manga_preview
Boruto 42

Madarův syn - 10. kapitola

Tajný bar

Ještě téhož dne Kami dorazil k baru. Před ním byla obří skála, na níž bylo vidět, že nevznikla přirozeně. Kus kamene jednoduše trčel ze země, jako by tu nebyl ani padesát let. Kameny na skále byly tak ostré, že kdyby se jich někdo jenom malinko dotkl, tekla by mu krev. A navíc stromy byly značně omlácené, takže tu někdo vzal někoho kmenem po obličeji a ne jen jednou.
„Co tu chceš?” řekl holohlavý muž stojící před Kamim. Byl vysoký a na opasku měl pouzdro s katanou.
„Chci se dostat do Tajného Baru,” odpověděl Kami klidným hlasem.
„A proč bych tě měl jako pouštět?” odfrkl si holohlav. „Nevím, kdo jsi a jestli nejsi náhodou nějakej ten tajnej špion.”
Kami se jen pobaveně zasmál. „Myslím že bys měl pustit syna Uchihy Madary,” pronesl dramaticky a aktivoval svůj zbylý Mangekyou v levém oku. Muž jen koukal s otevřenou pusou. Pak se vzpamatoval.
„Dobrá, pustím tě,” řekl holohlav a mírně se uklonil. „Ale dám ti radu, jestli chceš, aby za tebe někdo udělal špinavou práci, tak zaplať ještě před tím, než se do toho pustí. Chápu, možná tvůj finanční stav není největší a musíš zaplatit až potom. Tak to potom zaplať včas. Podle směru, jakým jsi přišel, si určitě narazil na jednoho zmlácenýho tejpka. Ten taky chtěl zaplatit až potom, co ten vagabund bude mrtvej. Jenže přišel o hodinu později a takhle dopadl. Takže dávej pozor.” Jakmile do holohlav dořekl, zavedl Kamiho ke skále a zlomil jeden falešný kámen. V tu chvíli se otevřely dveře do podzemí.
„A ještě něco,” řekl holohlav a sáhl do kapsy. Vytáhl černý lístek. „Tohle dej barmanovi, co je tam dole. Dá ti zdarma jednu skleničku něčeho, co budeš chtít, a řekne ti, co budeš chtít vědět.”

Kami vzal lístek, vřele poděkoval a vstoupil do podzemí. Po sto schodech došel do baru. Bylo to tam obrovský. Všude, kam se Kami podíval, byl stůl a u něj zločinec, kterej buďto hrál hry, sázel se, počítal své peníze, pil anebo si užíval přítomnost několika dobře obdařených slečen.
Najednou na Kamiho ostře houkl barman: „Co tu chceš?”
Kami bez jediného slova podal barmanovi lístek, co dostal od holohlava. Barman si kus černého papíru chvíli prohlížel a pak úplně mile pronesl: „Tak co si dáte, mladý pane, jedna sklenička čehokoliv na účet podniku. A můžete se mě zeptat, na co chcete, na vše odpovím.”
Kami se usmál od ucha k uchu. „Poprosil bych vás tedy o jednu sklenku Fofa-Foly.” Barman začal připravovat drink. Jakmile ho dodělal, položil ho na pult.
„A chtěl bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo se jmenuje Kishimoto Sui.” Barman chvíli přemýšlel, pak ukázal směrem k opačnému rohu místnosti. „Tam v levém rohu,” řekl s úsměvem na tváři.
„Děkuji, to je všechno,” poděkoval Kami, vzal svůj nápoj a vydal se do levého rohu. Po cestě cítil mnoho zákeřných pohledů. Všichni se na něj koukali, jako by byl poslední jednorožec. Najednou ho zahlédl. Seděl v rohu místnosti, celý v černém se zahaleným obličejem v obvazech černé barvy.
„Vás jsem přesně hledal,” oznámil Kami a posadil se naproti. Muž na něj jen koukal. Nedalo se poznat, jak vypadá, jelikož byl celý zahalen v plášti a měl skrytý obličej.
„Já jsem Uchiha Kami,” začal přátelsky, „a vy byste měl být Kishimoto Sui.” Osoba jen souhlasně přikývla.
„Víte, mě sem zavedl úchyl na svitky a řekl mi, abych vás našel. Takže jsem tady,” řekl Kami a usmál se.
Osoba vstala, přišla ke Kamimu a zašeptala mu do ucha. „Dopij to a půjdem. Všechno ti potom vysvětlím.” Kami si podle hlasu uvědomil, že se nejedná o chlapa, ale o ženu. Na ex vypil Fofa-Folu a společně s neznámou ženou vyrazil ven.

Když vyšli z baru, byli oba nemile překvapeni. Před nimi ležel holohlav v kaluži vlastní krve a nad ním stáli dva členové Akatsuki. Kakuzu a Hidan.
„Tak jsme nemuseli ani dovnitř,” nadchl se Hidan s psychopatickým úsměvem na tváři.
„Hidane, pamatuj, Uchihu živýho, toho druhýho klidně můžeš zabít,” instruoval ho Kakuzu a vyrazil do boje.
„Já si beru toho s kosou, ty si vem toho druhýho,” rozhodl Kami a vyrazil s kunaiem v ruce. Jen tak tak zastavil trojitou kosu. Kami aktivoval Mangekyou. Nikdo dlouhou dobu nemohl soupeřovi zasadit ránu, když v tom neznámá žena odskočila dozadu a vykřikla: Katon: Housenka no Jutsu. Z jejích úst vystřelily ohnivé koule. Kakuzu se jim sice vyhnul, ale už se nevyhnul kopanci, který mu probodl srdce. Nepřítel se svalil k zemi. Kami tedy taky zvolil rychlou taktiku, vytáhl několik shurikenů a řekl: „Uchiha shuriken.” Vrhl všechny shurikeny na Hidana. Ten je lehce odrazil. Jenže nečekal druhou vlnu. Všechny shurikeny, které Hidan odrazil, se vrátily. To už šedovláska zasáhlo.
V tom Kami křikl: „Uchiha shuriken: Raiton!” Všemi shurikeny začala proudit elektřina přímo do Hidana. Jakmile elektrické představení skončilo, Hidan se svalil k zemi. Kami se otočil na ženu a usmál se. „Teď už můžem vyrazit.”
„POZOR!!!!” vykřikla žena. Ale to už bylo pozdě. Kamiho ruka letěla vzduchem někam pryč. Hidanovi se podařilo useknout Kamimu pravou ruku. Uchiha se s řevem zapotácel a drže levou rukou část, kde byla jeho pravá ruka useknuta, aby zranění tolik nekrvácelo, spadl na kolena. Hidan už měl v plánu olíznout krev z kosy, ale Kakuzu ho zastavil.
„Přestaň, idiote, potřebujem ho živýho,” vstával ze země. Napřáhl ruku proti ženě a vystřelil na ni několik černých vláken, které ji probodly. Kami se odplazil ke stromu, aby se opřel. Jakmile viděl probodnutou ženu, udělal něco riskantního.
„Izanagi,” pronesl polohlasně. Žena se vypařila a nezraněná znovu se zhmotnila před Kamim. Když se otočila viděla, jak Kamiho oko úplně zbělalo. V tom ji chytl vztek. Shodila plášť, pod kterým měla jasně bílý oblek připevněný obřím černým pásem a pod hábitem černé tričko. Žena sepnula ruce a začala si něco šeptat. Okolo ní a Kamiho se objevil jasně zářící kruh se znaky, které nikdo z přítomných (kromě ženy) neznal. Hidan už toho měl dost. Vyběhl proti ní s kosou. Najednou ho smetla na zem zářící bílá vlna. To samé se stalo i Kakuzovi. Žena v mumlání pokračovala. Záře z kruhu byla pořád a pořád jasnější, když v tom BUM!!! Záblesk světla oslepil oba padouchy. Jakmile už trochu začali vnímat, zjistili, že žena i s Kamim jsou pryč.
„No dopr++le,” ulevil si Hidan. Kakuzu si pro sebe začal něco mumlat. Pak ale řekl: „Bohužel nám z toho tentokrát nekápne ani drobák. A za tu ženskou mohl bejt balík.”
Hidan se naštval. „Ty už zas řešíš jenom ty zku+vený prachy!!!” zařval smrťák. Oba se začali hádat.
Tu se před nimi objevil Zetsu.
„Takže je nemáte, co?” zeptali se oba Zetsuové najednou. Kakuzu nesouhlasně zavrtěl hlavou.
„Jaké zklamání,” řekli znova oba najednou a zmizeli.

5
Průměr: 5 (2 hlasů)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, So, 2019-09-28 19:22 | Ninja už: 1162 dní, Příspěvků: 2074 | Autor je: Předseda třídy

Tajný bar je ozaj dobre utajený. Holohlavý je v podstate aj dobromyseľný, že Kamimu poradil. Hehe, čo je Fofa-Fola? Bodaj by taká bagáž neobzerala novo príchodzieho, keď majú toľko za ušami. Svoju hľadanú čierno zababušenú Sui našiel Jump! Takže mátoha je žena a idú rýchlo preč. Chudák holohlav, ale čo čakať od Hidana a Kakuzua Ehh... jasně... hehe... Hmhm, žeby Sui tiež bola Učihová, keďže používa ich techniky? Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!! Páni, Kami prišiel o ruku. Ooo a použil Izanagi, aby zachránil Sui, takže prišiel aj o oko, len prečo sa mu nevrátila aj ruka? Shocked No toto, aké má Sui schopnosti, keď dokáže, čo si napísal? Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!! Zecu je osvedčený špión, všetko má pod palcom hihihi Dobre nám príbeh pokračuje, som potešená, dík Ino ti gratuluje!

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, Čt, 2019-09-05 18:54 | Ninja už: 802 dní, Příspěvků: 767 | Autor je: Student Akademie

Pekne sa Ti to rozbehlo. Opäť podarené hlášky (sto schodov a posledný jednorožec). Kami sa zachoval naozaj hrdinsky, aj keď prišiel o ruku, neváhal obetovať ani oko. Zdá sa ale, že tajomná neznáma nie je žiadna bábovka.