Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Boruto 24

Byakugō no In

Český název: 
Pečeť síly sta
Název ve znacích: 
百豪の印
Typ (úroveň): 
úroveň S
Kdo ho používá: 
Tsunade, Haruno Sakura
Popis: 

Byakugō no In je pečetící technika, kterou zvládnou pouze nindžové s nejpreciznější kontrolou čakry. Shromážděním obrovského množství čakry během dlouhého období na jednom místě na těle - obvykle čele - si uživatel vytvoří pečeť, která má tvar kosočtverce. Když je pečeť vytvořena, uživatel může používat techniky bez zbytečné energie. Jakmile je pečeť uvolněna, rozšíří se po celé uživatelově tváři a zbytku těla. Nashromážděná čakra je následně rozvedena do celého těla a vysoce zvýší sílu uživatelových technik. Pečeť zůstane na uživatelově čele a on tak pravděpodobně může nadále využívat její působení.

Tato pečeť je symbioticky spojena s přivoláním Katsuyi. Je řečeno, že síla Katsuyiných technik je přímo úměrná zásobám čakry v pečeti. Zkombinováním uvolněné síly ze svých pečetí a techniky Regenerace byly schopny Tsunade a Sakura použít techniku Ninpō Sōzō Saisei — Byakugō no Jutsu (Nindža umění tvorby znovuzrození - Technika síly sta).

Další informace

Debut:
Anime - Naruto 88
Manga - Naruto 149, str. 16

Zajímavosti

  1. Kromě názvu Pečeť síly sta se pro techniku používá i název Stínová pečeť. Podobně i v japonském jazyce technika kromě Byakugō no In má název Infūin (陰封印).
  2. Byakugō '白毫' znamená 'Ūrṇā', což je bílý pramínek vlasů na čele Buddhy, zobrazovaný taky jako drahokam nebo perla. Představuje tzv. třetí oko, které dokáže vidět za hranice prostého lidského světa až do světa bohů.
  3. Uzumaki Mito měla podobnou značku na svém čele, ale neví se, zdali se jednalo o Pečeť síly sta.
  4. Část ze zásob čakry pečeti Tsunade používá k udržením svého mladistvého vzhledu.
  5. Sakura strávila tři roky hromaděním čakry, než se jí vytvořila pečeť. Shizune, první žák Tsunade, řekla, že ani ona nebyla schopna tak precizní kontroly čakry, aby mohla techniku používat.
Obrázek: 
100SealTsuna.png
Saku_Byakugo.png