manga_preview
Boruto 32

Po stopách Naruta 3: První mise

mise
Najděte obrázek Tory.

To snad není možné. Ta pekelná kočka zase zdrhla? No paráda, vsadím se, že ji bude muset najít a chytit můj tým. Prostě bomba.
Zadání je velmi jednoduché. Někde na Konoze se ukrývá Tora (viz obrázek níže) a vy ji musíte najít. Pochopitelně se nepočítá obrázek z mise a pokud je tento obrázek ve fanartu, tak ten taky ne.
Rovnou vás varuji, že odpověď, kde obrázek je, musíte napsat do formuláře a teprve potom se přihlásit. Neberu odpovědi do PMek (a ne, ani ty nejsi výjimka).
Pokud při hledání narazíte na neaktuální článek a budete mít čas a chuť, můžete mi poslat úpravu článku, budeme jedině rádi.

tora.jpg
Datum ukončení mise: 
22.8.2015 17:00
Info a pravidla: 
Pravidla misí, jejich seznam a další info zde: KONOHA MISE.
Pro mise je třeba být přihlášen.
Nindžové na této misi: 
BeeSan , Christy , Conky , Corisan , evekka , greatgood , Ichiru-dono , Kage-sama , Kakari , Karlnoon , Kimiimaro , Kurtalos Ravencrest , Nightmare moon , noleda , Oliver-chan , Poštolka , Sarishi , Sawaki , Speedy , Tamara , Timka23CZ , trea , Ukasima-Yamashiro

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Kaori
Vložil Kaori, Ne, 2015-08-23 22:04 | Ninja už: 1704 dní, Příspěvků: 419 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Ahojky, když už je po misi, můžu se zeptat, kde obrázek byl? Smiling Celkem by mě to zajímalo, mám pocit, že jsem pátrala skoro všude a nic Laughing out loud

Obrázek uživatele povídkář
Vložil povídkář, Po, 2015-08-24 04:21 | Ninja už: 4054 dní, Příspěvků: 1478 | Autor je: ONLINE, Editor fóra, Prodavač v květinářství Yamanaka

Nebylo to nic těžkého. https://konoha.cz/?q=legenda/nekomata

The Etoro people of New Guinea believe that in order for a boy to achieve manhood they must first ingest the semen of their elders through fellatio. The nearby Kaluli tribe find this barbaric, and instead, believe that the semen should be delivered to the boys in the anus.

Obrázek uživatele Kaori
Vložil Kaori, Po, 2015-08-24 08:22 | Ninja už: 1704 dní, Příspěvků: 419 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Aha Laughing out loud Díky za odpověď Laughing out loud