Origami :)
Tak jsem se taky rozhodla že se zúčastním mise 
Moc děkuju hAnko za skvělou misi, alespoň jsem se včera večer trochu zabavila a naučila jsem se skládat origami žábu

P.S.: Je tam lodička, parník a žába, kdyby to někdo nepoznal 
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
