Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Tlumočení B24

Everybody together……Hon za největším tajemstvím ,Bijuu, 3 kapitola

3 kapitola: Nová mise a její tajemství

Kancelář HoKage :

„Ťuk Ťuk.“
„Vstupte!“řekla Tsunade.
„Zdravím Tsunade-sama. Tak sme tady jak ste nás chtěla.“
„Nazdár Tsunade.“ Řekla druhá osoba.
„Hm Čau.“
„D-Dobrý den“
„Co tady všichni děláte?“ Zeptal se vyjeveně Kakashi
„To je tvůj tým na tuto misi, o které vám řeknu až dorazí poslední člen týmu.“ Odpoví Tsunade na Kakashiho otázku.
„Sakra, kdo to je, že nepříjde včas.“ Zeptá se Naruto, který je už nervozní, co to bude za misi.
„ÁÁ dobrý den. Omlouvám se, že jdu pozdě.“ V místnosti se objevila osoba zahalená v černém plášti s kapucí, přes kterou jí není vidět do tváře.
„tak teď sme tady všichni“ řekne Tsunade a sedne si do křesla.
„Tak abych vás představila. Tohle je Rake (Rejk)“ dívka si sundá plášť a všichni vidí holku ve stejném věku jako ostatní. Dívka má dlouhé hnědé vlasy. Černé tričko bez rukávů a na něm vestu. pravou ruku měla zahalenou pod nějakým pláštěm na ruku. Na nohách měla připlé kunaie.
Všichni si ji prohlíželi od zhora dolů. Potom se vrátili do reality a představili se.
„Já jsem Naruto.“
„Já jsem Sakura.“
„Mé jméno je Sasuke.“
„A já se jmenuji Hinata.“
„A tenhle chlap je velitel vašeho týmu Kakashi.“ Odpoví za kakashiho Tsuande.
Rake se otočí a podívá se na tým, se kterým bude pracovat a potom se otočí zpět na Tsunade.
„Tak teď k vaší misi.“ Začne mluvit Tsunade a všichni poslouchají jaká bude jejich mise.
„Tak abych začala. Vaše mise bude najít tajný Svitek Bijuu, který je někde ukryt po částech a a nikdo neví kde. Máme jen tohle jedno vodítko.“ Tsunade dopoví vše a vodítko předá kakashimu. Na vodítku je napsaný Mlžná země.
„Co to je ten tajný Svitek Bijuu?“ Zeptá se Naruto a odpověď zajimala nejspíš úplně všechny.
Tsunade si vzpomene na příběh, který ji vyprávěl tatínek jako malý holce a říkal, že to se opravdu stalo, ale Tsunade to vždy brala jen jako dětský příběh a nikdy ho nebrala vážně až do teď.
„Tak, kde bych začala.Když sem byla malá vždy sem od otce slýchávala příběh o tajném Svitku Bijuu.
Když ještě nebyl svět rozdělen. Existovala jen jedna velká země, jeden národ. Existovalo zde 9 zvířecích klanů, které pomáhali lidem ve všem, co se dalo, ale když si uvědimili svou velkou sílu pokusili se ovládnout lidskou rasu a tak se taky uskutečnilo. Lidé byli utlačování. Nesměli se učit používat ani Ninjutsu ani Genjutsu a v Taijutsu mohli umět jen základy. To vše proto, aby se nikdo nemohl spiknout.
Do každého toho klanu se narodilo jedno dítě, které zdědilo největší sílu zvířecího klanu. Bylo jich tež devět. Těch 9 zvířecích mláďat se skamarádilo a učili se používat jejich sílu. Když dospěli. Stali se poslední z každého klanu a zdědili tu největší sílu. Ta síla byla ohromná a nejsilnější z nich byl devítiocasý.
V té době se, ale mezi lidmi oběvil jeden mladý kluk, který porušil zákony a tajně se učil techniky. Jak Ninjutsu tak Genjutsu + měl své vlastní Kekkey genkay, které mu umožňovalo tvořit snáz nové techniky. A proto tenhle mladý kluk jménem Nawaka Yoshory z nejstaršího rodu lidí, se pokusil udělat vlastní techniku, která by mu umožnila ovládnout všech děvět démonů.Asi po roku vymýšlení TÉ techniky na to Nawaka přišel a stvořil techniku pomocí, které ovládne všechny Bijuu. Nawak proto vytvořil skupinu odvážných bojovníků, kteří se této akce chtěli zůčastnit. Bylo jich celkem 7 a říkali si Kuroseky. Těchto 7 lidí dlouhou dobu učil používat techniky a trénoval je. Ostatní lidé nevěděli, co se chystá a těchto 7 odvážných bojovníků se zatím připravovalo na největší bitvu a za osvobozením lidstva. Nakonec vyrazili uskutečnit svůj plán. Došli na velkou mítinu, kde se utkali se všemi 9 Bijuu. Když boj započal snažilo se 6 bojovníků z této skupiny zadržet Bijuu, co nejdéle to jen šlo, aby se Nawaka mohl připravit na své jutsu. Jeden z mužů zavolal.
„Hej Nawako! Dělej už je dlouho neudržíme.“ A pravda jak má bojovat 6 lidí proti neporazitelným démonům.
„zabili už Yoshiho parchanti. Tak dělej. Pospěš si!“ zakřičel a vrhl se zpět do bitvy proti těm zrůdám.
Nawaka udělal několik pečetí, roztáhl dlouhý svitek a vykřikl.
„Hakkedyou-sanory(Jutsu ovládání démonů).“ Z nebe se sneslo něco, co připomínalo blesk a uhodilo to do všech 9 Bijuu. Najednou přestalo všech 9 démonů bojovat. Jutsu ovládání démonů vyšlo. Když se Kuroseky vrátili zpět, všichni lidé se dozvěděli o jejich činu, byl Nawaka a ostatní považováni na nejsilnější všech dob. Když si, ale Nawaka uvědomil jak nebezpečné to jutsu muže být v nepřátelských rukou, rozhodl se s ostatními rozdělit ten svitek na 6 částí. Pro každého člena jedna část a ta se schová a nikdo jiný, kromě toho kdo ji schovává svou část nebude vědět kam ji schoval. A tak taky udělali a o svitku se už nikdy nevědělo.“ Dořekla Tsunade příběh, který ji jako malé otec vyprávěl.
„A teď vaše mise je, jak už sem říkala před chvíli, najít ty části svitku dřív než je najde někdo jiný. Nedej bůch Akatsuki nebo Orochimaru.“ Dořekla Tsunade a pěkně se tím mluvením namohla a tak si sedla to svého křesla.
„Tak ve 12 hodin se sejdeme u hlavní brány. Zatím si dojděte domů pro vybavení a zásoby.“ Rozkázal Kakashi, a tak jak řekl, tak také všichni udělali.Jen Kakashi ještě zůstal v kanceláři HoKage.
„Tsunade sama myslím si, že tato mise bude sakra obtížná a ještě obtížnější, jestli se setkáme s Akatsuki nebo Orochimarem a jestli se nám nepodaří misi splnit a svitek se dostane do nepřátelských rukou nechci ani vědět, co všechno se může stát.“trochu vyděšený Kakashi řekl Tsunade.
„Vím proto tu misi musíte splnit za každou cenu a Naruta už sme taky neviděli, co dovede, po treninku s Jirayou, když byl pryč.Vzpomněn si, že Sasukeho dovedl zpět se Sakurou po cestě sem.Zpět do Konohy, když se vracel z treninku, což znamená, že se asi zlepšil. No uvidíme. Každopádně ta mise je obtížnější než třídy S, tak si dávejte pozor.“ Dořekl Tsunade a kakahsi odešel domů se také připravit na misi.

Začínám mise.A kdo je vlastně Rake?Kde je první část svitku?
To a další se dozvíte v dalších částech.

Doufám, že se vám to líbí.Každopádně budu rád, když mě poradíte, co zlepšit.Díky moc

Prosím vás. Jestli tento fan fiction někdo čte. Napište nějakej komentář abych věděl jestli má cenu dál psát. Vím, že to není buchví jak dobrý, ale to je jen teď na rozjezd na začátek. Tak díky moc.[b]

4.666665
Průměr: 4.7 (12 hlasů)

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele kacule1985
Vložil kacule1985, Pá, 2011-11-11 20:38 | Ninja už: 2539 dní, Příspěvků: 15 | Autor je: Utírač Udonova nosu

dalsí z tvých dokonalých příběhů a kdy bude další díleček????
máš 10 z 10 aspon u me pač jich tu víc není Smiling

Obrázek uživatele Steisky
Vložil Steisky, St, 2009-12-09 20:20 | Ninja už: 3186 dní, Příspěvků: 154 | Autor je: Prostý občan

krása Laughing out loud

Obrázek uživatele Quinn
Vložil Quinn, Út, 2009-06-09 18:10 | Ninja už: 3407 dní, Příspěvků: 74 | Autor je: Prostý občan

Je to velmi skvělé a určitě má cenu psát dál!

Obrázek uživatele naruto - kun
Vložil naruto - kun, Po, 2009-06-08 22:35 | Ninja už: 3392 dní, Příspěvků: 687 | Autor je: Prostý občan

je to velmi zaujimavi pribeh a moc sa mi paci a urcite v tom pokracuj aspon kvoli mne... rad si to vzdy precitam
u mna to mas za 5 bodov a miesto v oblubenych len tak dalej

Obrázek uživatele Avatar
Vložil Avatar, Út, 2009-03-17 00:23 | Ninja už: 3510 dní, Příspěvků: 318 | Autor je: Prostý občan

Já jsem na tadytu sérii narazil až teď a je to opravdu zajímavý, byla by škoda ji nedokončit. Smiling Mno vlastně sem na ní narazil jenom proto, že čtu tvojí druhou sérii tak sem se koukl co si ještě napsal Smiling Takže když budeš mít nějakej nápad, nebo chuť tak to sem přidej. Určitě budu rád a nebudu jedinej Eye-wink

Obrázek uživatele Mafarazo
Vložil Mafarazo, Út, 2008-08-05 14:37 | Ninja už: 3663 dní, Příspěvků: 47 | Autor je: Prostý občan

je to good!