manga_preview
Boruto 43

Aburame Shibi

files_1723.jpeg

Aburame Shibi je otcem Aburame Shina. Stejně jako u jeho syna, tak i jeho tělo obývají destrukční brouci. Na zádech nosí tykev, ale není známo, co v ní nosí. Předpokládá se, že destrukční brouky. V příběhu je viděn jen na chvíli, takže jeho schopnosti nebo osobnost není příliš známá.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKe konci invaze do Listové Zvučnou a Písečnou Shibi pomáhá svému synovi proti účinkům jedu, který na něj použil Kankurou.
Během filleru, v němž Shino, Hinata, Kiba a Naruto bojují s členy klanu Kamizuru, je ukázáno, že kdysi Shibi a zbytek klanu Aburame bojovali proti klanu Kamizuru ze Země Země a zvítězili.

Osobnost

Stejně jako zbytek klanu Aburame, Shibi využívá hmyz, který se živí jeho Chakrou a poslouchá Shibiho rozkazy. Vypadá to, že je ještě klidnější než Shino a také může být stejně chytrý.

Překlad jména

Aburame znamená "olejová žena" a Shibi je druh dlaždice a také místo určení, lokace.

Zajímavosti

Shibiho hodnost je Jounin. Narodil se 7. září a je mu 39 let. Jeho krevní skupina je A. Měří 181,3 cm a váží 68,9 kg. Jeho ninja registrační číslo je 005480. Jeho syn je Aburame Shino. V japonské verzi anime ho dabuje Kenji Hamada.

V druhém databooku se o něm říká, že je známým člověkem a chloubou klanu Aburame. Podle tohoto databooku je jeho oblíbená věta "Dokonce i duše hmyzu má 5 částí". Tato věta pochází z knižní sbírky Listové "Stovka listů". Tato sbírka odkazuje na Manjóšúu (Sbírku deseti tisíc listů), slavnou japonskou sbírku básní.

Jméno ve znacích: 
油女シビ
Jutsu (nindža techniky): 

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie