manga_preview
Tlumočení B. 34

Dororo

Příběh Dororo začíná u muže jménem Daigo Kagemitsu, který je Lordem jedné oblasti v Japonsku. Jeho manželka zrovna rodí a má mít syna, mělo by to být chvíle radosti, avšak Daigo má jiné starosti, jeho zem totiž umírá. Proto se Diago rozhodne obětovat vše pro svojí zemi, 48 démonů souhlasí a hned si vyberou svoji daň, právě narozenéoho syna Daiga. 48 démonů novoroenzce roztrhají na kusy, přesto ho nechají naživu. Daigo se rozhodne, že jeho syn bude pohřben a pošle porodní bábu, aby se o to postarala, ta však zjistí, že dítě má sílnou vůli k životu a pošle ho po řece pryč. Po šetnácti letech se objevuje zabiják démonů, který si nechává říkat Hyakkimaru, ten se setkává s mladým zlodějem Dororo.

https://www.youtube.com/watch?v=qcL9ujArAvE&

První manga Dororo světlo světa spatřila již v roce 1967 (autor je Osamu Tezuka), anime který podle tohoto vzniklo se objevilo dva roky po té. Avšak od té doby, Dororo mělo i další adaptace, i jednu filmovou, několik různých mang a další remake mangy v roce 2018. O pár měsíců později v roce 2019, se objevil i remake anime Dororo.


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Gliamerder
Vložil Gliamerder, Út, 2019-04-02 17:17 | Ninja už: 4074 dní, Příspěvků: 1269 | Autor je: Prostý občan

https://www.youtube.com/watch?v=mGd_7KTliC0

Co dělám na tomhle místě? Každý občas potřebuje být sám - Nana Deviluke

Můj nejoblíbenější Opening s Naruta https://www.youtube.com/watch?v=kmL3EuiiWXM

Koharu Narukami https://static.zerochan.net/Shinakoi.full.1188070.jpg známá též jako monstrum (a hlavní záporná postava Shinakoiú, má mladší sestřičku https://i.ytimg.com/vi/k4RD8PqrX3c/maxresdefault.jpg Tsukuyo Inabu, proč sakra neudělali nejdříve anime Shinakoi a pak Busou Shoujo Machiavellianism?