: 7391 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Orochimarův nejlepší experiment

Ahoj Markusi, obrázek je hodně sugestivní, docela i depresivní, chudáček Kakashi Smiling. Ale velmi oceňuji, že jsi ho pojal po svém, žádné obkreslování. Prosím jen o úpravu zařazení pomocí "upravit" nahoře, vlastní tvorba patří do složky "váš fanart", tu ale neoznačuj a označ složku Kakashiho pod ní. Děkuji. Držím palce do další tvorby!

Edit: tak si říkám, jestli to neměl být obrázek do mise pexeso?

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

KURZÍK KRESBY

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE