manga_preview
Město beze mne 7

Pein

Pein

Původně to mělo být pastelkama, ale dopadlo to takhle.

Výsledek

++++++++--
Skóre: 8.3, Hlasů: 3

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Renox
Vložil Renox, So, 2016-03-19 00:21 | Ninja už: 1169 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Manga tým, Konohamarova chůva

Tak nakonec s tím pozadím moc neudělám, to proto sem dam dal alespoň tu mlhu pro efekt. S myší a zonerem to holt moc neumím. Jinak příště to budu kreslit s lihovýma fixama pokud si je vůbec koupím.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, So, 2016-03-19 11:31 | Ninja už: 2080 dní, Příspěvků: 5578 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Doručovatel tajných svitků

Je to mnohem mnohem lepší, i když ten podpis moc čitelný není, no. Mlha je fajn, najednou to má hned atmosféru Eye-wink. Misi s radostí uznávám.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Renox
Vložil Renox, So, 2016-03-19 11:46 | Ninja už: 1169 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Manga tým, Konohamarova chůva

Díky dobrá duše.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Ne, 2016-03-13 00:24 | Ninja už: 2080 dní, Příspěvků: 5578 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Doručovatel tajných svitků

Táákže...několik výhrad. Předně, formát není čtverec. Pak mám velký otazník k tomu Yahikovi, protože pod tímhle jménem si tedy, aspoň já, představím ještě "nezmutovaného" chlapce. Tohle je Pein. Je to sice tatáž postava, ale byla bych raději, kdybys ho přejmenoval na Peina. (Vzhledem k tomu, že Jalapenos měla také namalovaného Peina, ale zatím se nepřihlásila do mise, tak dám přednost tobě). Přejmenuješ-li ho, bude obsazen. Mám ale jiný problém - nezdá se mi to ohledně lineartu. Hodně moc se to podobá scéně z anime, a to jsem přesně nechtěla, abyste to takhle přejímali. Dokonce mám pochybnosti, zda je to vůbec tvůj vlastní počin (podpis je taky hodně podivný, má tam být tvá konožská přezdívka - viz pravidlo č. 5). Z počítačové práce se mi to těžko odhaduje, když nevidím vlastní rukopis. A k tomu tě zatím ještě neznám, tak to nemůžu porovnat s žádnými předchozími obrázky. Takže prosím nějak to předělej, pokud chceš body. Buď na toho Yahika, nebo nechej Peina, ale hlavně opusť v hlavě anime a zapoj vlastní nápad, přesvěč mě, že je to tvá práce, že třeba zapracuješ na pozadí, dodáš tomu nějaký nápad, co tě na té postavě zaujalo. Klidně si můžeš půjčit pózu z úplně jiného člověka/postavy, jestli jí sám nezvládneš vymyslet, rozehraj barvy, ale tohle se mi zdá málo Sad. Držím palce, věřím, že to zvládneš lépe Smiling. Je to mise B a musím být náročná na všechny stejně.
Edit: Hm, když si to tak prohlížím, možná jsem až moc přísná. Jsou tam chyby, které by Kishi určitě neudělal a má to nějaké osobité znaky, i když to je hodně inspirované předlohou. Počkám, až co mi k tomu napíšeš...

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Jalapenos
Vložil Jalapenos, Ne, 2016-03-13 00:30 | Ninja už: 4295 dní, Příspěvků: 889 | Autor je: Recepční v lázních

Môže si v pohode nechať Paina, ja sa tú kravinu hanbím postnúť Laughing out loud

~Jalapenos

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Ne, 2016-03-13 00:42 | Ninja už: 2080 dní, Příspěvků: 5578 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Doručovatel tajných svitků

No já si osobně myslím totéž, jsem ráda, že se shodneme. Ať se na to koukám, jak koukám, tak nenacházím úplně přesvědčivé argumenty, proč ano. Je to zkrátka už moc velká recese Smiling.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Renox
Vložil Renox, Ne, 2016-03-13 10:11 | Ninja už: 1169 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Manga tým, Konohamarova chůva

A ještě něco ten podpis je umělecký, který používám u svých kreseb.

Obrázek uživatele Renox
Vložil Renox, Ne, 2016-03-13 10:24 | Ninja už: 1169 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Manga tým, Konohamarova chůva

Ok takže, se trochu představím Jmenuji Štefan a mým koníčkem je kreslení portrétů, kterému se věnuji 4 roky a s manga jsem začal před 3 dny. Jinak jak jsem myslel, že už je to ve formátu čtverce. A co mě nejvíce inpirovalo tak Shinra Tensei a jeho destruktivní síla. A okreslevání či kopírování nijak nepodporuji. A ty chyby předělám a přejmenuji ho na Peina.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Ne, 2016-03-13 14:36 | Ninja už: 2080 dní, Příspěvků: 5578 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Doručovatel tajných svitků

Tak já se to pokusím vysvětlit ještě jinak (aneb jak správně chápat pravidlo č. 4). Ty i kolegyně Akairo (a někteří další) si to kreslení podle předlohy vykládáte tak, že když neobkresluju (doslova neobtahuju) předlohový obrázek, tak to není kopírování. Omyl. V pravidlech jasně zní, že chci, abyste se podívali na postavu svýma očima. To, že někdo před vámi už ztvárnil vaši přesnou představu, to neomlouvá. Můžete použít předlohu/jakékoli předlohy, ale ne do té míry, že přesně nakreslíte, co tam udělal někdo jiný! Kde je pak nějaký váš nápad? Ty mi tu říkáš, že kopírování nijak nepodporuješ - a co je pak


Jeden a tentýž nápad patrně autora hry, milionkrát bezduše překopírovaný, přejatý, sem tam trošku doplněný o jiné pozadí.
Já si uvědomuju, že člověk musí hodně kreslit, aby se natolik zlepšil, že je sám se sebou spokojený, a aby si mohl dovolit kreslit ze všech úhlů, vymýšlet vlastní pozice. Ale já bych stokrát víc brala aspoň nějaký takový pokus, byť hůř kresebně zvládnutý, než laciné kopírování. Defakto kradete cizí nápady Eye-wink. Takže prosím, dodej tomu něco svého, určitě tě Pein něčím oslovil, zapřemýšlej a poper se s tím. Můžeš zkusit přimalovat, jak by v tvé představě mohla vypadat ta technika, můžeš třeba sestavit pozadí z modrých papírových růží, jako že u toho myslí na Konan, je mraky možností. Fakt budu v tomto pravidle přísná. Chci vidět váš názor, ne názor někoho před vámi. To platí i pro ostatní!!!
Takže máš ještě poslední šanci. S tím podpisem bych byla raději, kdybys použil konožáckou přezdívku, protože podle ní tě tu lidi znají a budou znát, ale jestli je to tvůj oblíbený podpis, jakým označuješ všechny své obrázky, tak to taky uznám (Klidně ho šoupni ještě níž, ať je pěkně v rohu).
Nemáš tenhle problém sám, rozhodně jsem si na tebe nezasedla, jak to možná vypadá, ale to, že jsi to ještě nakonec udělal počítačově přesně v duchu anime, tak to tomu vůbec nepomohlo. Ten pastelkový obrázek je v tomto mnohem lepší.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Renox
Vložil Renox, Ne, 2016-03-13 14:58 | Ninja už: 1169 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Manga tým, Konohamarova chůva

Tak u portrétu tam se zakláda na podstatu té předlohy, ale u těch animáču jde o to být kreativnější. Toho Peina sem nakreslil podle základů jak kreslit manga. Takže ohledně toho jsem měl jen čistý papír, tužku a svoji představivost jak ho nakreslit. Ovšem jestli chceš abych udělal něco s pozadím tak to udělám a tu přezdívku taky připíšu.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Ne, 2016-03-13 15:38 | Ninja už: 2080 dní, Příspěvků: 5578 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Doručovatel tajných svitků

No právě Smiling, veškeré návody, jak kreslit mangu, jsou na dvě věci Eye-wink. Zabíjejí tebe a tvou tvořivost! Proč tvořit tak, jako všichni? To pro diváka, který pozná dobrou věc, není vůbec zajímavé. Ano, můžes si to zkusit, jak na to jdou ostatní, jak na to jdou mangakové, a tím se poučit třeba jak stínovat, jak používat různé materiály, ale základem dobré kresby nikdy nebylo něčí kopírování, i když třeba dokonale provedené. Jsi to ty, Štefan, a chceš být přece sám sebou, ne? Odlišný od davu ostatních. Je dobré si občas něco okopírovat, ale je hodně hloupé a sebepodceňující, když to vydáváte za vlastní kresby. Takže JO, buď kreativnější Laughing out loud než předloha a anime! Já ti nemůžu a nechci diktovat, jak to máš změnit, ale zamysli se nad tou postavou, co se ti na ní líbí, co dělá, a zkus to nějak nakreslit. Můžeš namalovat konkrétní věci, předměty, ale můžeš třeba jen udělat rudé pozadí a tou křiklavou barvou vyjádřit emoci, že je třeba naštvaný. Zamyslel jsi se, proč máš to pozadí modré? Má to logický důvod? No vidíš, a mohlo by mít, a hned bys měl na čem stavět Smiling. Já myslím, že každý na nějaký takový drobný nápad hravě příjdete a nás diváky to zaujme, protože to bude tvůj pohled a nápad.
Stačí opravdu jen nějaká drobná úprava, já vidím, že jsi se asi snažil, jak jsi uměl nejlépe, ale píšu ti to, abys o tom přemýšlel.
A trochu si stůj za svým, když máš tu svou značku (podpis) rád, tak ji tam klidně nech, jen ji trošku pošoupni níž, ať to je umístěné podobně s ostatními Eye-wink.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Renox
Vložil Renox, Ne, 2016-03-13 16:18 | Ninja už: 1169 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Manga tým, Konohamarova chůva

No tak někde začít musím. Ale dělat vše podle ostatních není to pravé ořechové. Já spíše hledám nové věci zkouším od odstatní a kombinuji to se svými znalostmi co mám. Mně jde hlavně o to naučit se základy a pak se od nich odprostit a jít si po svém. S magna postavami jsem teprve začal a mně jde o to aby to mělo určitou přesnost. A proto musím začít u někoho kdo to umí a naučí mě to, a pak si jít po své cestě.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Ne, 2016-03-13 17:14 | Ninja už: 2080 dní, Příspěvků: 5578 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Doručovatel tajných svitků

Souhlasím. Nejvíc se ale člověk naučí pozorováním a kreslením svého okolí. A nestane se ti tak, že převezmeš a naučíš se špatně nevědomky nějaký blud a nesmysl Smiling. Budu se těšit a pokud to nevzdáš a zapracuješ na tom, tak si té kartičky budu vážit dvojnásobně.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Renox
Vložil Renox, Ne, 2016-03-13 17:29 | Ninja už: 1169 dní, Příspěvků: 36 | Autor je: Manga tým, Konohamarova chůva

Vzdát to je moc jednoduché. To není nic pro mně.