manga_preview
Město beze mne 27

NFFORPG - Kirigakure no Sato
Nejlepší z nejlepších, ninja lovci, původně vycvičení k jedinému účelu, najít a zničit. Tyto jednotky ninjů jsou nejschopnějšími shinobi ve vesnici, jejich cílem je postarat se o vnitřní záležitosti Kirigakure no Sato a udržet tajemství tam, kde mají své místo. Nyní se z této organizace stala organizace spadající přímo pod Mizukage. Bez řečí přijímají její rozkazy a neptají se proč a kvůli čemu. Pouze vykonají potřebnou akci. Je ale dobré takto bezmyšlenkovitě jednat?Vrchní velitelTým Katsuo

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Velitel

OininiTým Yuurei

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Velitel

Oinini

Základní pilíře Kirigakure no sato. Standardní jednotky jsou zde od toho, aby plnily mise všech druhů a zajišťovaly tak prosperitu vesnice. Od drobných úkolů jako výpomoc obdchodníkům až po stratigické vojenské operace. To vše je jejich práce.


.

Tým A

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti
Tým B

Vypravěč - Stranx
Volných míst v týmu - 3-4
Kde tým hraje - Zatím není dáno.

Sensei

Studenti


Tým C

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým D

Vypravěč - theFilda4
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým G

Vypravěč - stan.com
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti
Zmražené postavy:
Aktuality, sdělení:


1.5.2018 – Mega update, tak ho máte zabalenej xD

5.5.2020 - Doplněno info k týmům zda nabírají nové členy, kdo je jejich vypravěčem, a kde hrají.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2021-06-16 11:11 | Ninja už: 2476 dní, Příspěvků: 687 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Lázně
"Nejsem závislej na alkoholu," nadzvedl jedno obočí, aby dal jasně najevo svůj údiv nad milnými drby, kterým se Ryo rozhodla věřit, "udělat si závislost na alkoholu trvá dost dlouho," prohlásil a na okamžik se odmlčel, "je ale pravda, že z dlouhého výčtu příznaků alkoholika jich mám dost i já," přiznal nahlas a ještě víc se zasmušil, "ty ale spíš ukazujou, že jsem naprosto k ničemu. Vlastně mě samotného překvapuje, že se mnou ještě Mika nevyrazila dveře," pokrčil rameny a z jeho slov jasně vyznělo znechucení nad sebou samým. Bez motivace byl Tako úplný nýmand.
"Tak to jsme sj ujasnili," obrátil rychle list, "Eno," obrátil se najednou k dívce a zpříma jí pohlédl do očí, "zatím se celou dobu probírá jen moje zbytečná existence, co takhle říct něco o sobě, třeba nějaký úspěchy z dosavadní dráhy kunoichi, nebo si snad stejná nula jako já? To by se mi nestalo poprvé. Tady v Kiri jsou vždy upřednostňováni silní jedinci a trosky hází do týmů k sobě, aby se tak dostali do ošemetných situací ze kterých by vyšli buď silnější, nebo vůbec."
Když mluvil o Ichinitsu, mluvil s takovým respektem, že nebylo pochyb o jeho bezvýhradné oddanosti i nyní, když byl na dně.

Obrázek uživatele Liuxin
Vložil Liuxin, Út, 2021-06-15 14:07 | Ninja už: 307 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ena Okeda
Tým Yoshitsune

Lázně

Dívka nechala své oči pozvolna klesat, zatímco se jí z těla uvolňovaly poslední zbytky jakéhokoliv napětí. Cítila se uvolněná, jako už dlouho ne, ale přesto byla zdánlivě na pozoru.
Na poznámku od Taka nereagovala, koneckonců to bylo spíš mezi ním a Ryo. Zvědavě ale pootevřela jedno oko, aby mohla sledovat, jaká bude zelenovlásčina reakce. Ta však vzala Takův drzý výjev k jejímu překvapení celkem klidně. Ena musela uznat, že její trpělivost byla obdivuhodná. Tako byl rozhodně shinobi s obrovským potenciálem, o tom nebyl pochyb, ale rozhodně nebyl ani zdaleka blízko toho potenciálu dosáhnout.

I’ll put a bullet in my head and I’m GONE GONE GONE GONE

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Út, 2021-06-15 12:12 | Ninja už: 1697 dní, Příspěvků: 137 | Autor je: Pěstitel rýže

Jirou Kitabatake
Tým C
severní cvičiště

S nepřítomným výrazem na tváři sledoval dění před sebou. Sledování soubojů, natož šermířských, ho nikdy příliš nenaplňovalo; utíkal tedy myšlenkami úplně jinam (konkrétně k trávníku na severní straně rezidence rodiny Kitabatake, jenž potřeboval znovu zasít).
Z přemýšlení ho vytrhl až příchod rudovlasého mladíka – dle katany přehozené přes ramena a charakteristické barvy rozčepýřené kštice si chlapcův obličej zvládl rychle připodobnit k obrázku z jedné ninja-karet, kterou při přebírání týmu C obdržel.
„Ehmm, ty budeš Seiko–Seiichi, že?“ zeptal se nejistě a vrhl na chlapce zkoumavý pohled.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, So, 2021-06-12 18:45 | Ninja už: 2476 dní, Příspěvků: 687 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tým G: Ztracený ostrov

Po modravé pasti se rozeběhly praskliny, když si uvědomil, co mají doopravdy za lubem. Chakra, kterou dokázal zburcovat byla téměř hmatatelná a její síla začala zvedat kamenné úkomky kolem a nesla je někam ke stropu. Ona síla byla temná a téměř ochromující. Jak by před něčím takovým mohl obstát prostý smrtelník.
Když však Yui odřízla kožené řemeny, ozval se z zvuk, jako by někdo udeřil kladivem do sleněné tabule a muž se uvolnil. Síla vyprostění oba shinobi z mlžné odhodila několik metrů dozadu a několikrát se odrazili od země v tvrdých kotoulech, než se úplně zastavili.
"Mě ne zastavit," prohlásil velice starým nářečím, kterému bylo jakž takž rozumět. Z tónu mu ale čišelo překvapení a vztek, protože jeho přilba zkončila v Yuiině náruči.
Svalnatý muž se napřáhl a sekl. Z meče proti dvojici vystřelila vlna černé energie a následoval výbuch, když se něco mihlo kolem a vlétlo to smrtící šavli do cesty. Výbuch otřásl slují, a sopka odpověděla. Celá se hrozivě otřásla a z hlubiny na okraji platformy vytrysko hned několik gejzýrů magmatu. Tam, kde magmat dopadl na platformu, začali hořet plameny.
Mezi Renjira a Yui dopadlo Kenshinovo tělo s hrůznou ranou přez celou hruď. Zbraně, kterými se pokoušel energetickou vlnu odrazit, byly roztrhány a kousky.
"Mě nedokáže zastavit nikdo! Zničím Národ Země a všecky pokleknou!" křičel svalovec za doprovodu krutého smíchu.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2021-06-11 18:10 | Ninja už: 5091 dní, Příspěvků: 2078 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Ryo Yoshitsune
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Ryo překvapeně zamrkala, jako kdyby nechápala, o čem ten člověk mluví. Vlastně ani nemohla říct, že by se jí nějak dotklo, že jí její podřízený tyká. „O čem to mluvíš, Tako? Ena-chan bude potřebovat pomoc nás obou, proto ten dril. A ty se zase potřebuješ zbavit závislosti na chlastu,“ oznámila, jako kdyby se nechumelilo. Pak se ale provokativně usmála. „Nebo si myslíš, že by nepřítel počkal, až se laskavě vyblinkáš?“ píchla si do něj.
Nakonec si povzdychla a vzhlédla k nebi. „Abych řekla pravdu, do formy se musíme dostat všichni tři. Válet šunky si nehodlám. Taky vás potřebuju poznat a vy potřebujete poznat mě. Jsem sice vaše velitelka, ale už nejsme sensei a žáci. Vy máte svoje způsoby a já svoje.“

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
Yui se rozeběhla, odrazila a doskočila muži přímo na ramena ve chvíli, kdy Renjiro uhnul s chakrou, aby nezastavil její pohyb. „Tu myáš!“ přeřízla popruhy držící helmu na místě a zabrala za kus zbroje. Nohama se pak zapřela a silou svalů na stehnech se pokusila helmici sejmout. „Ghhh! No taak!“ úpěla, jak se snažila. Bylo jasné, že Renjiro muže dlouho neudrží. Navíc se blížily posily nepřítele. Musela to všechno zastavit.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2021-06-07 20:45 | Ninja už: 2476 dní, Příspěvků: 687 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Lázně
Mladík se ponořil do horké vody, připojil se ke svým kolegyním a opřel se lokty o ohraje lázně. Horká voda ho pomalu donutila uvolnit ztuhlé svaly a on se ponořil až po bradu. Nosem přitom vydechl vzduch z plyc, aby tak zadržel slastný výdech, který by se mu jinak vydral z hrdla. Takhle to vypadalo téměř jako zavrnění.
"a už je to tady... ," prohodil nevrle svou poznámku, jenž následoval sarkastickým protočením očí. Další, kdo si myslel, že se, prostě jen tak, stane jeho mentorem. Tako nenáviděl, když mu někdo vnucova své metody a vedl ho za ručičku.
"Tak abychom si rozuměli, Ryo-Taichou," pohlédl na ženu a v jeho tónu zřetelně zazníval vzdor. Možná proto ji nazval kapitánkou, místo aby se uchýlil k všeobecně rozšířenému "Sensei". Nikdy se vůči autoritám nechoval vzdorovitě a poslouchal na slovo. Jenomže nyní už nebyl tím věhlasným doktorem a nebyl popravdě ani pravým stavebním dělníkem. Na stavbu chodil jen proto, aby si vybyl všechnu tu nenávist, kterou v sobě cítil a se kterou si neuměl poradit. Hodiny a hodiny mlátil velkou palicí do zdí, které se měli strahnout, aniž by jedinkrát použil chakry.
"nehodlám se vzpírat povolávacímu rozkazu, ani nechci nijak kritizovat tvé metody," přistoupil k věci naprosto otevřeně, "musela si ale číst mojí složku a víš, čeho jsem schopnej. Tak proč to divadlo s... ," naznačil prsty uvozovky, "... pořádným drilem?" dokončil a pohlédl Ryo zpříma do očí.

Obrázek uživatele Liuxin
Vložil Liuxin, Po, 2021-06-07 18:10 | Ninja už: 307 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ena Okeda
Tým Yoshitsune

Lázně

Dívka se zhluboka nadechla a s výdechem ze sebe vypustila veškeré napětí, které v sobě držela. S klidnou hlavou a sebevědomím pohledem se nyní otočila směrem k Ryo.
"Nejsem zvyklá vidět cizí těla. Nebo aby cizí lidé viděli to mé." Její oči na pár vteřin přeskočily stranou, skoro jako by odhalovaly jistou zranitelnost, ale hned se zase vrátily zpět.
"Když člověk vyrůstá sám, lázně nejsou zrovna jedno z míst, které by pravidelně navštěvoval." A bylo to tak. Katsumi byla první osoba, která jí do lázní kdy vzala a i to pro Enu nebyl zrovna zážitek, na který by ráda vzpomínala. Musela ale uznat, že Katsumi moc dobře věděla, jak ji dostat z její ulity, a za to jí byla vždycky vděčná. Nebýt jí, kdo ví, jak by to s ní dnes vypadalo. V tom jako by se však náhle sama přistihla ve chvilce slabosti a instantně zavrtěla hlavou, aby se myšlenkami vrátila zpět.
"Pojďme, Tako určitě už čeká." Ukončila radši dívka jakoukoliv další debatu a posadila se na jednu ze stoliček opodál. Ryo jí poté vyčesala vlasy a po nabídce i umyla záda. Když bylo vše hotovo, vyšli společně z šaten a po nalezení vhodného místa se položily do vody. Tako přišel o chvíli později. Jeho tělo bylo na jeho současný stav překvapivě dobře vypracované. Plavovlásky se opět krapet zmocnil stud, ale tentokrát už byla lépe připravená. Zhluboka se nadechla stejně jako předtím a pro jistotu se svým tělem sjela o kousek níž pod hladinu vody. Otázka Ryo se jí při tom zničehonic vrátila do hlavy. Upřímně si vlastně vůbec nebyla jistá, kdo se jí vlastně líbí. Jako by si najednou uvědomila, že nad tou otázkou vlastně nikdy nepřemýšlela. Její výraz byl nečitelný.

I’ll put a bullet in my head and I’m GONE GONE GONE GONE

Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, So, 2021-06-05 12:01 | Ninja už: 3149 dní, Příspěvků: 1293 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Yuri Gateba
Tím D
Genjutsu svet

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Pá, 2021-06-04 23:30 | Ninja už: 4871 dní, Příspěvků: 3346 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Tým G
Neznámý ostrov
Jeho technika uspěla, ale opravdu na poslední chvíli.
„Gh!“ vycenil Renjiro chrup, když se žhnoucí meč zastavil jen kousek od jeho krku.
Ten chlap byl neskutečně rychlý a silný! To množství energie, co mu musel odebírat, aby ho udržel!
A ten žár co sálal z jeho meče!
„Khh...!“ zaskřípal bělovlásek zuby, když se mu kůže na krku začala pálit. Musel ho ale udržet! Nesměl povolit!
Zastavil postup své chakry, aby muži mohla Yui sebrat helmu s rukavicí, a soustředil se na ty části nepřítelova těla, kterých se jeho technika dotýkala.
„Dělej, Yui!“ zařval na zelenovlásku.


Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, So, 2021-05-29 06:03 | Ninja už: 521 dní, Příspěvků: 24 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tým C
severné cvičisko

Sledoval Mitsua a pousmial sa ako sa vyhol znovu jeho útoku. Robil si profil Mitsua a premýšľal nad tým že by s ním mohol vychádzať dobre. Vedel že by bol šťastnejší ak by si našiel priateľov a ani jeho sestry by nechceli aby zanevrel na ľudí okolo seba. Bokenom zas odrazil Mitsuovi tyč a skoro okamžite ustúpil o pár krokov. Bol si vedomý že v skutočnom súboji by si iba ťažko mohol dávať na čas a premýšľať nad tým čo bude robiť. Všimol si prichádzajúceho chalana, no rozhodol sa ho pre tú chvíľu ignorovať. Boken zas chytil iba do pravej ruky a rozbehol sa k Mitsuovi. Útok viedol zdola a na prvý pohľad to vypadlo že chce zasiahnuť jeho pravé rameno. Tesne než došiel k Mitsuovi si boken prehodil do ľavej ruky a zaútočil z druhej strany.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2021-05-25 23:36 | Ninja už: 5091 dní, Příspěvků: 2078 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Ryo Yoshitsune
Tým Yoshitsune
Cvičiště
„Ale no tak, Eno, nemusíš se přeci stydět. Jsme obě ženy,“ usmála se zelenovláska. „Nebo jsi na dívky?“ zeptala se zvědavě. Navedla ji ke stoličkám u sprch a počkala, až si na jednu sedne. Potom jí na hlavě vyčesala hezký drdol a popadla sprchu. „Umyju ti záda, co ty na to?“ nabídla.
O chvilku později už obě seděly v horké lázni a z pánských šaten k nim přicházel Tako.
Ryo musela uznat, že byl kus chlapa, což ji ale moc nezajímalo. Muži ji vůbec nepřitahovali.
„Dnes to byla taková malá rozcvička. Od zítřka začne pořádnej dril. Proto byste si teď měli co nejvíce odpočinout a nabrat síly,“ pronesla, když se lokty opřela o okraj lázně a rozkošnicky vzdychla. Milovala teplo a horkou vodu.


Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Út, 2021-05-25 19:00 | Ninja už: 706 dní, Příspěvků: 25 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C
Severní cvičiště


Byl opravdu rád, že alespoň z toho, co zatím viděl nebyl tak slabý, jak si Mitsuo myslel. Stále si ale nemyslel, že by to byla jeho chyba, že Rena špatně odhadl. Možná jeho slova špatně přeslechl nebo třeba Ren z nějakého důvodu lhal, ale nechtěl dávat ani nejmenší šanci
tomu, že by se on sám zmýlil.
Přišlo mu tak trochu směšné, že ho Ren zkoušel, jestli má cenu s ním ztrácet čas, ale neštvalo ho to.
Když jeho útok Ren zablokoval, okamžitě se skrčil, aby se dalšímu Renovu útoku dokázal vyhnout. Nevěděl, jestli to byl znovu útok na zkoušku, ale Mitsuo se tomu znovu dokázal vyhnout. Každopádně i přesto, že to bylo znovu předvídatelné, tak byl útok rychlejší, nejspíš to bylo tím, že tentokrát držel Ren bokken v obou rukou, ale nebyl si tím jistý. Když už byl Mitsuo při zemi, tak toho chtěl využít a pokusil se Renovi podrazit svou holí podrazit Renovi nohy, kdy mu mířil pod pravé koleno.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2021-05-25 15:06 | Ninja už: 2476 dní, Příspěvků: 687 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Lázně
Tako své kolegyně opustil a vstoupil do pánských šaten sám. Bylo tam celkem plno, ale to se v této denní době dalo čekat. Našel si tedy skříňku, vysvlékl se z toho smradlavého oblečení, dal ho do košíku a položil na něj velice štědré spropitné. Po tom košík donesl k přepážce a posunul ho za ní. Nebyla to sice oficiální nabídka lázní, že by vám vyprali oblečení, ale Tako to talto neudělal poprvé a věděl, že si tady každej moc rád přividělá.
Mladík se vrátil zpět ke skřínce, popadl župan a přesunul se do umívárny. Tam ze sebe ledovou vodou smyl veškerou krev, špínu a vyplavil z těla i poslední zbytky opilosti. S těmi se bohužel vyplavil i serotonin a na Taka padl opět splín a jeho výraz se přesunul do ignorantského nezájmu.
Pevně si kolem pasu uvázal ručník, oblékl si župan, načež vyšel z pánských umívázen do společné lázně. Velice pomali došel na okraj a očima vyhledal obě dívky. Poté celkem efektně sundal župan a pověsil ho na věšák.
Svaly se hezky rýsovaly, lesknoucí se vlhkostí právě umytého těla a jeho výraz upřímného nezájmu podpořil jeho přirozenou krásu. Pomalu vstoupil do lázně a připojil se ke kolegyním, ignorujíce pohledy ostatnich dam v lázni. Ne nadarmo byl donedávna znám jako veliky sukničkář.

Tým G: Ztracený ostrov

Když se Renjiro pohnul, otočil k němu svalovec pohled a bez viditelného problému sledoval jeho problesknutí. Rytmické dunění se blížilo a roztřáslo celou jeskyni, až se ze stropu uvolnilo několik kamenů, které tvrdě dopadli na zem. Podle toho se dalo usoudit, že už jsou uvnitř a blíží se.
Svalovec se ušklíbl, když se Renjiro probleskl podruhé a prudce máchl čepelí, která vzplála jasným rudým ohněm. Čepel se přitom rozpálila do běla.
Bělovláskovi se ale povedlo přiblížit se včas na to, aby aktivoval techniku a tak se meč zastavil jen kousek od jeho krku. I tak však mladík ucítil, jak se jeho kůže pálí a kdyby na místě setrval jen o chvilku déle, jistě by mu žár propálil krkovici.
Znehybněný muž zatnul zuby a z hrdla se mu vydralo zuřivé zavrčení, jak se snažil uvolnit. Bylo jen otázkou času, kdy se mu povede techniku překonat.

Obrázek uživatele Liuxin
Vložil Liuxin, Út, 2021-05-25 09:18 | Ninja už: 307 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ena Okeda
Tým Yoshitsune

Cviciště

Ena se naposledy rozhlédla po nyní již prázdném cvičišti. Stále si nebyla jistá, co si o tom všem má myslet, ale jedno přeci jen věděla. Jednotky oininů byly jediné místo, kde mohla získat informace, které potřebovala, a to jí za to rozhodně stálo.
Když konečně stanuli před lázněmi, dívka si rázem uvědomila, že jediná osoba, se kterou kdy byla v lázních, byla Katsumi. Na chvíli se jí zmocnil stud, ale nedala na sobě nic znát. Následovala tedy Ryo dovnitř do ženských šaten. Pomalu ze sebe sundala své oblečení, načež se na otázku Ryo automaticky otočila směrem k ní. Její oči při tom na chvíli sklouzli na její nahé tělo, než se s lehce zarudlými tvářemi rychle podívala stranou.
"Hm." Pokynula tiše a natočila se k zelenovlásce zády. Byl to pro ní zvláštní pocit, jelikož prakticky vyrůstala bez rodičů a nikdo jí něco takového nikdy nenabídl. V jejím obličeji byl nečitelný výraz.
"Arigato." Poděkovala nakonec, načež popadla jeden z připravených ručníků.

I’ll put a bullet in my head and I’m GONE GONE GONE GONE

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2021-05-20 20:53 | Ninja už: 5091 dní, Příspěvků: 2078 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Ryo Yoshitsune
Tým Yoshitsune
Cvičiště
„Eno, drahoušku, pokud se Tako zase poblije, vymáchám mu v tom obličej,“ přislíbila a s povzdychnutím hodila mladíkovi pilulku. „Na, to je na žaludek. Kdyby to nepomohlo, mám ještě jeden, ale to nechceš. Je to čípek.“
O několik minut později už trojice stála u vstupu do lázní a Ena s Ryo se na chvilku loučily s Takem před šatnami, aby se zase setkali ve smíšené lázni. Jouninka začala svlékat i zbytek svého oblečení a vyčesala si dlouhé vlasy do drdolu.
„Eno, drahoušku, chceš taky vyčesat vlasy?“ obrátila se pak zcela nahá k dívce.


Obrázek uživatele Shiraishi
Vložil Shiraishi, Po, 2021-05-17 18:09 | Ninja už: 2104 dní, Příspěvků: 104 | Autor je: Pěstitel rýže

Seiichi Oshitari
Tým C
Cesta domov, dom Seiichiho rodičov, severné cvičisko

Nechal lekársky personál odviesť Miki a ešte chvíľu zostal stáť. Zamyslel sa iba na malú chvíľu než sa rozhodol čo urobí a že pôjde domov. Bol si vedomí že by mu o Mikinom stave nikto nič nepovedal. Kráčal pomaly smerom k miestu kde býval.
Prešiel dvermi a v obývačke stretol svoju mamu. Pozdravil ju a rovno šiel k sebe do izby. Potreboval vstrebať všetko čo sa v ten deň stalo, takže si iba pretiahol šerpu s katanou cez hlavu a položil ju vedľa seba na posteľ. Chrbát si oprel o stenu a zavrel oči, nikdy si nemyslel že nastane obdobie keď mu bude viac záležať na inom človeku ako na ňom samotnom. Skutočne sa o Miki aj ostatných bál, aj keď to na sebe nedával poznať. Po pár hodinách šiel do kuchyne na večeru, rodičom iba na otázku čo robí doma povedal pravdu o tom čo sa v sklade stalo a aj to že nevie čo sa bude diať ďalej. Šiel späť do svojej izby a prezliekol sa. Chýbajúca čelenka mu pripomínala akú veľkú chybu v ten deň takmer urobil. Ľahol si do postele a o hodinu zaspal. Spal až do rána a hneď ako sa zobudil mal jasno v tom čo bude robiť. Hneď po raňajkách šiel do nemocnice na kontrolu s rukou a dozvedieť sa viac o tom ako dlho tú ruku nebude môcť poriadne používať. Trochu ho sklamalo keď sa dozvedel že do ďalšej kontroly mu na ruke dlaha ostane. Vrátil sa domov a ďalšie tri dni v podstate nič nerobil iba sa tak flákal po okolí domu rodičov. Aj keď chcel vedieť či sú ostatní v poriadku, nejako vedel že by to nebolo správne. Čakal kedy dostane nejakú správu o tom kedy a kde sa má stretnúť s členmi tímu. Väčšinou to bol práve on kto vyberal poštu, keď sa vracal zo svojich potulkoch. Čo bolo v jeho prípade okolo poldruhej poobede.
Tomu bolo aj toho dňa keď mu došiel dopis z kancelárie mizukageho. Prečítal si ho v rýchlosti a došiel si do izby pre katanu. Tú si pripevnil za pomoci šerpy na chrbát a zo svojho stola si zobral čelenku. Nemotorne si ju priviazal na čelo a šiel rodičom oznámiť kam ide. Potom skoro okamžite vyrazil na severné cvičisko. Nijako sa neponáhľal, keďže vedel že ich tím prevzal niekto iný. Hneď keď došiel na severné cvičisko porozhladol sa po ňom. Pohľadom zastal na mužovi stojacom obďaleč od dvoch chalanov ktorí očividne trénovali. Trochu nervózne došiel k tomu mužovi než ho oslovil. "Prepáčte, ak vyrušujem ale ste pán Jirou Kitabatake?" opýtal sa potichu a pozrel na opretú katanu.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Po, 2021-05-17 11:42 | Ninja už: 1697 dní, Příspěvků: 137 | Autor je: Pěstitel rýže

oinini, lékařský personál
Tým C
molo, kirigakurská nemocnice

Podsaditý oinin popřál Seiichimu a Miki štastnou cestu a přesunul se k raněnému správci. Ten byl naštěstí díky Isamovým schopnostem na poli první pomoci stabilizovaný. Masité dlaně znovu začaly zářit zeleným světlem techniky Shousen no Jutsu.

V nemocnici se to – ostatně jako vždy – hemžilo lidmi. Pacienti, sestry, lékaři, sanitáři, ti všichni se v dlouhých chodbách míhali a zastavovali. Personál kirigakurské nemocnice patřil k opravdovým profesionálům, nebylo tedy divu, že když jedna ze sester spatřil bezvládně ležící tělo dívky v Seiichiho náručí, okamžitě zavolala na pomoc pár kolegů.
Ti si od genina raněnou kunoichi převzali a zanechali ho na chodbě samotného.

Obrázek uživatele Shiraishi
Vložil Shiraishi, Ne, 2021-05-16 11:30 | Ninja už: 2104 dní, Příspěvků: 104 | Autor je: Pěstitel rýže

Seiichi Oshitari
Tým C
Mólo

Sledoval čo sa dialo okolo neho a snažil sa to pochopiť. Seiichi nepatril k tým ľuďom čo by sa starali o to plniť niečie príkazy. Musel sa pousmiať a pozrel na Miki. V hlave si hneď ujasnil že má ten muž pravdu. Mal by ju ešte prezrieť lekár. "Ako poviete pane" urobil pár krokov k Miki a počkal pokým od nej odstúpil ten ďalší a zdvihol ju. Vyrazil zas smerom do nemocnice a dával pozor aby nešiel nejako rýchlo. Nechcel Miki ublížiť a zastavil sa na malú chvíľu pred nemocnicou. Zamyslel sa čo bude robiť, ale nakoniec sa rozhodol vstúpiť do nemocnice.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2021-05-12 23:41 | Ninja už: 2476 dní, Příspěvků: 687 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Tako si poraženě povzdechl a chabě rozhodil rukama na důkaz, že vzdal jakýkoliv další odpor. Nemělo smysl jim to dále komplikovat, pokud opravdu stáli o to, aby se k nim přidal. Nakonec, oni budou ti, kteří budou litovat.
"No tak fajn," doplnit to i slovy a zamračil se, když Ryo vznesla výhrady proti alkoholu na tréninku, ale svou námitku spolkl. Byla to jen malicherná poznámka.
"Slibuju," pokrčil rameny na důkaz, že jemu to může být vlastně ukradené a pomalu vstal. Prozatím se rozhodl, že nebude tým zpomalovat. To, že on sám byl na samém dně, ještě neznamenalo, že tam nutně musel stáhnout i své okolí.

Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, Čt, 2021-05-13 12:46 | Ninja už: 521 dní, Příspěvků: 24 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tým C
severné cvičisko

Ani ho neprekvapilo že Mitsuo bol schopný vyblokovať jeho útok. Nikdy ho týmto útok skutočne neplánoval zasiahnuť. Chcel iba vedieť ako zareaguje Mitsuo, iba ho sledoval keď sa vzdialil. Musel sa pousmiať keď ho Mitsuo začal poučovať a pozrel sa mu do očí.
"Bol to zámer, aby si predvídal a vyblokoval môj útok" povedal a uchopil boken pevnejšie. Sám ani nevedel prečo mu to hovoril. "Keby si sa nechal zasiahnuť tak očividným útokom, môžeš my veriť že by som nestrácal s tebou čas" očko hodil na svoju opretú katanu. Bol tak vychovaný aby vyhľadával iba silnejších protivníkov ako bol on sám.
Nijak nezaváhal a prehodil si boken do pravej ruky aby jednoduchšie odrazil tyč než chytil boken obomi rukami. Svojím úderom mieril Mitsuovi na ľavé rameno.

Obrázek uživatele Liuxin
Vložil Liuxin, St, 2021-05-12 10:20 | Ninja už: 307 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ena Okeda
Tým Yoshitsune
Cvičiště

Teprve když černovlásek konečně přestal zvracet se dívka odhodlala otočit zpátky. Ryo zrovna rozkládala své mokré šaty na trávu, zatímco Tako se pomalým tempem po všech čtyřech začal šourat pod jeden ze stromů opodál. Byl bledý jako mrtvola a podle všeho, co dívka ten den už viděla od toho možná neměl ani moc daleko. Přesto se musela usmát. Jestli někdo uměl probořit ledy, tak to byl právě Tako, byť o tom možná ani sám nevěděl. Do té doby totiž Ryo vystupovala pouze jako vypočítavá osoba, ale nyní to vypadalo, že je to na moment opravdu ona. Zelenovláska poté zakončila cvičení svým zhodnocením, načež navrhla, že můžou zbytek dokončit v lázních. Dívka tiše pokynula na souhlas. Její oči se při tom přesunuli na černovláska sedícího pod stromem.
"Ale pokud znovu spustí, uklízíte to vy."

I’ll put a bullet in my head and I’m GONE GONE GONE GONE

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2021-05-12 09:49 | Ninja už: 1697 dní, Příspěvků: 137 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D
genjutsu svět

„Dokázal jsi to“, pravil nevýrazným tónem, „Mizukage i pán země Vody jsou po smrti.“ Deri Hamushi pracoval jakožto pravá ruka Mizukage v oblasti administrativy snad odnepaměti – nebo tak si to alespoň Ieyasu pamatoval.
„Vím,“ odvětil tiše medik a věnoval mu znepokojený pohled. Zelenovlasý mladík měl místo levé ruky nepravidelně tvarovaný pahýl, ze kterého tekla krev v galonech. Sekretář se i přes své smrtelné zranění stále usmíval a choval, jako by se nic nedělo.
„Vážně dobrá práce.“ Ieyasu se musel otočit a zamířit pohledem na zem, aby si výbuchem ustřelené mluvící hlavy všiml. Patřila jednomu ze strážných, které v největší budově Kirigakure no Sato pravidelně vídal. Hlava stejně jako Deri předstírala, že se nic neděje. „Akorát se mi teď celkem blbě chodí,“ přiznal strážný a odkutálel se pryč.
Přišla noc a náměstí se vylidnilo. Inkoustová tma zalila celou vesnici, výbuch zlikvidoval vedení. Těžce vzdechl a zadíval se k obloze. Pohled na zářící hvězdy ho vždy uklidňoval. Tentokrát se však neukázala ani jedna, jako by se jim všem hnusilo, co provedl.
Sklopil zrak zpět k zemi a smutně si povzdechl. Kamenné kostky, tvořící povrch náměstí se za ten krátký okamžik zvládly přetvořit v udusanou hlínu. Rozhlédl se kolem. Byl zpátky ve vesnici.
Zdála se být jiná. Všichni nemocní zmizeli, v opravených domech se svítilo a z jejich komínů se linuj táhlý, šedavý dým. Vůně kouře, zpěv ptáků, noční vánek – tolik vjemů. Proč ale ani jeden z nich nevnímal? Zdálo se mu, že ho opustily i jeho smysly, tedy kromě zraku.
Na prašné cestičce se rýsovala silueta, kterou dobře znal.
„Yuri-kun!“

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Út, 2021-05-11 20:20 | Ninja už: 706 dní, Příspěvků: 25 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C
Severní cvičiště


Nečekal, že se Ren útoku vyhne, ale bylo to příjemné zjištění, že se dokázal takto rychle a efektivně vyhnout, i když zápas nebyl nějakým způsobem odstartován. Jeho obavy už pomalu začali mizet, ale jasně věděl, že rychlost prostě není v souboji vším, takže si úplně jistý být nemohl. Jeho protiútok byl také celkem zajímavý a vypadalo to, že Ren ani moc dlouho nemusel přemýšlet nad tím, co udělá. Něco takového ale Mitsuo očekával, takže jeho útok dokázal poměrně jednoduše zblokovat svou holí.
Po bloku uskočil o kousek dozadu, aby získal čas nad promyšlením jeho dalšího útoku. „To byl celkem pohotový úhyb, to musím uznat. Ale tvůj úder byl moc předvídatelný.” Začal Mitsuo poučovat Rena, jako by byl nějaký jeho učitel. Byl totiž zvyklý, že při jeho samostatných trénincích mu ten silnější říká, co udělal dobře a co špatně. A v tomto souboji se považoval Mitsuo za silnějšího. Když si promyslel, co udělá rozběhl se směrem k Renovi, kde využil svou výhodu ve vzdálenosti zbraně a holí mířil Renovi z pravý strany na jeho stehno.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Čt, 2021-05-13 12:38 | Ninja už: 1697 dní, Příspěvků: 137 | Autor je: Pěstitel rýže

Fumihiro Yarui
Tým Yuurei
molo

Jeden z maskovaných mužů – od pohledu podsaditý i přes plášť – se přikrčil k raněné dívce. Zpoza lněné perelíny vykoukly buclaté ruce v gumových rukavicích. Jakmile se dotkly krvácející rány, začaly vydávat již na první pohled uklidňující zelenkavou záři.
„Shousen no Jutsu,“ zašeptal oinin, soustředíce se na svou práci. Rozšklebené okraje kůže se k sobě ihned přiblížily a zpomalily tak výtok životně důležité tekutiny z Mikina těla.
„Postarám se o to, Yuurei–taichou,“ pročísl slovy napjatou situaci holohlavý shinobi s okrovými ornamenty na masce. Jako odpovědi se mu dostalo prosté „mhhmm“ a pokývnutí hlavou od vysokého, vyzáblého muže se zelenou maskou připomínající oni. Kostnatým prstem ukázal na Seiichiho: „Jakmile bude tvá kamarádka v pořádku, zamiřte do nemocnice. Měli by ji ještě prohlédnout,“
Prázdný pohled nefritově zelené škrabošky se stočil k zadýchanému Funovi. Fumihiro opatrně zalovil v kapse na vestě a předal chlapci zapečetěný svitek. Bez dalšího vysvětlování se vydal za svým kolegou zhodnotit situaci na molu. Tedy spíše na tom, co z něj zbylo.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2021-05-06 19:07 | Ninja už: 5091 dní, Příspěvků: 2078 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Ryo Yoshitsune
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Když byly šaty konečně vyprané, rozložila je na trávu a se zarudlými tvářemi se podívala na mladíka. Měla na sobě tílko a kraťasy. „Stojí,“ obrátila se k mladíkovi. „Tako, máš bod. Nachytal jsi mě na švestkách,“ přiznala mu. „Přesto bych uvítala, kdybys příště na trénink přišel střízlivý. Ena taky nebyla tak marná. Měla dost rozumu na to, aby se ti v takovým stavu nepletla pod nohy,“ postavila se a povzdychla si. „Vzhledem k tomu, že jsem velmi nalehko a začíná mi být fakt zima, navrhuju zbytek tréninku dodělat v lázních. Co vy na to?“


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Pá, 2021-04-30 15:22 | Ninja už: 2476 dní, Příspěvků: 687 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Tako se po čtyrech odšoural kousek dál od místa, kde zvracel a tam se opřel zády o strom. Byl ve tváři celý bledý, promočený od vodních klonů, točila se mu hlava a bylo mu špatně, ale alkoholové opojení pomalu ustupovalo do pozadí.
"Já vás varoval," zašklebil se, jako raněný voják co pronáší poslední vtip před smrtí. Tohle bylo naprosto absurdní.
"Stojí vám to za to?" optal se opět tím sebekritickým tónem, kterým, jako by se vysmíval své vlastní existenci. Nebyl dobrý doktor, shinobi a ani člověk. Nechápal, proč o něho stojí zrovna speciální jednotky.

Obrázek uživatele Shiraishi
Vložil Shiraishi, So, 2021-04-24 20:28 | Ninja už: 2104 dní, Příspěvků: 104 | Autor je: Pěstitel rýže

Seiichi Oshitari
Tým C
Mólo

Podopieral správcu a stále rovnako rýchlo postupoval za Funom. Už z diaľky si všimol troch maskovaných osôb a naznačil Isamuovi aby na malú chvíľu zastavili. Chcel si byť istý že neohrozia správcu. Skúmal Funove správanie a zvažoval čo bude najlepšie urobiť. Keď očividne Fun začal niečo tým osobám hovoriť zas sa dal do kroku. Vedel že Fun v nich očividne nevidí nepriateľov a tak bol pokojný. Zastavili sa pri Miki a sám Seiichi šiel bližšie ku Funovi. "V poriadku Fune?" musel sa ho opýtať. Pohľadom ale stále pozoroval osoby pred sebou.

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, So, 2021-04-24 16:02 | Ninja už: 1815 dní, Příspěvků: 128 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Fun Kotoshi
Tým C
Pach krve a spáleného dřeva

Maskovaní lidé se zastavili tak akorát, aby si je Fun dokázal pomocí své techniky prohlédnout. Skoro jako by o jeho schopnostech věděli.
Pár vteřin nejistě zvažoval možnosti, ale pak se rozhodl, že to nemohou být nepřátelé. Kdyby patřili k tomu samurajovi, jejich cílem by nebyla Miki a kdyby chtěli zabít Funa, bylo by to o dost snazší v situaci, kdy by zrovna nesl na rameni váhu navíc a neměl volné ruce. Šetrně tedy položil svou zraněnou společnici na řídkou trávu a zaposlouchal se v očekávání, že zaslechne kroky Isamua a Seiichiho.
“Nevím kolik je útočníků. Náš sensei s nimi bojoval od chvíle, co zranili správce skladu. Uvnitř,” rukou ukázal směrem k hořící hromadě dřeva zakryté hustým kouřem, “nás zastavil jeden z nich v samurajské zbroji a požadoval vydání zraněného správce. Unikli jsme jen tak tak a další dva mí společníci by tu měli být každou chvíli i se zraněným mužem.” Hned poté, co na maskované oininy vychrlil informace, se Fun znovu hlasitě rozkašlal. Jeho plíce ještě nebyly na tak dlouhým monolog, po nadýchání se kouře, připravené.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2021-04-22 23:57 | Ninja už: 4871 dní, Příspěvků: 3346 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Tým G
Neznámý ostrov
„Yosh!“ zamračil se s bojovným úsměvem Renjiro, když se Yui postavila vedle něho a připravila se k boji.
„Ikuzo! (Jdeme na to!) zapružil v kolenou a vyrazil vpřed, zatímco jeho pěsti vzpláli chakrou.
Aby toho muže dostatečně rozptýlil a dal Yui prostor mu sebrat tu helmu s rukavicí, musel bojovat agresivně!
„Shunshin no Jutsu!“ probleskl se kolem muže, aby na něho mohl zaútočit z opačného směru než Yui, načež použil Shunshin no Jutsu znovu, aby se dostal k němu, poskládal sedm pečetí, a napřáhl se.
„Daruma no Jutsu!“ natáhl se po muži oběma dlaněmi, ze kterých se na něho vyhrnula Renjirova chakra ve snaze ho celého obalit a uzavřít v chakrové kopuli, která by mu okamžitě sebrala veškerou pohybobou energii.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2021-04-21 23:30 | Ninja už: 5091 dní, Příspěvků: 2078 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
Zaúpěla a rozhlédla se okolo sebe. Ten hluk, to dunění… Musely to být ty sochy, které teď určitě naprosto dokonale ovládal. Měla strach! Jak tohle mohli porazit?
Někdo s ní zatřásl. Zaslechla jí známý hlas, ucítila známou vůni. Ten někdo byl Renjiro. Prudce sebou trhla a probrala se. Měl pravdu. Teď nebyl čas na to se bát. Museli ho zastavit. „Un!“ vyhrkla a postavila se vedle něho. „Jdeme, Serori-kun!“ souhlasila a složila pečetě. S tím se její zornice změnily na kočičí a na rukou jí vyrostly skleněné drápy.