manga_preview
Samurai 8 14

Aktuální kapitola

Nejnovější kapitola 44


Tlumočení Boruto 39

Tlumočení: Boruto 39

Další kapitola 20.4. (jp)


AJ překlad vyjde většinou ve středu/čtvrtek.
CZ tlumočení pak většinou ten samý den, a vyčištěná kapitola standartně okolo pátku, nejpozději v neděli.

Upřesnění uploadu české verze mangy...
Řeknu to takhle: pokud se česká verze neobjeví přes víkend toho týdne, v němž manga vyjde (to je to datum, které tu vždy uvidíte červeně), pak teprve se ptejte, co se děje. My se na oplátku pokusíme víkend předstihnout a uploadovat novou kapitolu už v pátek.

Nicméně je tu spousta faktorů na kterých to záleží a se kterými ani my sami moc nepohneme. Abychom mohli zaručit alespoň nějakou kvalitu, porovnáváme více překladů, hledáme ty nejlepší scany a podobně.

Naším cílem je mangu vydávat pravidelně a v co nejlepší kvalitě. Rychlost vydání je až na druhém místě. Překládáme jen tak, pro zábavu, bez nároku na honorář a v našem volném čase. Jedeme si svým vlastním tempem. Proto na nás, prosím, netlačte. Děláme, co je v našich silách.


NAHLÁŠENÍ CHYBY
Pokud jste v nové nebo starší kapitole narazili na chybu, máte možnost nám ji nahlasit. U každé jednotlivé kapitoly (nalistovat si je můžete třeba v seznamu svazků) je formulář na nahlášení chyb. Cokoliv, co tam napíšete, se nám zobrazí přímo na našem interním Manga-tým webu, který je schovaný v uličkách konohy. My pak takovou chybu co nejdříve opravíme, nebo vám dáme soukromou zprávou vědět, pokud by nešlo o chybu, ale o záměr.