manga_preview
Město beze mne 8

PRAVIDLA - Soutěže a ankety

Bylo nebylo, jednoho krásného dne se kdosi rozhodl, že se do ulic Konohy zavede pořádek, že ve vesnici začnou platit zákony a že hříšníky potká náležitá... odměna.


^ Vyhláška vyvěšena na všech nárožích ^

VYHLÁŠKA

Vážení spoluobčané. Vzhledem k tomu, že sekce Soutěže a ankety (anime, manga, postavy, cosplay, FF, uživatelé) prozatím nepodléhala žádným pravidlům, rozhodlo se vedení vesnice, že nastal čas, aby tato zaplivaná ulička zažila něco jako novou renesanci. Násilnou rekonstrukci.

Proto budou během týdne uskutečněny následující kroky. Veškeré nyní existující hlasovací topicy se uzavřou počínaje zítřejším ránem.
Pak budou mít jejich autoři týden na zrekapitulování dosavadních výsledků a jejich zveřejnění do daného topicu.
Konečná fáze nastane v pátek, kdy budou výsledky zaznamenány na TABULI CTI. Ta bude obsahovat název hlasování, veškeré výsledky a pořadí.
Zároveň se zápisem na TABULI CTI budou všechny dosavadní topicy smazány.
POZOR! Hlasovací topicy založené až po uzávěrce, to znamená od pondělí do pátku, budou v pátek smazány rovněž. Avšak pokud budou doplněné výsledky, budou zapsány na TABULI CTI.
Veškeré nové topicy budou vznikat až od soboty 20.11.2010 a to podle následujících pravidel:

PRAVIDLA

1) Trvanlivost všech topiců bude 3 týdny. Z toho dva týdny jsou na samotné hlasování. Poslední týden bude hlasování uzavřeno, diskuze zablokována a výsledky zaznamenány (a nebo taky ne, záleží na Vás).

2) Topicy budou sepsány spisovně, ať už česky nebo slovensky. Nebudou obsahovat vulgární výrazy a ani vypatlátorštinu. Ye wAaAm tO WsHe yAsNeEe? Text bude strukturovaný a běda tomu, kdo ho napíše Capslockem Smiling

3) To samé platí i pro komentáře. Žádné nadávky, sprostoty a hádky o ničem. Koho načapám, toho JEN upozorním. Jednou, dvakrát... No a pak ho bez milosti zničím s přáním hezkého zbytku dne. ^^ Používejte také tlačítko ODPOVĚDĚT. Říkám to jen pro ty odborníky, co doteď nepřišli na to, k čemu to tam asi tak je. Veškeré hádky, rozhovory, teorie a podobné věci si řešte na ICQ, Skypu, IRC, Pmkama, na Jabberu, na Facebooku... Výběr máte široký, takže není důvod dělat binec v topicích.

4) Duplicitní topicy se mažou. Hned a bez upozornění. Kdyby někdo měl nějaké výhrady, ať mi napíše PMku. Ti, jež budou jeden a ten samý topic stále zakládat, budou obdarováni dárkovým košem s BANány. Stejně tak topicy, které neodpovídají pravidlům (viz. body 1,2) odejdou do věčných lovišť.

Není to tak těžké, ne? 4 body na zapamatování, to není takový problém Smiling

TABULE CTI
Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Seiji
Vložil Seiji, Po, 2012-07-02 17:34 | Ninja už: 2660 dní, Příspěvků: 431 | Autor je: Pěstitel rýže

Laughing out loud Kakashi YES

Nezáleží na tom, aby ses vyrovnal tomu nebo onomu člověku, ale jde o to aby ses jednou stal samým sebou.


Obrázek uživatele Laminie
Vložil Laminie, St, 2011-06-15 12:43 | Ninja už: 2934 dní, Příspěvků: 14 | Autor je: Prostý občan

Ahojky, koukala jsem na ankety a jsou tam dvě a obě starší jak 3 týdny jedna 3 roky. Myslela jsem, že se dají na zeď cti a pak se smažou, není tomu tak?

Jen mě trklo do očí že je tam už tři roky :oD

Obrázek uživatele Satake
Vložil Satake, Čt, 2011-06-16 20:11 | Ninja už: 4250 dní, Příspěvků: 946 | Autor je: Prostý občan

Tohle jsou jediné dvě ankety, které jsou stále aktivní. Nicméně bych se měl konečně rozhoupat k tomu, abych pomazal několik tisíc nejstarších komentářů a přesunul do fóra i špatně zařazené topicy...

Obrázek uživatele Laminie
Vložil Laminie, Po, 2011-06-20 14:12 | Ninja už: 2934 dní, Příspěvků: 14 | Autor je: Prostý občan

:OD

Obrázek uživatele Ironhide
Vložil Ironhide, Čt, 2011-06-16 21:11 | Ninja už: 4288 dní, Příspěvků: 2970 | Autor je: Admin, Editor všeho, Moderátor, Erokage

Dobrý nápad Smiling

Ironhide aneb Iron, Ero-kage, Šibe-kage, Baka-kage, Nevinnosť-sama, Fairon, Iron D. Absint, Al-kage... By Strigga: Mudr. Ironhide

Všichni povinně přečíst PRAVIDLA VKLÁDÁNÍ FA!!!

Vážne už 10 rokov???