Hatake Kakashi
Vložil zykadavid, Ne, 2011-07-31 19:13 | Ninja už: 4947 dní, Příspěvků: 17
![Hatake Kakashi Hatake Kakashi](https://konoha.cz/files/images/skenovat0001_15.preview.jpg)
Ahoj, tak sem zkouším dát svůj první výtvor a budu moc rád za kritiku+i nějaké ty rady..
Výsledek
![+](/modules/nodevote/star_on.png)
![+](/modules/nodevote/star_on.png)
![+](/modules/nodevote/star_on.png)
![+](/modules/nodevote/star_on.png)
![+](/modules/nodevote/star_on.png)
![+](/modules/nodevote/star_on.png)
![+](/modules/nodevote/star_on.png)
![-](/modules/nodevote/star_off.png)
![-](/modules/nodevote/star_off.png)
![-](/modules/nodevote/star_off.png)
Skóre: 7.5, Hlasů: 10
Ahoj, tak sem zkouším dát svůj první výtvor a budu moc rád za kritiku+i nějaké ty rady..
no tak na prvýkrát je to aj dobré, ale mohol si mu dať trošku väčší nos a trochu sa pohrať s tieňmi![Smiling Smiling](/modules/smileys/packs/example/smile.png)
nwm mne sa to moc nepozdava ale tak kolko ludi tolko chuti
zda sa mi to nevyrazne a aj tam vidno dost "ciarky" od vyfarbovania idu roznym smerom a neni tam cela hlava tkze nevidno ci je spravne "head shape" jak to volavam
vlastne tam je toho vidno dost malo.. je to uz cela kresba alebo je to orezane?
Moja kritika asi nieje vzdy ktovieako prijemna ale verim ze vam poradi aspon o trosku viac ako body pod obrazkom.. ak o nu nestojite staci povedat![Eye-wink Eye-wink](/modules/smileys/packs/example/wink.png)
Jasný každému se to líbí nějak jinak...S tim vybarvováním souhlasím..:)a
je to prostě kreslené záměrně podle takové předlohy..Chtěl sem něco lehčího, takže to je celé..:)Dík..
Když to porovnám s ostatnímy obrázky tohoto typu (tužkou kreslené většinou podle nějaké zcény z anime, nebo podle již nakresleného obrázku), tak bych ti v téhle kategorii dala desítku(pokud to je z vlastní hlavy omlouvám se). není ušmudlaný tak jako většina těch ostatních, má to pěkné čisté linky a celkově lineart je dobrý. Jediné snad co mi vadí je to podivné stínování na čelence a chybějící stínování kůže.
.![Smiling Smiling](/modules/smileys/packs/example/smile.png)
Kreslíš dobře. O to víc mě potom zajímá, jestli máš svůj vlastní styl a jestli nám ho taky ukážeš
Hodně štěstí při dalším kreslení
Díky moc!..
Jo přesně:)podle předlohy..Popravdě za tu čelenku si můžu![Laughing out loud Laughing out loud](/modules/smileys/packs/example/lol.png)
sám je to jen kvůli mé hlouposti dá se říct..:)Šáhl jsem si do ní rukou od tužky..
co se týče LineArtu je dobrej ale něco mi nesedí na ksichtu (netuším co) a co se týče stínů tak mi chybí v obličeji, a lesk na čelence, jinak perfektí ^^
Gree mi udělala Fan Club ^::^ http://147.32.8.168/?q=node/85917
''Ty máš svoji spravedlnost, a já zas tu moji. Jsme jenom prostí muži, hnáni touhou po pomstě'' (Pein)
Díky moc.:)Souhlasím..