Madarův syn - 16. kapitola

Hlava klanu Washuu

Kami s Asami vešli dovnitř. Bylo to tam celkem malé a zatuchlé. Bylo vidět, že tam nemají žádnou uklízečku. Všude byl plno prachu a navíc tam nebyla ani noha. Tedy až na barmana s páskou přes oko a cigárem v puse. Svým okem si prohlížel Kamiho s Asami.
„Co tu chcete?“ zeptal se barman velmi nepříjemně.
„Chci mluvit se šéfem,“ řekl Kami a přišel před bar.
„A kdo ho shání?“ zeptal se jedno očka, vyndal cigaretu z pusy, a vyfoukl na Kamiho obří vlnu kouře.
„Uchiha Madara,“ odvětil Kami vážným tonem. Barmanovi spadla překvapením cigareta z pusy.
„Tudy prosím,“ řekl barman vyděšeně a ukázal na schody, co vedly do druhého patra. Lež zabrala perfektně. A tak Kami a Asami šli po schodech nahoru. Bylo to tam jiné než dole. Všude bylo čisto a uklizeno. Bylo tam pár místností, ale naproti schodům byl ten největší pokoj. Konferenční místnost klanu Washuu. Před posuvnými dveřmi stáli dva bodyguardi s katanami.
„Stůjte, cizinci, nebo zemřete,“ řekl jeden z těch dvou.
„Potřebuji mluvit s hlavou klanu,“ odvětil Kami klidně.
„Vypadni nebo zemřeš,“ vložil se do konverzace druhý z bodyguardů.
„Pusťte je dovnitř, pitomci,“ ozvalo se z místnosti. Bodyguardi uposlechli rozkaz.
„Je mi ctí tě vidět, Madaro. Nebo mám spíš říct Kami,“ řekl stařík sedící za dřevěným stolem.
„Taky je mi potěšením tě poznat, hlavo klanu Washuu. A jsi dobrý, že jsi uhodl mou pravou totožnost.“
„Bylo to celkem jednoduché. Zpráva, že jsi mezi živými, se roznesla hodně rychle. A hodně lidí ví, že tvůj otec s námi často spolupracoval. Takže nějací chytrolíni se rozhodli se za tebe převléct a jít využívat našich služeb. Kolik se jich tu objevilo. A kolik jich tu taky zemřelo. Ale nikdo nebyl tak tak blbej, že by se vydal za Madaru. Ale tobě to bylo jasné. Odlišit se od ostatních. Jelikož ses vydával za Madaru, bylo hned jasné, že ty seš Kami.“ Nikdo toho staříka nechápal.
„Ano, máte naprostou pravdu,“ řekl Kami. Ale ve skutečnosti se Kami vydal za Madaru jen proto, aby udělal dojem.
„Pojďte, jen se ke mně posaďte. Dáte si čaj nebo něco ostřejšího.“
„Já si nic nedám, ale děkuji za pohoštění. Každopádně, něco bych od vás potřeboval.“
„A dáma si nic nedá?“ zeptal se stařík, ignoruje Kamiho.
„Pokud bych mohla poprosit, tak čaj,“ jakmile to Asami dořekla, do místnosti vběhl sluha. Nalil Asami čaj, staříkovi saké a zase odběhl.
„A co bys potřeboval, chlapče?“ odpověděl stařík a upil si saké.
„Potřebujeme se urychleně dostat do Zvučné. A taky chceme loď. Klidně to může být vrak, ale musí se s tím dát plavit.“
„A kampak byste chtěli plout?“
„Do zakázané části moře.“
„Jenom blázni se tam vydávají. Ale mně to může být ve výsledku jedno. Mně jde spíš o to, co z toho budu mít já.“
„Kolik chceš?“
„Mně nejde o peníze. Já chci něco vzácného. Něco, co nikde nekoupíš. Mangekyou Sharingan!“
Asami ztuhla zděšením.
„Víš, Kami, jsem už starý. A někdo po mně nastoupit musí. Bohužel sláva tohohle klanu upadá. Avšak. Kdybychom měli Mangekyou, byli bychom zase slavní. A neboj, stačí mi jen jeden. Ale když nebude Mangekyou, nebude ani přeprava do Zvučné ani loď. Takže, jak si vybereš.“
„Dám vám ho…“ začal Kami, když v tom ho zarazila Asami.
„To přece nemůžeš. Dát mu Mangekyou jen za tyhle dvě věci, to je… to je…“
„Asami, nepleť se prosím do toho,“ řekl Kami nejchladněji, jak mohl. „Takže budu jen potřebovat nějakou nádobu a nějaký roztok, do kterého dáme oko.“ Stařík opět luskl. Tentokrát přiběhl sluha se sklenicí, ve které byl roztok. Kami si přitáhl nádobu k sobě. Udělal pár pečetí a dotkl se dlaní oka, které bylo pod vlasy. Jakmile se ruka vynořila z černých vlasů, držela Kamiho slepé oko. Kami hodil oko do sklenice.
„Proč je bílé?“ zeptal se stařík a pomalu šahal pro kudlu.
„Je to bezpečnostní opatření. Když sem přijde zloděj a uvidí tohle oko, nebude tušit, že se jedná o Mangekyou. A tohle jutsu nejde ani nějak odhalit. A Mangekyou se aktivuje, když do něj bude dána chakra. Potom se jutsu zruší.“
„Děkuji mockrát. Za tvoji spolupráci ti dám speciální dárek. Do zítra se můžete ubytovat v pokoji pro hosty. Můžete si dát cokoliv na účet podniku. A navíc, večer se zde ve městě konají slavnosti. Je to velkolepé. Takže se tam můžete jít podívat. A když si tam budete chtít něco koupit, stačí ukázat tuhle kartu a máte to zadarmo.“
„Mockrát děkujeme. A pokud vám to nebude vadit, rád bych se šel s Asami ubytovat.“
„Jen běžte,“ řekl stařík a začal něco psát na papír.

„Asami, moc se ti omlouvám za to, jak jsem se k tobě choval. A jako omluvu bych tě chtěl doprovázet na tu slavnost,“ omlouval se Kami.
Asami se podívala Kamimu do oka a řekla: „Ty můj hlupáčku. Příště mi aspoň řekni, co chceš dělat.“ Objala ho. Kami zavřel oči a užíval si téhle chvíle.

5
Průměr: 5 (1 hlas)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Út, 2019-11-26 23:31 | Ninja už: 1294 dní, Příspěvků: 2258 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Zaujímavý krycí manéver, dole zatuchnutá putyka s čmudilom barmanom a hore paráda hlavy klanu Washuu Cool Meno Učiha Madara má ozaj zázračný účinok Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!! Ale starký je hneď v obraze, že prišiel Kami, má svoje informácie. Páni, hlava klanu chce za poskytnutie odvozu Mangekjú Šaringan Shocked Vidno, že Kami s Asami ešte nie sú celkom zohratí, potom vznikajú nedorozumenia xD Hmhm, dal svoje slepé oko, to bude asi nejaký trik a či nie? Puzzled Starký je nadšený, tak poskytne aj bonusy. A dvaja mladí idú na slávnosť Jump! Skvele napredujeme, už som zvedavá na tie tajné miesta a ako dopadne plavba Jump! Tak len píš, vždy ma potešíš Ino ti gratuluje!

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, Po, 2019-11-25 20:01 | Ninja už: 4256 dní, Příspěvků: 2295 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

Odmítám věřit, že mu Kami jen tak dal svůj Sharingan. Určitě to musel udělat po svém, nějak ho obelstít, už ten popis, vytažení zpod opony vlasů a slepé oko... To prostě nejde, aby mu ho jen tak dal! Laughing out loud

.Seznam FF, Poslední FF: Na kočku a na myš | Rozkaz zněl jasně | Bohům padají z talířů drobky
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights..