manga_preview
Město beze mne 13

Akahigi: Hyakki no Sōen

Český název: 
Tajná červená technika: Představení sta loutek
Název ve znacích: 
赤秘技・百機の操演
Typ (úroveň): 
úroveň S
Kdo ho používá: 
Sasori
Popis: 

K započnutí techniky Sasori vytáhne ze svých zad přivolávací svitek. Poté otevře přihrádku na pravé hrudi a vystřelí více než sto čakra vláken, které se spojí se svitkem. Poté se ze svitku vyvolá více než sto loutek v červených pláštích.

Jelikož dokonce i největší elita mezi loutkáři nedokáže ovládat více než deset loutek naráz (jedním prstem jednu), tahle technika dokazuje Sasoriho převahu v rámci Loutkové techniky. Za další, normálně jsou pohyby loutek závislé na vůli uživatele, zde ale nebude žádná časová prodleva mezi příkazem uživatele a odpovědí loutky, jelikož těchto sto loutek je přímo spojeno se Sasoriho jádrem.

Sasori řekl, že touto kolekcí loutek dobyl celou zemi. Nicméně mnoho z těchto loutek bylo zničeno během Sasoriho bojem s Chiyo a Sakurou; ale zničili i nějaké z Chiyiiny kolekce Chikamatsuových deseti loutek. Ačkoli těchto sto loutek očividně postrádalo týmovou spolupráci, svým počtem převálcovaly protivníky. A i pokud se jich spoustu z nich poničí, nestanou se méně nebezpečné, jelikož se Sasori bude více soustředit na zbývající loutky.

Jako všechny Sasoriho loutky, všechny jejich zbraně jsou namočené v jeho speciálním jedu, který zabije všechny oběti po třech dnech bolestivé paralýzy.

V anime Sasori tuhle techniku dokázal používat uvnitř Hiruka.

Překlad od CRWE: Tajná rudá technika: Stovky loutek
Debut:
Anime - Naruto Shippūden 26
Manga - Naruto 272, str. 14-15

Obrázek: 
Akahigi1.jpg
Akahigi2.png

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

PÚSČPSN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Encyklopedie