manga_preview
Boruto 55

Kapitola 484

484.jpg

Tým 7 je šokován Sasukeho proměnou!
Sasuke a Naruto tváří v tvář?!

Kapitola 484 vám prozradí více Eye-wink

Dnešní kapitola byla po všech směrech zase jednou docela oříšek. Dočkali jsme se hojného množství vzpomínání. Což je peklo hlavně pro čističe, protože takové stránky jsou šeredné už i v samotném výtisku Shounen jumpu a nám nezbývá nic jiného, než se do toho čištění pustit pěkně z gruntu, od podlahy, abysme tomu dali alespoň nějaký punc kvality. (A je zbytečné, nás přesvědčovat, že to není pro čtení důležité - pro nás ano) Druhá stránka byl samozřejmě samotný překlad, protože aby postavy nepůsobily jako sklerotici, snažili jsme se přizpůsobit již odehraným scénám, které už byly přeložené, a texty jsme hledali X kapitol pozpátku.

Btw je tu velice jednoduchá rovnice toho, jak rychle od nás kapitola vyjde Eye-wink - čím více šedých stran, tím déle. Čím méně šedých stran, tím dříve. (Možná by bylo dobré, kdybyste si to už pro jednou zapamatovali Evil)


Na tvorbě kapitoly se podíleli: překlad: hAnko, čištění+překreslování: Satake, Kaucukovnik, SynchR, XMarionElizabethx, StrongFear, Kobylka v Pyžamu, Akasun editace: Vân, Lineral, Yamata no Orochi

Kapitolu si můžete přečíst online přímo tady v tomto článku.
Předchozí kapitoly si můžete pročítat v online čítárně.
Ke stažení kapitoly a informace o vydání další kapitoly zajděte do sekce Překlad mangy.
Pro lepší pohodlí ze čtení si můžete zobrazit stránku na celou obrazovku stiskem klávesy F11 (funguje ve většině prohlížečů).

Stažení kapitoly: 
Download RAR (konoha.cz)
Svazek: 52
Chyba v Manze: 
Je třeba být přihlášen, abys mohl informovat o chybách mangy.
Online čtení mangy: 

Kategorie: