Sai
Kdyby to bylo foceno v jiném prostředí byl by to dost povedený cosplay 
jejo 
Asi hodně rámenu 
Dobre brucho 
nvm, neni to zle, ale az tak sa mi to nepaci, original je predsa len jeden:D
toto sa mne osobne velmi paci...proste skvele:)
dobraaa poza:D
Choujuu giga
..kto uhadne ake jutsu na Sai-a skusa ? xD
Podle mě je tohle nejpovedenější cosplay Saie,který jsem kdy viděla...teda aspoň zatím
vcelku vydarene myslim:)


