manga_preview
Boruto TBV 11

Isshiki Ootsutsuki

Isshiki Ootsutsuki

Ok pokračuju se sketches... tenhle pán si určitě zaslouží nějaký legit stuff. Chystám se na to. Doufám, že je dost badass Smiling

Výsledek

++++++++++
Skóre: 10.0, Hlasů: 3

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Po, 2021-09-13 00:01 | Ninja už: 3966 dní, Příspěvků: 7458 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Samuraj

Tahle kresba se mi hodně líbí, i když jsi to teda mohla trochu prohnat kompem a posílit kontrast Sticking out tongue. Ale je to dobrá kresba, myslím výtvarně. Hlavně ty propracované rohy/roh, působí fakt plasticky. Isshiki je vděčnej na kreslení, jak říkáš, má fešnej profil Laughing out loud. Docela by mě zajímalo, zda se takovej badass umí taky usmát. Možná to je to jediné, co tenhle maník neovládá Smiling. Držím palce do dalších pokusů!

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

KURZÍK KRESBY

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Sanhiya
Vložil Sanhiya, Po, 2021-09-13 12:32 | Ninja už: 1354 dní, Příspěvků: 99 | Autor je: Prostý občan

Je pravda, že s přidaným kontrastem to tam všechno vylezlo lépe, mám nějaké edity též. Mám v plánu tohle ještě zopáknout ale i s těma věcma, co mu tady chybí... tady to byl pokus vzít to akademicky trochu.. Isshiki je boží na kreslení, a myslím že má fešné úplně všechno Evil Asi je ze mě předpisový Isshikitard XD Taky něco hoď a potěš oči fans :3 Dle časových možností samozřejmě. Ohledně úsměvu.. zatím jsme mohli vidět jenom pohrdavé uchechtnutí v poslední epizodě. Ještě jako Jigen se zmiňoval, že ho kdysi dokázal rozesmát Deepa Laughing out loud Takže umí.

Obrázek uživatele suiken
Vložil suiken, Čt, 2021-09-09 12:05 | Ninja už: 4032 dní, Příspěvků: 2751 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

má teda masívne tie trapézy Laughing out loud páči sa mi tá tvár a výraz..je to fakt cool Smiling

Obrázek uživatele Sanhiya
Vložil Sanhiya, Čt, 2021-09-09 13:20 | Ninja už: 1354 dní, Příspěvků: 99 | Autor je: Prostý občan

... na různé koncepty.. líbí se mi hrozně ta silueta když se objeví úplně poprvé před Kojim. Přijde mi, že má celkem dlouhý elegantní krk (jako origoš myslím).