manga_preview
Samurai 8 05

Madarův syn - 5. kapitola

Tajemná osoba

„Narutoo!” zařvala Sakura a vyrazila k němu. Naruto ležel na zemi. Jeho tělo bylo celé popálené. Sakura ho okamžitě začala léčit.
„Naruto,” zeptal se Yamato, „slyšíš mě?” Naruto jen zamručel. Po chvíli léčení bylo jeho tělo jako nové.
„Co se stalo?” zeptal se Naruto.
„Při boji s Orochimarem jsi se hodně rozzuřil,” řekl Yamato, „a kyuubi se trochu uvolnil z pečeti. Naštěstí ho Kami dokázal potlačit.”
„Ano,” odvětil Kami, „to je pravda. Každopádně není času nazbyt. Orochimaru utekl i se Saiem. Budete muset za nima vyrazit.”
„Ty s náma nepůjdeš?” podivil se Naruto.
„Já mám jinou práci,” odpověděl Kami, „ale nebojte, přijdu, až bude nejhůř. Tak či onak, budu muset vyrazit, abych to stihl. Vy musíte vyrazit na západ.”
„Jak víš, kudy máme jít?” zeptal se Yamato.
„Když jsem vás uspal,” odpověděl Kami, „nasadil jsem na vás sledovací jutsu.
Už běžte, ať je stihnete.” Všichni kromě Kamiho vyrazili na západ.

Kami vyrazil na opačnou stranu. Po chvíli putování dorazil k malému chrámu, který byl hodně starý a pomalu se rozpadal.
„Vypadá to, že jsem tu správně,” řekl si sám pro sebe a přišel ke dveřím.
Ještě se ze zvyku rozhlédl do všech stran, jestli ho někdo nevidí a jakmile si byl jistý, že je všechno v pořádku, otevřel polorozpadlé dveře a vešel. Uprostřed místnosti byl svitek. Kami k němu přistoupil a dotkl se ho, přičemž aktivoval svůj Sharingan. Jenže najednou se za ním zabouchly dveře. Stěny se začaly kroutit a třást. Po chvíli vše přestalo a Kami vyšel ven z chrámu. Ale jakmile vyšel ven, vyděsil se.
„Tak přece měl pravdu,” řekl si opět sám pro sebe. Chlapec už nebyl v lese, ale v jeskyni, kde nebyl východ. Všude svítily pochodně, jako by Kamiho někdo čekal.
A na druhém konci opět ležel svitek.
„Ať je ten týpek kdokoliv, má úchylku na svitky,” zažertoval Kami a přistoupil ke svitku. Přiložil na něj ruku a znova aktivoval Sharingan. Najednu se za ním začal vytvářet podivný kouřový oblak. Po chvíli se oblak proměnil do mužské postavy.
„Tak si přece přišel,” řekl muž. Stál tam v bílém plášti s kápí.
„Co jsem měl dělat,” začal Kami, „byl jsem zvědavej, co jsi zač. A navíc byls jedinej, kdo se mnou mluvil, když jsem byl strom. A teď to vyklop, kdo jsi?”
„V tuto chvíli ti nemohu říct, kdo jsem,” řekla osoba, „ale mohu ti říct něco, co zodpoví tvoje otázky aspoň z poloviny. Nejprve proč tu jsi. V ten den, kdy tě probodl Madara, jsi měl zemřít, ale nezemřel jsi. Což znamená dvě věci. Ta první je, že někdo nebo něco narušilo časoprostor. A ta druhá, že jsi tedy výjimečný. A proto od tebe potřebuju jednu věc. Potřebuji, abys dokázal, že jsi opravdu výjimečný a nejen chyba v časoprostoru. A proto tě pověřuji snad tou nejtěžší misí tvého života. Jde o to, že se nejprve dostaneš s týmem 7 do Konohy. Tam najdeš Pátou Hokage a předáš jí svitek od Hashiramy. A ověříš svoji identitu, aby ti věřili. Potom se vydáš do tajného baru v Ohnivé zemi. Tam najdeš muže jménem Sui Kishimoto a s ním se vydáš do zakázané části moře. Jakmile se tam dostanete, ocitnete se v nekonečné mlze. Až uvidíte v dálce světla, okamžitě otočte loď a plujte na druhou stranu. Tohle dělejte do té doby, než se dostanete mimo mlhu, k pevnině. A v žádném případ neusněte.”
Kami koukal trochu nevěřícně.
„Ty opravdu chceš, abych jel s cizím týpkem do části moře, ze které se nikdo nevrátil?! No… Nezní to úplně špatně,” řekl klidně.
„No myslím, že by jsi měl už jít pomoct Narutovi. A ještě, jakmile se dostanete na pevninu, můžete se klidně vyspat. A potom běž sám do chrámu navrchu kopce. Až vejdeš dovnitř, sejdi dolů po schodech. A potom jdi pořád rovně. Po několika minutách se dostaneš do velké místnosti. A tam bude ležet hrobka. K té hrobce se přibliž a podívej se. A potom se dozvíš, kdo jsem. A teď už běž.”
Kami se otočil, vešel do malého chrámu, co byl za ním, dotkl se svitku, aktivoval Sharingan a odešel z místnosti. Znovu stál v lese.

„Musím je najít, než se jim něco stane,” rozhodl se a vyběhl na západ. Asi po hodině se dostal na místo, kde byla obří jáma. Kami se opatrně k jámě přiblížil a viděl Naruta. Jenže viděl tam i Sasukeho. Sasuke se najednou otočil na Kamiho a hodil několik shurikenů, ten je úspěšně odrazil.
„Kdo sakra jsi?” zeptal se Sasuke. Kami už chtěl odpovědět, když v tom se za ním ozval Orochimarův hlas.
„Tohle je tvůj předek, Sasuke,” odvětil Orochimaru. Z jeho rukávu vystřelil had. Kami se hbitě otočil a kunaiem hada rozsekl vejpůl.
„Pořád se pokoušíš o to samé, ale to ti nevyjde,” pronesl Kami úplně klidně, „ale teď berem Sasukeho a odcházíme.”
„Já s váma nikam nejdu,” Sasuke se vrhl s mečem na Kamiho. Kami včas zareagoval a než se k němu Sasuke dostal, aktivoval Susanoo.
„Teď je řada na mně,” řekl Kami a podíval se Mangekyou Sharinganem do Sasukeho očí. Všichni se dívali a čekali, co se bude dít.
Najednou Kami řekl: „Genjutsu: Zapečetění Sharinganu.” Jakmile to dořekl, Sasuke byl pod vlivem Genjutsu. Všechno okolo něho bylo zmrzlé až na Kamiho. Ten se k němu pomalu přibližoval. Sasuke chtěl utéct, ale nešlo to. Bylo to, jako by jeho nohy byly zamrzlé v ledu. A náhle stál Kami před Sasukem, natáhl ruce a vydloubnul mu obě oči. Ale Sasuke je měl stále v hlavě. To, co Kami držel v rukou, byly dvě bulvy se Sharingany.
„Tohle genjutsu je sice silné, ale krátkodobé. Za pár hodin se ti Sharingan znovu objeví, ale teď půjdeš s námi.” Když to Kami dořekl, všechno se začalo pomalu pohybovat, až se to zase vrátilo do normálu. Sasuke omdlel. Kami už se ho chystal vzít, ale Orochimaru začal provádět pečetě a za chvíli zařval.
„Kuchiyose no jutsu!”
Najednou se všude objevily haldy lidí. Všichni se vrhli na Kamiho a tým 7. Začal nelítostný boj. Kami se pomocí Sharinganu vyhýbal ranám. Za chvíli všichni nepřátelé leželi na zemi. A Orochimaru se Sasukem byli pryč.
„Musíme rychle za nimi,” řekl Naruto.
„Ne,” začal Kami, „nemůžeme je pronásledovat do nekonečna. Vrátíme se do Konohy, tam se uvidí, co dál. Každopádně ty a Sasuke se určitě ještě uvidíte. Ale teď vyrážíme do Konohy.”
„Kami má pravdu,” potvrdil Yamato, „vrátíme se do Konohy.” Všichni se vydali zpět do Listové.
„Kami, můžu se tě na něco zeptat?” ozvala se Sakura. „Kde jsi vlastně celou tu dobu byl?”
„Sakuro, umíš udržet tajemství?” zamyslel se.
„Neboj, já to nikomu neřeknu,” řekla Sakura.
„Víš, sice ti neřeknu všechno, ale něco jo,” začal, „víš, musím najít chlápka jménem Sui Kishimoto. Ten se nachází v tajném baru…” Kami to ani nedořekl a Sakura už mu skočila do řeči.
„Nemůžeš jen tak jít do tajného baru!!! Za prvé musíš vědět, kde to je a za druhé tam jsou ztracení ninjové a hodně nebezpečných lidí.”
„Já vím, Sakuro,” řekl Kami, „ale slib mi, že to nikomu neřekneš.”
„Neboj, nikomu to nepovím,” slíbila Sakura a šla se věnovat něčemu jinému.

Poznámky: 

Moc se omlouvám že dlouho nevyšla FF. Bohužel jsem poslední dobou neměl moc času. Takže se pokusím zase psát častěji^k^

4
Průměr: 4 (3 hlasů)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Čt, 2019-06-06 19:45 | Ninja už: 1004 dní, Příspěvků: 1878 | Autor je: Student Akademie

Jump! konečne som sa dočkala Jump! Naruto je zachránený a Kami nadirigoval tímu, kam majú ísť. Scéna v chráme ma zaujala. Záhadný muž (úchylák na zvitky Laughing out loud), nechce prezradiť, kto je, ale aspoň vieme, prečo sa Kami objavil, že niekto narušil časopriestor a je výnimočný, čo vieme. Fíííha, má dokázať svoju výnimočnosť – odovzdať Cunade zvitok od deda, hľadať muža v tajnom bare a ísť s ním do zakázanej časti mora Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!! No, som na tú cestu zvedavá ako opica a kto je v hrobke Nya! Konečne sa stretli so Sasukem, len ten je zaťatý a ani predok ho nezaujíma. Hehe, Kami zmákne Sasana: „Genjutsu: Zapečetění Sharinganu.” - to som ešte nepočula Nevím, co jsem si dal, ale bylo to vážně silné! Je fakt čudné, že ho nezaujal taký silný príbuzný, aj keď Oro má vždy dajaké eso v rukáve aspoň na odpútanie pozornosti, keď už nie na víťazstvo, v tom je majster a Kami ho musí lepšie naštudovať a zvládnuť Orochimaru ^.^ Kami má svoje úlohy a nebude sa naháňať za evendžerom ako Naruto hihihi Hmhm, žeby sa Kami vzhliadol v Sakure, keď jej tak dôveruje? Stydím, stydím, stydím!
Snáď sa podozvedáme viac, ako píše aj Akumakirei. Asi ešte žije aj Itači, ten by bol určite zaujatejší ako Sasan Puzzled Nuž mohol by si písať častejšie, snáď bude viac času Mrk Príbeh je rozhodne zaujímavý, prijala by som aj košatejšie rozvinutie deja, dialógov a pocitov Angel Vidím aj nejaké chybičky, ale vyhováram sa na slabý zrak a radšej sa vnáram do deja Ja to nebyl V každom prípade sa teším na ďalšiu kapitolu a vďaka Ino ti gratuluje!

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, Čt, 2019-06-20 21:49 | Ninja už: 644 dní, Příspěvků: 557 | Autor je: Propadlý student Akademie

Úchylák so zvitkami Laughing out loud Tvoje komentáre ma vždy pobavia.
V každom prípade táto časť kapitoly bola najlepšie spracovaná.
Pečatenie Sharinganu - zdá sa, že máme s wolfom rovnaké nápady. Sasukeho možno pochytí záujem oneskorene, zatiaľ sa musel sústrediť na útek. On je síce z tých, čo chápu rýchlo, ale strata najsilnejšej zbrane rozhodí každého ninju. V noci na procházce s mojí přítelkyní... katanou!! Wuhahaha!!!

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, Čt, 2019-06-06 18:04 | Ninja už: 3966 dní, Příspěvků: 2160 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

Škoda že jsi víc nerozvedl Kamiho hovor se Sasukem, určitě byl překvapený, že vidí dalšího Uchihu, natož tak mladého předka Smiling

.Seznam FF, Poslední FF: O otcích a synech | Krev tvých očí | Oblačno, místy zataženo 7/
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights..