Madarův syn - 14. kapitola

Kami vs Uragirimono

„Jsi velmi dobrý na to, jakej handicap teď máš,“ šklebil se vlk.
„A to se teprve zahřívám,“ protáhl se Kami a začal skládat pečetě. „Kuchiyose no jutsu!“ Přivolal svitek, který následně rozevřel.
Vlk však na nic nečekal, švihl tlapou a zařval: „Rozseknutí na dálku!“ Z jeho drápů vystřelilo bílé světlo. Kami byl v koncích. Nejspíš by i zemřel, ale naštěstí se tam objevila Asami, která okolo něho udělala štít.
„Perfektní načasování,“ pochválil ji Kami a usmál se.
„Co budeme dělat teď?“ zeptala se Asami, pořád udržujíc štít.
„Ty mě budeš krýt, já půjdu do útoku. Ale nejdřív… Kai!“ Ze svitku se vyhrnula rudá chakra a obklopila Kamiho. Po chvíli se do něj vstřebala. Jeho rána se začala hojit.
„Můžeme?“ zeptala se Asami.
„Můžeme,“ odvětil rázně Kami. Asami zrušila bariéru a Kami vyrazil. Vlk použil další seknutí na dálku. Asami okamžitě udělala na dálku další štít, čímž ochránila Kamiho. Ten pokračoval dál k vlkovi. Když byl dostatečně blízko, natáhl levou ruku, ze které vystřelil proud démoní chakry. Proud vlka zasáhl přímo do čela, takže ho trochu zatlačil dozadu. Jenže nepřítel udělal nečekaný tah. Z jeho těla vystřelil několik ostnů z černé hmoty. Asami se je pokusila zastavit, ale nešlo to. Ostny prorazily bariéru a pokračovali ke Kamimu. Ten se však vyhnul tím, že ze svých zad vystřelil proud chakry který se zachytil za strom, ke kterému se pak i přitáhl. Po Kamiho úhybu vyrazily ostny jeho směrem. Ať už Kami uhýbal kamkoliv, ostny šli za ním. Asami to tak ale nenechala. Zavřela oči a něco začala šeptat. Najednou se ostny přemístili nad vlka a zasáhly ho. Hmota začala ztrácet svůj tvar vlka.
„Dobře ty,“ pochválil Kami Asami, „nejen že jsi mě zachránila od těch ostnů, dokonce se ti podařilo i trefit Uragirimona. Ale boj ještě neskončil. Vypadá to, že se umí Uragirimono i regenerovat.“
„Takže co budeme dělat?“
„Musíme ho zasáhnout do srdce. Potom bude na dlouho oslabenej. Toho musíme využít a zapečetit tu hmotu.“
„Dobrá tedy. Ale teď to pude po mim. Já na něj zaútočím a rozptýlím ho. Ty ho budeš muset bodnout do srdce.“
„Ale čím? Tělo je hodně hluboko uvnitř a navíc jak mám zasáhnout srdce, když tam nevidím?!“
„Použij svůj vnitřní zrak.“
„Jak ho mám použít? Já to nikdy nedělal.“
„Prostě zavři oči a pročisti si mysl. Pak vnímej chakru, co je okolo tebe. Pak použij Juubiho chakru, abys ho probodl. Já ti věřím,“ řekla Asami a políbila Kamiho na čelo. Než Kami stačil cokoliv říct, Asami už vyrazila proti vlkovi.
„Tak jo, zavřít oči a pročistit mysl. Jdu na to,“ řekl Kami a zavřel oči. Chvíli nic neviděl, když v tom se jeho tělem začala šířit Juubiho chakra. Kami to najednou viděl. Vše bylo černé až na Asami a Uragirimona. Kami viděl modrou chakru, jak bojuje proti obřímu tmavě fialovému vlku. A uprostřed Kami viděl Uragirimonovo tělo. Jeho chakra byla rudá, ale jeho srdce mělo také tmavě fialovou barvu. Kami natáhl ruku a vystřelil chakrové ostří přímo na srdce. Zásah. Kami otevřel oči a vyběhl směrem k tělu. Uragirimono byl skoro celý vidět, jelikož hodně hmoty ustoupilo. Kami vytrhl tělo z hmoty a hodil s ním o strom. Hmota se rozplynula. Ale pomalu se zase začala okolo Uragirimona tvořit. To Kami nenechal být. Přiběhl k tělu a přes ránu na Uragirimonově břiše přilepil lístek. Hmota začala zpomalovat ale pořád narůstala.
„Pozor!“ vykřikla Asami a začala ránu léčit. Za chvíli tam byla už jen jizva a hmota nikde. Uragirimono se začal nahlas smát.
„Výborně, Uchiho. Zvládl jsi mě porazit. A za odměnu ti něco řeknu. Tu moc mi dal jeden člověk. A já myslím, že ho moc dobře znáš.“ Uragirimono se přihnul ke Kamimu. „Tvůj otec!!!“ Jakmile to Uragirimono dořekl, vybouchl. Asami stihla udělat štít okolo Uragirimona, čímž výbuch nezničil nic dalšího.
„Pečeť poražených,“ řekl Kami a podíval se na Asami, která nevěděla, o čem to Kami mluví. „Když máš tu pečeť a někdo tě porazí, umřeš. Smrti jsou různé, ale výbuch je nejlepší, jelikož může ještě zabít nepřítele.“ K oběma najednou přiběhli stráže a odvedli je do nemocnice.

Asami vyvázla s pár zraněními, ale Kami měl popálené ruce od té chakry. Nic to nebylo, ale i tak ho radši dali na lůžko, kdyby se ještě něco zjistilo. Asami propustili, ale neodešla. Zůstala s Kamim na lůžku. Za nějakou dobu za nimi přišel král.
„Neruším?“ zeptal se Ōsami po tom, co vstoupil dovnitř.
„Ne, nerušíš,“ odpověděl Kami.
„Asami, potřebuju si s Kamim promluvit o samotě,“ řekl Ōsami.
„Dobrá, počkám na chodbě,“ řekla Asami a odešla.
„Takže co teď? Pořád mě chcete popravit?“ zeptal se Kami.
„Ne. Po zradě Uragirimona jsme obvinění stáhli. Vždyť jsi nám zachránil život. A co se jeho týče, už nepatří do naší rodiny. A to kvůli vlastizradě. Ale mám na tebe otázku. Řekl ti, odkud měl tu sílu?“
„Řekl, že mu ji dal Madara. Jenže ten to nebyl. Byl to Uchiha Obito, kterej se za Madaru vydává. Víc nevím.“
„Dobrá. A kdy odtud odejdete?“
„Hned zítra ráno.
„Proč tak brzy?“
„Chci už být na tom ostrově. Nemůžeme ztrácet čas.“
„Chápu. A kam se teď musíte dostat?“
„Do Travnaté.“
„Zítra ráno vám dáme ještě nějaké jídlo. A zajistím vám odvoz do Travnaté.“
„Děkujeme.“
Ōsami se jenom usmál a odešel.

Poznámky: 

Jinak se omlouvám za to že tato kapitola je zase trochu kratší. Ale od příště budou kapitoly zase delší

5
Průměr: 5 (2 hlasů)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, So, 2019-10-26 18:33 | Ninja už: 1257 dní, Příspěvků: 2239 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Fíha, ten Uragirimon je riadne silný, neviem, čo by si Kami bez Asami s ním počal Puzzled Boj má teda riadne grády Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!! Cieľ - bodnutie vlka do srdca je tiež problematický, ale Asami vie poradiť. A tie farby modrá, fialová, čierna, krvavo červená Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!! Uragirimon je porazený a priznáva, že moc mu dal Madara/Obito a vybuchne Ehh... jasně... hehe... Páni, čo si to vymyslel: „Pečeť poražených,“ řekl Kami a podíval se na Asami, která nevěděla, o čem to Kami mluví. „Když máš tu pečeť a někdo tě porazí, umřeš. Smrti jsou různé, ale výbuch je nejlepší, jelikož může ještě zabít nepřítele.“ Kakashi YES Tak Uragirimon spáchal vlastizradu, len z Ōsamiho slov sa mi zdá, že prežil ten výbuch Puzzled Ňo, tak naše dve hrdličky môžu ísť dobre zásobené na ostrov Jump! Nuž uvidíme, čo pre nás vymyslíš, ja som s vývojom udalostí spokojná Ino ti gratuluje!