manga_preview
Boruto TBV 02

Aktuální kapitola

Nejnovější kapitola 02Další kapitola až 20.10. (JP)


AJ překlad vychází jednou za měsíc, a to zpravidla 20. dne
CZ překlad zpravidla vyjde nejpozději do pěti - šesti dnů od vydání AJ překladu.

Pokud se česká verze neobjeví do sedmi dnů od vydání anglického překladu (to je to datum, které tu vždy uvidíte červeně), pak teprve se ptejte, co se děje. My se na oplátku pokusíme tento deadline předstihnout a uploadovat novou kapitolu do čtyř-pěti dnů.

Nicméně je tu spousta faktorů na kterých to záleží a se kterými ani my sami moc nepohneme. Abychom mohli zaručit alespoň nějakou kvalitu, porovnáváme více překladů, hledáme ty nejlepší scany a podobně.

Naším cílem je mangu vydávat pravidelně a v co nejlepší kvalitě. Rychlost vydání je až na druhém místě. Překládáme jen tak, pro zábavu, bez nároku na honorář a v našem volném čase. Jedeme si svým vlastním tempem. Proto na nás, prosím, netlačte. Děláme, co je v našich silách.

NAHLÁŠENÍ CHYBY Pokud jste v nové nebo starší kapitole narazili na chybu, máte možnost nám ji nahlasit. U každé jednotlivé kapitoly (nalistovat si je můžete třeba v seznamu svazků) je formulář na nahlášení chyb. Cokoliv, co tam napíšete, se nám zobrazí přímo na našem interním Manga-tým webu, který je schovaný v uličkách konohy. My pak takovou chybu co nejdříve opravíme, nebo vám dáme soukromou zprávou vědět, pokud by nešlo o chybu, ale o záměr.